Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Evo ja idem na svaku Evroligasku i poneku utakmicu u Aba ligi volim Zvezdu vise od zivota predjem svaki put 200 km iz NS i mislim da ova nasa ran end gan igra ne valja ni za kurac.
    Da nije malo prejako ...
    ovo mi je onako, taman ...

    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Gledam sad Maccabi i mislim se kako je ovaj tim mogao mnogo drugacije da izgleda za maltene iste novce.Da smo zadrzali Boldena kao back up Bjelici i pridodali npr. Muslija koji ocigledno u Unicaji nema znacajnu ulogu,umesto JJ-va,uz Pera koji bi igrao 10tak minuta i skolovao Lessort-a i Boldena,ovo je mogla da bude mnogo ozbiljnija ekipa za malo vece pare,gde cak ni Radicevic ne bi bio prevelik problem.Tu se naravno podrazumeva i usteda za Keseljev ugovor koliko god on mali bio. Roster od 14 igraca koji bi mogao sa svakim da se posiba
      Last edited by Gudura; 16-11-17, 17:36.

      Comment


      • Bolden koji ni pod tackom razno nije zeleo u Beograd i bez cijeg obestecenja tesko da bi doveli dvojac Rocesti/Feldin...i Musli koji bi nam verovatno bio najplaceniji visoki igrac....lepo zvuci u teoriji ali nas praksa zajebava...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ma kakav musli,morali bi dobro da ga platimo,a nista specijalno nije...za te pare duplo bolji bi dosao

          Comment


          • Musli bi bio extra i bilo je izvodljivo dovesti ga umesto j&j i keselja,a radio bi nam posao itekako,ali sada je lako biti pametan

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Ma kakav musli,morali bi dobro da ga platimo,a nista specijalno nije...za te pare duplo bolji bi dosao
              A koji je to igrac
              Musli bi bio FENOMENALNO pojacanje u kombinaciji sa dobrom odbrambenom cetvorkom.
              Koliko znam Musli nije hteo kod nas a nije da nismo pokusali da ga dovedemo.

              Comment


              • Pa to ti kazem,da bi ga doveli morali bi bas ogromne pare da izdvojimo koje nemamo,a za taj novac mogli bi mnogo boljeg da dovedemo...

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Pa to ti kazem,da bi ga doveli morali bi bas ogromne pare da izdvojimo koje nemamo,a za taj novac mogli bi mnogo boljeg da dovedemo...
                  Tesko da bi mogli boljeg da dovedemo, Musli je odlican, na sve to je domaci igrac.

                  Comment


                  • Gledam malo Baskonju i razmišljam koliko znači timu kršten trener (ne računam kvalitativnu razliku u igračkom pogonu), nadam se da i Čović to gleda.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Problem je sto on nece kod nas,znaci da bi ga naterali da dodje morali bi da mu zamazemo oci parama koje nemamo,a dati vise za nekog igraca koji te vece pare ne vredi ne pije vodu

                      Comment


                      • Musli i Tavadze umesto Jovanovića i Lesora, Simanić umesto Jankovića, Radanov- Dangubić, umesto Radičevića neko ko zna da igra ipak, najmanje kalibra Vase Micića, koji je ipak bolji igrač od Radičevića... i sve bi to imalo nekog smisla. Rano je govoriti da je neko promašaj ali mi nismo konkurentni sa Megom za najjače talente očigledno. A i ono što imamo, ne iskoristimo najbolje. Dobar potez je da oni igraju u FMP-u kad nema prostora u Zvezdi, ali ako su već sad bolji od nekih iz Zvezde i ako je već sezona za zaborav unapred bila sa fokusom na april maj, onda su lagano mogli momci da se ispucaju u EL 30 utakmica.

                        Comment


                        • Kad saberem prosječne indekse naših 10 domaćih igrača (bez Bjelice) dobijem broj 9.2! Mislim na Evroligu. To u prevodu znači kao da 10 igrača u prosjeku nema ni 1 indeksni poen po meču, nevjerovatno zaista! Tražim uvijek dobre stvari u svemu ali ovaj podatak dovodi do toga da čovjek stavi prst na čelo i zapita se zar se toliko promašilo sa domaćim igračima?

                          Apić -1
                          Dangubić 1.7
                          Davidovac -1.5
                          Dobrić 3.9
                          Janković -1.3
                          Jovanović 3.2
                          Kešelj -1
                          Lazarević 0.5
                          Lazić 2.4
                          Radičević 2.3

                          Najbolji od njih Dobrić sa prosječnim indeksom 3.9! Ne mogu da vjerujem da je Dangubić kod nas 4. sezonu a da faktički tapka u mjestu, uvijek isti, nešto kao Andrić u Partizanu. Čemu trenutno služi 2/3 tima (10/15 igrača)? Uozbiljite se molim vas! Igrate u velikom klubu! Zvezdin dres je svetinja!
                          Last edited by mikara92; 16-11-17, 20:04.

                          Comment


                          • Ma jasta...pola tima...idemo, sad i Dangubic nemac pojma... a Radanov ni u FMP- u ne moze da izdominira...Musli veci prospekt od Lesora...i jos kad bih saznao ko je taj Tavadze.......Boze sacuvaj, svasta se ovde moze procitati...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Ma jasta...pola tima...idemo, sad i Dangubic nemac pojma... a Radanov ni u FMP- u ne moze da izdominira...Musli veci prospekt od Lesora...i jos kad bih saznao ko je taj Tavadze.......Boze sacuvaj, svasta se ovde moze procitati...
                              Ma šta ima veze, Tavadze, Bitadze....Uroš malo preteruje, ali svakako ima tu nekih koji nisu opravdali nošenje Zvezdinog dresa Dangubić i Lesor nisu sigurno među njima.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Samo Gortat može umesto Apića... e jbga videh sad da mu važi ugovor i za sledeću godinu, a ima i 33 godine...
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X