Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by profaarmor View Post
    Dobric je jos i licio na igraca na pocetku sezone,ovo sto sad igra je kriminalno.
    Dobrić je na prektretnici da li će postati igrač ili neće. U takvoj situaciji neophodna je pomoć i kontrola od strane struke. Davanje tolike slobode još uvek neformiranom igraču često donosi više lošeg nego dobrog. Dobrić hoće mnogo više nego što timu treba od njega, možda i više nego što trenutno može. Za početak bi mogao da pokuša da odbrani bilo koga jedan na jedan na perimetru i ubaci trojku kada je sam. Polako klizi iz kontrolisane uloge koju je imao kod Radonjića i gubi se u prangijaškoj košarci Alimpijevića, gde svaki od 12 igrača ima pravo da šutne trojku, bez obzira na momenat meča, rezultat i jačinu protivnika.

    Comment


    • Aronija™
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Do sada nisam pominjao Alimpijevića jer mislim da nije fer da se kritikuje čovek koji nije selektirao tim, početnik je, a uz to mu je uvaljeno nekoliko pajsera svetske klase sa kojima ni Greg Popović ne bi učinio ništa.

        No, nakon ovog jada večeras, mora se postaviti legitimno pitanje - šta je naša koncepcija igre, tj šta mi to igramo?

        Ne vidim čak ni naznake ičeg smislenog sem prangijanja trojki ko i kad stigne. To što se tiče igre u napadu, u odbrani ne postoji nikakav smislen sistem, uskoro će pola lige, mi se nismo mrdnuli s mesta, tj nazadujemo u toj kategoriji.

        Ima li neko ideju? Ili neko ko je blizak klubu, treneru, igračima, pa da prenese šta se to ovde u stvari hoće?
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Onaj sto je radio hajlajce jankovicu mora da je opasan majstor u svom poslu...da se razumemo mi smo jankovica i radicevica doveli samo zato jer ih je partizan hteo i zajebasmo se debelo

          Comment


          • To je ono najgore od svega.
            Što nema ni naznaka koncepta.
            Za sada.

            Comment


            • Sad ce Laki da ti objasne kako je alimpije majstor zapravo samo moramo da ga sacekamo

              Comment


              • Ja najiskrenije ne znam da li je majstor ili neznalica jer iz onoga što igramo se to ne da zaključiti. I ne znam u čemu je problem - da li on želi koncept igre koji igrači ne mogu da iznesu, da li igrači ne slušaju trenera, neki treći problem, ne znam. Moguće je da ideja i postoji, ali da je ja ne vidim - možda je vidi neko drugi.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Eh da, malo vajkanja... čovek u životu često dođe u situaciju u koju je mislio da ne postoji način da dođe. Tako da - Filipe, vrati se, sve ti je oprošteno!!!
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Apic, Lazarevic, Jankovic, Jovanovic, Radicevic, Keselj i Davidovac su igraci koji ne zasluzuju da igraju za Zvezdu.
                    Sto se pojacanja tice ne ocekujem ga, posto vrlo verovatno para za pojacanja nema.
                    Last edited by Manda77; 12-11-17, 19:17.

                    Comment


                    • Za sada djeluje da naš kk nikad nije pogodio sa strancima kao sada i da nikad nije promašio sa domaćim igračima kao sada! Klupa ako se ne probudi bićemo u neviđenom problemu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Nije loša ideja da se otvori neka off tema gde bi bil dozvoljena light zezancija, ovo sinoć i noćas nema smisla.
                        Imate pravilnik, i prema tom pravilniku imate i temu gde možete da pišete kritike našem radu, osim toga možete i na pp nama ili administratorima.
                        Svakako za tu temu bi važila i posebna pravila, bili bi tolerantniji uz pokušaj preciziranja šta je ipak crvena linija.
                        Dakle, ko god ima primedbu na moj i Kronosov rad, može na za to odgovarajućoj temi da piše ili da se obrati administratorima.
                        Prosledi mi u PP kako da kontaktiram admina i da se zalim na rad Kronosa.
                        Last edited by Dubiozni goblin; 12-11-17, 19:54.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Nenadic je interesantan ,pratim ga vec dugo ali nije konstantan sto je i donekle normalna stvar za mladog igraca ,aili da ima materijala za obradu ima i da je talentovan jeste ..cak bi rekao i da ima prilicnu dozu sportskog bezobrazluka ..
                          decko nije bas tako mlad. ima muda, sve to stoji, ne plasi se da preuzme odgovornost, ali on je 94. godiste. ja vec dve godine agitujem po raznim forumima da se uzme dejan todorovic. resio bi problem na 2 i 3. bolji napadac i od dange i od dobrica, ima brutalne fizikalije, skoro kao da nije srpski igrac.

