Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Da poh hitno otmemo trenera Albi iz Berlina.
    Aito bi bio resenje za nas
    A zasto mislis da bi on hteo kod nas? Pare da ostavimo na stranu. Sta bi za njega bilo primamljivo da dodje kod nas ovakvi kakvi smo trenutno i sa igracima koje trenutno imamo?

    Ljudi, ako dodje jedan igrac, vrlo dobro. Sve iznad toga, ne znam sta da kazem. Ako je neophodno za ABA, onda ok. Sve ostalo je nepotrebno, jer mi 8. mesto (ili bilo sta vise od toga) u EL ove sezone videti necemo (ocigledno pusteno niz vodu).

    Comment


    • Musli bi bio odlicno pojačanje! Ali mislim da su to pusti snovi za nas. Wolters je trebao da ostane,pogresili smo što se njega tiče

      Comment


      • EL je pustena niz vodu ali mi ipak moramo da ostvarimo nekih 7-9 pobeda kako ne bi bili bas ubedljivo poslednji jer se bojim da nam Đordi ne ukine i to jedno mesto za aba ligu u EL.

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          Zar to ne bi bio overkill za ABA? Za EL bi bilo kasno sve i da danas dodju...
          Pa sta znam,pazi sa njima bi kapiram imali bar 10-11 pobeda sve zajedno,navijaci bi krenuli da dolaze i punila bi se arena malo...uzeli bi kes neki i lagano ih otplatili,a moglo bi se reci da bi osigurali aba prsten,mada nikad nista nije sigurno,ali bi sanse bile ogromne...ovako prazne tribine,svi nas nabijaju sa 30 razlike i mogucnost da se pero osakati i da nas futura nabije u po aba lige

          Comment


          • Ako ostanemo u ovom sastavu ostvarićemo još možda još jednu pobedu, eventualno dve. Bićem kanta za napucavanje.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Ako ostanemo u ovom sastavu ostvarićemo još možda još jednu pobedu, eventualno dve. Bićem kanta za napucavanje.
              Pa naravno kada je sastav potpuno nakaradno sklopljen (sklepan).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Mi ne da nemamo sredstva za 2 nova igraca, ne verujem da imamo sredstava da isplatimo i pola sadasnjeg rostera... Pitanje je samo za koliko cemo povecati dug na kraju sezone i koliko cemo ukupno biti u minusu.. Ja racunam da ako smo samo proslu sezonu zavrsili sa minusom od 2-3M, nema trika da ovu sezonu ne zavesimo sa manje od 2m duga.
                Sumnjam da cemo uspeti i jednog igraca da prodamo na kraju ove sezone.

                Tako da je totalno nebitno da li cemo osvojiti ABA ligu ili ne, bez obzira sto gazda pokusva to da nametne kao merilo uspesnosti sezone
                Last edited by Antona; 27-11-17, 21:09.

                Comment


                • Originally posted by SiniM View Post
                  EL je pustena niz vodu ali mi ipak moramo da ostvarimo nekih 7-9 pobeda kako ne bi bili bas ubedljivo poslednji jer se bojim da nam Đordi ne ukine i to jedno mesto za aba ligu u EL.
                  Ako, i treba. A mi treba da se podsetimo da smo prosle sezone samo od pobeda zaradili 592 000 evra. Ove ako bude pola od toga bice to jedan dobar SF film (mozda i bude toliko, kada na red dodje neki nezainteresovani Bambeg ili Armani).
                  Bukvalno svi i dalje mogu da kazu da imaju sanse za plasman u 8 po trenutnim rezultatima i igri, nas brod je vec potopljen.

                  A to nije najveca muka, gore ce biti ako nastavimo da igramo ovako, ako se nastave ovakve sulude rotacije u 12, onda nam dzaba i ABA, necemo imati tim za sledecu godinu (jer odlazi najbolja petorka, a ako niko ne iskoci u medjuvremenu..)
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Mi ne da nemamo sredstva za 2 nova igraca, ne verujem da imamo sredstava da isplatimo i pola sadasnjeg rostera... Pitanje je samo za koliko cemo povecati dug na kraju sezone i koliko cemo ukupno biti u minusu.. Ja racunam da ako smo samo proslu sezonu zavrsili sa minusom od 2-3M, nema trika da ovu sezonu ne zavesimo sa manje od 2m duga.
                    Sumnjam da cemo uspeti i jednog igraca da prodamo na kraju ove sezone.

