Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by megacar View Post
    Cini mi se da postoji tema bivsi treneri i igraci, a Dejan Radonjic je BIVSI TRENER. Cini mi se da ovde neki ljudi pokusavaju da naprave blato od ovog foruma kao sto su napravili blato i od svoje fb stranice (kazem svoje, jer koliko vidim neki odavde imaju potpuno iste upise, kao administrator na toj fb strani). Da li trener zna gde je levo to cemo procenjivati na kraju sezone. Neki ovde pokusavaju da objasne kakav trener je bio DR u prve dve sezone, ali to nikome ne dolazi do mozga. Kaze se bio je ozbiljan trener pre dolaska u Zvezdu, a svi znamo kako je tada pricano, sto su doveli njega, pa on je trenirao samo Buducnost i nije kalibar za Zvezdu.
    Zabrinuti ste za budzet, ali ne dolazite na utakmice. Zvezda se voli i kada je dobro i kada je tesko. Kazete prevarili su vas za sezonske, pa sto niste sacekali da se formira tim, pa tek onda kupovali karte? Na kraju, prosle sezone je taj isti NC izjavio da ako bude para sacuvace tim i napascemo F4, a ako ne bude bilo para onda idemo u resetovanje tima. Da li je to rekao? Kako ste onda bili sigurni kada ste kupovali sezonske da ce biti prvi scenario, pogotovu sto se vec onda znalo da pola tima odlazi?
    Da odavno ne citam ovaj forum pomislio bih da sve to radite za par sendvica, a ovako ne razumem.
    Polako s`s to prozivanje, megacare - svako ima pravo na svoje misljenje ovde.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Polako s`s to prozivanje, megacare - svako ima pravo na svoje misljenje ovde.
      Mozes li da mi pojasnis gde sam to ja nekoga prozivao? Ako je za fb stranicu, za to imam dokaze, ako je za sendvice, tu sam se ogradio.

      Comment


      • Taj što bi to pomislio bio bi u pravu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Covek bi pomislio da je Radonja postao dobar trener zato sto smo imali strpljenja za njega, i nismo ga oterali posle Cibone.. Pa sad sve sto treba da uradimo je da imamo strpljenja sa Alimpijem pa ce i on za godinu, dve postati dobar trener kao Radonja.
          Pa to je valjda i poenta?! Jos od davnina kad smo samo smjenjivali trenere kako nam nista dugorocno nije donijelo a prvi put kad nismo sjekli preko koljena, vec dali sansu da nam se to visestruko isplatilo. Ne samo nama vec i svim klubovima.

          Comment


          • Niđe veze, Muta ima trenerskog staža maltene kao Alimpijević godina.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Niđe veze, Muta ima trenerskog staža maltene kao Alimpijević godina.


              Za Mutu sam se salio Znaci jedini uslov je da je trener mlad..? Dovedemo mladog trenera i nakrivimo kapu, on ce za dve tru godina postati jedan od najboljih u EL.

              Comment


              • Ljudi ovo je forum I treba da se opusitite. Svako ima pravo na svoje misljenje. Niko lud u ovom blatu of drzave nece da se resi Covica, to trenutno bi vodilo u propast nevidjenih razmera. To I ako se desi jednog dana treba da bude na kraju sezone. Ja sam licno protiv toga u toku sezone. Samo jasno se vidi da trener nema pojma I da ga niste dizali ovde u smislu novi zoc ili ferguson verovatno ne biste navukli ovoliki gnev.

                Kao sto pisete na svom maticnom forumu I banujete svakog ko ima drugacije misljenje pa vam se sve prividja I zelite da omalovazite svako tudje misljenje. Niko ne kaze da sam u pravu ili da vi niste. Svako ima svoje vidjenje I to je sustina ovog pisanja ovde.

                Sad opet kazem vam vreme daje odgovor na sve, pa cemo videti ko je u pravu a ko nije. Nije nuzno da I pogresim, reci cu pogresio sam. Samo pisem ono sto vidim I to je sustina. Nije CZ poligon za ucenje trenera u ovakvom trenutku I to je po meni rak rana... Kao sto smo mogli dobiti neki mec vise, tako smo mogli I izgubiti svaki mec u EL.

                Ne vidim tu svetlost na kraju tunela kao I Vi I to je glavni problem.