                          Originally posted by Laki21 View Post
                          Do sada nisam pominjao Alimpijevića jer mislim da nije fer da se kritikuje čovek koji nije selektirao tim, početnik je, a uz to mu je uvaljeno nekoliko pajsera svetske klase sa kojima ni Greg Popović ne bi učinio ništa.

                          No, nakon ovog jada večeras, mora se postaviti legitimno pitanje - šta je naša koncepcija igre, tj šta mi to igramo?

                          Ne vidim čak ni naznake ičeg smislenog sem prangijanja trojki ko i kad stigne. To što se tiče igre u napadu, u odbrani ne postoji nikakav smislen sistem, uskoro će pola lige, mi se nismo mrdnuli s mesta, tj nazadujemo u toj kategoriji.

                          Ima li neko ideju? Ili neko ko je blizak klubu, treneru, igračima, pa da prenese šta se to ovde u stvari hoće?
                          Originally posted by Manda77 View Post
                          Apic, Lazarevic, Jankovic, Jovanovic, Radicevic, Keselj i Davidovac su igraci koji ne zasluzuju da igraju za Zvezdu.
                          Sto se pojacanja tice ne ocekujem ga, posto vrlo verovatno para za pojacanja nema.
                          @laki, koju koncepciju mozes da pravis sa igracima koje je manda nabrojao. ispali smo zesce vrane u ovom rpelaznom roku, uzeli paritzanu jankovica i radicevica, prepustili im gosa. ovi nasi pretpostavljam da jankovica uzivo nikad nisu ni gledali, ali jbt znam da je dzicki bio prosle godine u las vegasu nagovarao ga da dodje. meni je i dalje enigma, decko ima opasan skillset za nekoga ko ima 210, ali jebo te ili je glup ili lud, ja ne znam sta on ovo igra. jovanovic, limitiran, korektno je to za neki nizi aba nivo, ali ne za zvezdu. kad je dosao pero, ja sam se nadao da ce igrati 10-15 minuta imati neku korektorsku ulogu i biti neki uzor mladjima, ali nama je pero evidentno glavni igrac. meni je u ovoj prici stvarno najzalije alimpijevica jer je ostavljen na vetrometini sa ovakvim skaradno sklopljenim timom. svi koji se zanose idejom da bi radonjic ili bilo ko s ovim timom nesto vise napravio ili ne zele da vide istinu ili jednsotavno nisu sposobni da je sagledaju. ovo je kriv kurac od tima sa preiskusnim nosiocima i netalentovanim "mladim" igracima. u ovom trenutku vise talenta od nas imaju i buducnost i partizan. sreca pa je i cedevita omanula sa selekciom. da im je ostao bilan i sa zdravim babicem oni bi se prosetali kroz ovu ligu.
                          ako ne bude para u decembru ocekujem odza u zvezdi, makar ce doneti malo mase iako fali tu dosta kvaliteta. i da pusimo kurac misku da nam da enisa. nije ni on kvalitet dzenkinsa, ali je jeftin, ume sa loptom, primarno je plej, ali celu karijeru je igrao dvojku. mislim da bi na toj poiciji 2/1 pravio manje gresk nego kao cist kec. sa manje lopte u rukama mislim da bi bio konstantniji i na sutu za tri. a to mozda ne bi bio ni los zalog za buducnost i sansu da sledece godine dobijemo tajlera za prvog pleja
                          Last edited by NateHuffman; 12-11-17, 19:39.

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Onaj sto je radio hajlajce jankovicu mora da je opasan majstor u svom poslu...da se razumemo mi smo jankovica i radicevica doveli samo zato jer ih je partizan hteo i zajebasmo se debelo
                            Kako ti znas da su dovedeni zato sto ih je hteo partizan, neko si iz kluba pa znas? Nema tu neke nauke, dovodili su sse domaci slobodni graci a takvi su bili samo oni, koji poseduju odredjeni kvalitet.

                            Comment


                            • Jel stvarno neko misli da se igraci dovode na bazi highlightsa?

                              Ja nemam nikakav info da neko ne pomisli da insajderisem, ali imam jak filing za osecaj da ce Zagorac na kraju (uskoro) potpisati za Zvezdu ili Partizan.

                              Comment


                              • Kakav je Odzo bio danas?
                                I je zna neko od upucenijih dal uopste i postoji dilema da u Decembru predje kod nas, ili je to samo zelja pojedinih ovde?

                                Comment

                                Working...
                                X