Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ljudi kakve se ovo fejsbuk stranice pominju.
    Posto nemam fejs da i sam vidim.
    Kazu tamo je cemer i jad a i mene citiraju?????????????????
    Šta misliš zašto?

    Comment


    • Tu stranicu mozda drzi Dejan Radonjic ili SNS. Treceg nema

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ljudi kakve se ovo fejsbuk stranice pominju.
        Posto nemam fejs da i sam vidim.
        Kazu tamo je cemer i jad a i mene citiraju?????????????????
        Moš misliti kakva je stranica kada tebe citiraju.

        Comment


        • Originally posted by Clash View Post
          Moš misliti kakva je stranica kada tebe citiraju.
          Ocajna pretpostavljam.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Tu stranicu mozda drzi Dejan Radonjic ili SNS. Treceg nema
            Duhovito , nrema šta

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ljudi kakve se ovo fejsbuk stranice pominju.
              Posto nemam fejs da i sam vidim.
              Kazu tamo je cemer i jad a i mene citiraju?????????????????
              Ma, navukle te zivotinje, moj Lazo.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Da si ti Lazo ziv i zdrav,citirali oni tebe xyz puta...

                Comment


                • Imamo evo 7 dana za puni trening.
                  Da vidimo na sta ce liciti odbrana protiv Reala.
                  Da vidimo makar minimalne pomake.
                  Ne mogu da verujem da Dangubic i Laza u odbrani izgledaju kao da prvi put igraju kosarku.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Imamo evo 7 dana za puni trening.
                    Da vidimo na sta ce liciti odbrana protiv Reala.
                    Da vidimo makar minimalne pomake.
                    Ne mogu da verujem da Dangubic i Laza u odbrani izgledaju kao da prvi put igraju kosarku.
                    Lazo

                    Danga i Laza su izasli iz povreda, pri tome Laza maltene nije imao odmora celo leto.
                    Drugo njih dvojica su bila u jednom sistemu gde se znalo ko ima koji zadatak.
                    Sada se jos uvek jedni na druge navikavaju i uklapaju.
                    Ponavljam samo strpljenja treba a utakmica sa Realom za mene nije nikakav reper
                    i sa mnogo boljim timom smo tamo bili gazeni bez milosti.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Lazo

                      Danga i Laza su izasli iz povreda, pri tome Laza maltene nije imao odmora celo leto.
                      Drugo njih dvojica su bila u jednom sistemu gde se znalo ko ima koji zadatak.
                      Sada se jos uvek jedni na druge navikavaju i uklapaju.
                      Ponavljam samo strpljenja treba a utakmica sa Realom za mene nije nikakav reper
                      i sa mnogo boljim timom smo tamo bili gazeni bez milosti.
                      Ne mislim ja da trebamo, moramo, ili sta vec dobiti Real.
                      Nego prosto da vidimo napredak u igri. Mozda promenu odbrane itd,itd

                      Comment


                      • Dabo,hoce li to pojacanje?

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Dabo,hoce li to pojacanje?
                          ne znam
                          ako razmisljamo logicki trebalo bi, e sada kada ne znam ali mislim da ce neko doci.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • uhhhh...

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Dabo,hoce li to pojacanje?
                              Sto bi rek`o Obrnuti
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Nadam se da cete imati razumevanja sto nijedno ime ne moze sada biti objavljeno ali nastavljamo sa tradicijom dolaska igraca koji su nosili dres nase filijale sa zapadne obale.

                                Kaze narod kada nema kise dobar je i grad (licno nisam ni odusevljen ali ni razocaran), ali malo strpljenja ovaj igrac skoro pa dogovoren tako da #staytuned.

                                Razlog tolike negative i kritike ovde je zbog toga sto ako iole neko pokusa da napise bilo sta afirmativno ili da ulije neku nadu da moze biti bolje biva docekan kao da je pao sa Marsa, prosto ovaj forum pa i jos neki su postali mesto da se skupljaju navijaci mrzetelji kkcz da ne kazem da Gtr stranice mozda imaju vise respekta prema nasem klubu nego forumi i fb stranice koje nose ime naseg kluba.
                                Ostali koji bi da nesto i da napisu a koji su deklarisani kao navijaci KKCZ i u dobru i u zlu se nazivaju botovima, sendvicarima i jednostavno su resili da tihuju do daljneg i nekih boljih vremena.
                                Bolja vremena ce doci ali to nece nikada biti dovoljno dobro za neke koji su projetktovali nenormalne ciljeve ne za ovaj tim, vec za ovaj klub koji zbog subjektivnih a i objektivnih okolnosti nije realan.

                                Sto napisa Daba ne moze niko ovde koji se krije iza nekog imaginarnog imena da vise se bori i zeli dobro klubu od igraca i ljudi u klubu koji od toga zive. Uostalom oni i jesu zato placeni da vode racuna o igri i rezultatima i vide mnogo bolje od nas koji to gledamo samo putem Tv.

                                Jos malo strpljenja, prelazni rok je za 15 dana u ABA ligi, a u El je krajem Decembra, tako da ovde nema govora o ustedi plata , jer tamo gde se nema nema sta ni da se stedi.

                                Comment

                                Working...
                                X