                    Tako da je totalno nebitno da li cemo osvojiti ABA ligu ili ne, bez obzira sto gazda pokusva to da nametne kao merilo uspesnosti sezone
                    Ovo vrlo lako može da se desi i da bude veliki problem u godinama koje dolaze. Naivno su racunati prihodi od EL (pobede + poseta) i tu ćemo biti sigurno znacajno ispod planiranog. A suštinski je bilo vrlo jasno da ne možeš publici prodavati fušeraj za isto kao vrh predstavu prošlih godina (i ovo važi u svakom poslu na svetu). Sigurno bi dug na kraju prošle sezone bio mnogo manji da smo mogli da igramo sve u areni jer je predstava bila vrhunska i ljudi su bili spremni da plate. A ovo sto nam se prodaje ove godine je težak fušeraj, čak nije ni manje uživanje nego maltretiranje, teško za gledati (sadrzi i primese mazohizma) a nije moralo tako da bude ili ja bar ne znam da je moralo. Mnogo gresaka koje će svakako neko morati da plati i tu mislim samo na pare.

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Ako, i treba. A mi treba da se podsetimo da smo prosle sezone samo od pobeda zaradili 592 000 evra. Ove ako bude pola od toga bice to jedan dobar SF film (mozda i bude toliko, kada na red dodje neki nezainteresovani Bambeg ili Armani).
                      Bukvalno svi i dalje mogu da kazu da imaju sanse za plasman u 8 po trenutnim rezultatima i igri, nas brod je vec potopljen.

                      A to nije najveca muka, gore ce biti ako nastavimo da igramo ovako, ako se nastave ovakve sulude rotacije u 12, onda nam dzaba i ABA, necemo imati tim za sledecu godinu (jer odlazi najbolja petorka, a ako niko ne iskoci u medjuvremenu..)
                      Imamo trenera koji je među slabijima u aba ligi a sa njim je neko umislio da igra EL i stvara igrače od omladinaca. E pa to tako ne ide i govori mi samo da u klubu ne postoji sustinsko razumevanje svih faktora zbog kojih smo prošlih godina igrali onako nego su krenuli sa ovom novi ciklus pričom kao da će svaki igrač kojeg stave na teren + neki lik koji ih trenira samim igranjem u EL napredovati do neslućenih visina. Pritom mislim da tim može bolje ali da je trener poluamater.

                      Comment


                      • Forum zvani dejavu. Ovako isto se moglo citati prije cetiri godine. Stim sto je tad bilo i realnijih osnova za kritiku. Ovaj tim i njegovu selekciju prati dug od tri miliona koji mora biti izmiren pri tome su dovedeni igraci sa nasim pasosem a znamo koliko su nasi igraci skupi na trzistu. Alimpije mozda nema iskustvo ali ima sve ostalo potrebno za dobrog trenera, njemu se ne desavaju TO gdje cuti citav minut pa kaze one on one, ili da pozove specijal pa mu se ljudi pogube na terenu i uprskaju napad... Da sad ne nabrajam bisere prethodnika, vazno je sto je imao podrsku i kontinuitet da se izbori za svoj sistem a to je nama donijelo onako divne dvije godine. Mislim da ako smo ista naucili a to je da je podrska bitna, da se covjeku da sansa. Pri tome, rezultati u odnosu na nov tim uopste nisu losi. Sad, sto bi kosarkaski znalci voljeli da 11 novih igraca sa novim trenerom lice na nesto sto igra zajedno 4 godine... Zvezda je nasa, podrzi je, kupi kartu, navijaj.

                        Comment


                        • Svako poredjenje DR i Alimpijevica je degutantno.
                          Pa i njihovi pocetci u Zvezdi. DR je bio ozbiljan trener pre dolaska u Zvezdu sa jasno profilisanim sistemom igre koji forsira. Buducnost je igrala odlicnu odbranu.
                          Taj sistem preneo je u Zvezdu. Malo ko zna da je DR izuzetan autoritet i da je kod njega disciplina u igri, ponasanju, treningu bila perfektna. Secam se turnira u Zemunu i meca protiv Jeniseja kada se Savovic zakacio sa DR pa je ubrzo otisao iz kluba. DR je zahtevao odlazak jednog Rakocevica itd,itd.
                          Znaci imao je sistem, znalo se sta hoce.
                          Sad vidim Alimpijevic izmislja toplu vodu. Igra neku ,,modernu,, kosarku na kos vise a u odbranu se kune. Nije u stanju 5 meseci da resi odbranu od pika.
                          Jos ne vidimo cemu tezi Alimpijevic u igri.
                          Medjutim, nije Alimpijevic najveci problem.

