Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Randy Marsh View Post
    Ja [emoji6]

    Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
    Hajde da ti verujem..
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Partizan je f4 ekipa

      Comment


      • Sad lepo Covicu da ides da ljubis u dupe Radonjica da se vrati, Alimpijevic moze da ostane kao pomocnik, da pece zanat, za bolje i nije.

        Comment


        • Originally posted by Randy Marsh View Post
          Ispizdeo sam kao nikad ove sezone, alimpije me totalno izludeo vođenjem utakmice i izmenama.
          Ali nije sve tako crno. Osvojićemo aba i to je to. Samar u pravo vreme, bolje da je stigao od borca ali jbga. Ceo turnir sramota velika.

          Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
          Ako smem, mislim da je ovako nesto reci posle ovakve utakmice jednostavno bez pokrica i optimizam takodje.

          Comment


          • hahahah

            Comment


            • Sa Alimpijem mi necemo osvojiti ni ABU ni Danilovic super ligu ja to potpisujem.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Jebi ga...

                Ne postaje se trener preko noći. Sve u životu ima svoj tok pa i to. Dečku je data skupocena igračka pa nije ni čudo što ju je razlupao.

                Takođe, obila nam se o glavu sprdačina sa bivšim igračem Antićem, Bjelicom i Ročestijem kao nosiocima, jer ne postoji način da se ne obije. Iz dana u dan oni su sve stariji i istrošeniji, i sve više i više vremena je potrebno za regeneraciju, a ritam je sve teži i teži.

                Tu je naravno i manjak talenta, osećaja i razumevanja igre kod trenera, jer npr, teško da postji neko ko prati košarku više od dva meseca, a da ne bi večeras zaključio da je Feldain potpuno beskoristan na terenu. Usput, tu je sasvim solidna zamena (Dobrić), sa više no dobrom fomom, ali... tu se vraćamo na početak rečenice.



                I na kraju, da ponovim reči jednog velikana - napad dobija utakmice, odbrana osvaja trofeje.
                sve si napisao..nema sta
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Znao je i Radonja da kiksne u Kupu.
                  Pre 2 godine su nas deknuli u polufinalu 68-60.
                  Tad smo imali mnogo jači tim nego sada i mnogo jači tim od njih tada.

                  Comment


                  • Vec smo pricali da je Alimpije mlad i zelen za ovakav tim koji ima pritisak osvajanja svih domacih takmicenja. Jednostavno jos uvek nema iskustvo i autoritet. Vecinu utakmica dobijamo na individualni kvalitet, hteli to da priznaju pojedinci ili ne.

                    Comment


                    • A ko mu je dao tu skupu igracku a zna se i kako je dosao u FMP pa Uvalin je za njega doktor bre licno.

                      Comment


                      • Ma to stoji, samo mi nemamo pravog rivala da bi iskoristili sve to, desi se ovo prvo poluvreme, desi se sutersko ludilo buducnosti ali na kraju niko nema kapacitet da bi nam pripretio kada se igra u seriji.

                        Comment


                        • Ma ne moze nas niko u Srbiji dobiti na vise meceva...mogu ovako..ABA, pa videcemo..Canak je prepisao sve od Dzikica to se jasno vidi..mi bez taktike..icega..

                          Baskonija je to rezala na vreme, naravno da smo prvi favoriti za ABA, ali ovoliko lazi, i prevara ove sezone od strane NC i njegovih botova je neverovatno...

                          Videcemo sta i kako,sad treba da se skupimo i da odbranimo EL...da igramo i sledece godine..nije vreme za sranja ljudi...Alimpije je skroz nebitan lik...bitna je Zvezda..sad moramo zapeti, nije vise zajeabncija kao sto vidite..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            A ko mu je dao tu skupu igracku a zna se i kako je dosao u FMP pa Uvalin je za njega doktor bre licno.
                            Uvalin je trener...nema sta da mu se prepisuje ono sranje..lik je legenda..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Cestitke igracima Partizana na osvojenom trofeju, sjajna borba, valjalo je iz njihove situacije zbiti redove i pobjediti ovakvog favorita kakav je nasa Zvezda. Cestitam i igracima Zvezde na borbi uz mnogo vise srece a i pameti u utakmicama i trofejima koji slijede.

                              Comment


                              • Mi zivimo od suta za 3 poena, nista drugo nemamp, nijedno oruzije o to je to...necemo ni kls uzeti

                                Comment

                                Working...
                                X