                Puna podrska upravi I igracima a za novog trenera sam to je bar jasno.
                Last edited by LosmiSK; 28-11-17, 11:10.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Jebote neverovatno je koliko smarate i koliko ste zasrali forum do te mere da se coveku prosto vise ne ulazi u njega.
                  Da li je moguce da jebeno ne mozete da shvatite vise da nema vise prosle sezone, da je to bilo nesto nestvarno
                  nesto najlepse sto nam se dogodilo i da toga jednostavno vise nema.
                  Ja vam sigurno necu otvarati oci zasto i kako ako sami ne vidite neke stvari.
                  Uporedjivati neke stvari koje se ne mogu uporedjivati je nesto neverovatno sta vi radite.
                  Ali dobro nastavite vi i dalje samo nemoj da vam posle djavo bude kriv jer nece biti posle rezervne varijante za spas
                  kada bude dosao na celo kluba za koga se vi toliko zdusno zalazete.
                  i da dobro je neko rekao ovde ne smeta vama Alimpijevic nego vi preko njega rusite onog iznad ali vas izbor to vam niko ne moze zabraniti.
                  Koliko vi baratate poluinformacijama i koliko bi ste vi do sada smenili trenera i igraca ja mislim da ni Misko ne bi mogao
                  da vam dovede.
                  Zbog silne negativne energije sve redje cu pisati ovde jer zaista nemam nameru da energiju gubim raspravljajuci se.
                  Ne dao bog da vam Vesic i comp zasedne ponovo na celo kluba e onda cete imati sta da radite, onda cete gledati KLS ligu
                  a mozda necete ni to kao sto niste ni 2011 godine.

                  I za kraj lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti, tako bih ja mogao do sudnjega dana da radim.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Neki ljudi shvataju sve ovo previse licno. Mi se nista ne pitamo i mozemo ovako da diskutujemo do sutra. Za sada ovo deluje jako lose, bez ideje i nekog prevelikog autoriteta od strane Alimpija ali mu moramo dati sansu kada je vec takva situacija. Vreme ce pokazati koliko moze i ume, a mi treba da krenemo dalje i prihvatimo trenutno stanje u klubu. Sto se pojacanja tice, ako se vec nema para za nesto provereno, onda nek dovedu nekog jeftinog crnca kao sto to rade po Italiji/Francuskoj koji posle moze da ode za neke pristojne novce.

                    Comment


                    • Zamolio bih moderaciju da otvori temu bivsi igraci i treneri.
                      Znaci,nerealno je koliko smarate i koliko ste odvratni.
                      Na forumu je iz nedelje u nedelju sve manje ljudi.
                      Muka mi je vise od uporedjivanja Alimpijevica sa Radonjicem.
                      To su dve potpuno razlicite filozofije,Alimpijevic tek treba svoju da sprovede u delo,a to ne moze za par meseci,kao sto ni Radonjic to nije mogao,a sada se o njemu pise kao da je Fil Dzekson.
                      Ja Radonju gotivim,on je legenda i mnogo dobar covek,gospodin...
                      Ali nije vise ovde i nemojte smarati i gusiti temu sa time.
                      Ja ocekujem tek polivanje govana po Alimpiju,pogotovo od ovih koji su istim tim govnima polivali Radonju mnogo jako,a sada Radonja Bog. Smarate!

                      Comment


                      • Tema već postoji, potrebno je eventualno da se pinuje i da moderacija bude malo ažurnija u prebacivanju upisa sa ove na tu temu

                        http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • ima li neka nova info ,pojacannje ,vest iz kluba ,bilo sta...DOSTA BRE POREDJENJA BABA I ZABA DOSADILI STE

                          Comment


                          • Hvala dekarde.
                            Nadam se da ce forumasi nastaviti tamo sa ovim,a ovde pisati o aktuelnoj sezoni.
                            Tesko neko moze reci odavde bilo sta po pitanju pojacanja.

                            Comment


                            • @Talični Tom tako dobro ispise postove da dalje pisanje nije uopste potrebno.
                              Mada imam jedan problem sa njegovim postovima:
                              "Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Talični Tom opet."
                              Jbg racunaj po +1 na ova 2 post-a(#18726 i #18707)

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Vidim da nisi razumeo sta hocu da kazem pa je besmisleno da ti ista odgovaram.. Totalno si promasio poentu.
                                Nisam bas siguran ni da znas sta bi odgovorio, pa ti je najlakse napisati ovo sto jesi. To je vec ustaljen forumski sablon.

                                Comment

                                Working...
                                X