                          Comment


                          • Ma nije problem da imamo strpljenja, da čekamo da trener stekne iskustva, da čekamo da igrače krene, čekamo ovo, čekamo ono... Problem je što će dug, koliki god da je sad, na kraju ove sezone biti znantno, znatno veći, a prihodi će biti mnogo manji (premije za pobjede od EL i ulaznice čine veliki dio zarade). Pri tom, teško da će neko moći da se proda za ozbiljnije pare, a nije nemoguće i da neki od ovo malo sponzora ode, u slučaju nekog ponižavajućeg skora u EL.

                            Mi smo krenuli u novi ciklus sa timom koji, za naše uslove, uopšte nije naročito jeftin, a u tom timu za sada vodeće uloge imaju najiskusniji igrači kojih iduće sezone tu vjerovatno više neće biti. Oni koji treba da ih naslijede za sada ne pokazuju bog zna šta, a novca za ozbiljnija pojačanje u sljedećoj sezoni neće biti.

                            Comment


                            • Originally posted by quentin View Post
                              Ma nije problem da imamo strpljenja, da čekamo da trener stekne iskustva, da čekamo da igrače krene, čekamo ovo, čekamo ono... Problem je što će dug, koliki god da je sad, na kraju ove sezone biti znantno, znatno veći, a prihodi će biti mnogo manji (premije za pobjede od EL i ulaznice čine veliki dio zarade). Pri tom, teško da će neko moći da se proda za ozbiljnije pare, a nije nemoguće i da neki od ovo malo sponzora ode, u slučaju nekog ponižavajućeg skora u EL.

                              Mi smo krenuli u novi ciklus sa timom koji, za naše uslove, uopšte nije naročito jeftin, a u tom timu za sada vodeće uloge imaju najiskusniji igrači kojih iduće sezone tu vjerovatno više neće biti. Oni koji treba da ih naslijede za sada ne pokazuju bog zna šta, a novca za ozbiljnija pojačanje u sljedećoj sezoni neće biti.
                              Relativno se slazem. Samo do sledece sezone se moze dosta toga promeniti. Ove godine umesto da bude godina KKCZ kao kruna ciklusa, mi krecemo u novi ciklus kao da smo se tek rodili. Skroz izgubljena godina kako god zavrsi, cekamo to polufinale I to je to...

                              Doveli trenera koji ne zna gde je levo, koga se namerno forsira kao da ima neki playbook, odbrana ovo ono..covek ne zna gde je posho..Nemamo para a bacamo na 20 igraca, trenera itd..I ako su to bacene pare...Vise nemamo sanse ni da ode Arene zaradimo nesto...I svi se prave ludi...Da ne ulazim u mracenje kako neki kazu....ali to je sustina koja se prica ovde of priprema I pravi se fama ako dobijemo F4 aba lige kao istorijski uspeh u novom ciklusu gde ce siguran sam nc da se busa kao lud...Nas realni budzet ako je 2m ove sezone da me jbs ...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Cini mi se da postoji tema bivsi treneri i igraci, a Dejan Radonjic je BIVSI TRENER. Cini mi se da ovde neki ljudi pokusavaju da naprave blato od ovog foruma kao sto su napravili blato i od svoje fb stranice (kazem svoje, jer koliko vidim neki odavde imaju potpuno iste upise, kao administrator na toj fb strani). Da li trener zna gde je levo to cemo procenjivati na kraju sezone. Neki ovde pokusavaju da objasne kakav trener je bio DR u prve dve sezone, ali to nikome ne dolazi do mozga. Kaze se bio je ozbiljan trener pre dolaska u Zvezdu, a svi znamo kako je tada pricano, sto su doveli njega, pa on je trenirao samo Buducnost i nije kalibar za Zvezdu.
                                Zabrinuti ste za budzet, ali ne dolazite na utakmice. Zvezda se voli i kada je dobro i kada je tesko. Kazete prevarili su vas za sezonske, pa sto niste sacekali da se formira tim, pa tek onda kupovali karte? Na kraju, prosle sezone je taj isti NC izjavio da ako bude para sacuvace tim i napascemo F4, a ako ne bude bilo para onda idemo u resetovanje tima. Da li je to rekao? Kako ste onda bili sigurni kada ste kupovali sezonske da ce biti prvi scenario, pogotovu sto se vec onda znalo da pola tima odlazi?
                                Da odavno ne citam ovaj forum pomislio bih da sve to radite za par sendvica, a ovako ne razumem.

                                Comment

                                Working...
                                X