Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feldin i Ročesti su dobri igrači, ali srca bez. Ne daj Bože da moramo da igramo neizvesne mečeve u plejofu ABA, ja ne vidim ko bi to mogao da reši. Nema više Đenke, Gudure.... Jednostavno ovaj tim nema karakter, nema vođu, nema trenera, nema srca, na kraju krajeva, ni kvalitet....

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Partizan je f4 ekipa
      Upravo, ovaj sastav definitivno, pogotovo sa sampionskim stavom koga sam se plasio od pocetka sezone, kad su mnogi bili u fazonu koji Gos i slicno, Marinkovic, Gagic bla bla. Nije dakle bas tako, i jos nesto zasto sam od pocetka govorio da sam za Gosa i bio napadan, upravo zbog ovog sto see desava kad se dele trofeji, Gos je mladi igrac, zeljan trofeja i dokazivanja, Roc je fantastican ali vec u godinama i nema tu zelju vise a ona je vrlo vrlo vazna. Daj boze ovako dotuceni da ne izgubimo prvo mesto pred plej of.

      Comment


      • Nece ovo nista promeniti kod Alimpijevica, on ima da gura po svom do kraja.dobio skupu igracku u ruke i sve je izvesnije da ce je sjebati na kraju.PESKE ZA BEOGRAD!!!
        Last edited by Manda77; 18-02-18, 22:27.

        Comment


        • Pricacemo u Junu!

          Comment


          • Trebacemo pricati i pre juna cini mi se...

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Ako smem, mislim da je ovako nesto reci posle ovakve utakmice jednostavno bez pokrica i optimizam takodje.
              Kao što smo mi ranije osvajali kup kad smo bili slabiji a partizan sve ostalo, tako ćemo i mi sada sve ostalo da osvojimo.

              P.s. širim u ovom trenutku optimizam a malopre zamalo da budem izbačen iz stana koliko sam se drao. Ispizdeo me alimpije kao nikad 🤪[emoji16]

              Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
              Nebrušeni mozak

              Comment


              • Originally posted by Svarog View Post
                Pricacemo u Junu!
                Potrebno je da se sto pre poprica, mislim da ta prica u junu nece bas biti prijatna.

                Comment


                • Cestitke Partizanu, zasluženo. Još pocetkom sezone su mnogi pisali da je Alimpijevic nedorastao zadatku i sada kada je počela borba za trofeje to se vidi. On celu utakmicu nije znao gde se nalazi i šta se dešava. Videćemo kako ćemo za aba ligu ali bojim se finisa sezone.

                  Comment


                  • Na koliko Alimpijevic ima ugovor bese, zna li ko?

                    Comment


                    • Originally posted by VladaVlada View Post
                      Na koliko Alimpijevic ima ugovor bese, zna li ko?
                      Tri godinice.

                      Comment


                      • Teabali su Zeljka da smene kad je izgubio od nas, takodje LAsa posle poraza u MAdridu a i Svaropulosa kada smo ih pobedili a mozda i prvog i poslednjeg posle poraza u kupu od Efesa i Aeka?

                        Comment


                        • Ma kup je nebitan za CZ ali je bitan bio za Alimpijevica...to je ono..on se trebao boriti za svoj prvi trofej...a on ..ono igraci ga gledaju bzvze..ni ne slusaju itd...

                          ABA mi smo i dalje favoriti ali pricam vam svo vreme sto MI RIZIKUJEMO , ZASTO...doniraj i dominiraj..itd..jbga..mi smo EL tim..to se tako ne radi...

                          Mormao da se ponasmao kao sampioni a ne da brojimo recke na svaku pobedu u EL..mi smo ljudi zadnje dve godine 8 i 9 tim u evropi zadnje dve godine...MORAMO SHVATITI DA SMO KLUB TOP U EVROPI...kad izadjemo iz opanaka u patike bicemo klub..itd..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Randy Marsh View Post
                            Kao što smo mi ranije osvajali kup kad smo bili slabiji a partizan sve ostalo, tako ćemo i mi sada sve ostalo da osvojimo.

                            P.s. širim u ovom trenutku optimizam a malopre zamalo da budem izbačen iz stana koliko sam se drao.
                            Bold 1: Analogije, analogije... Bog dao da si u pravu...

                            Bold 2: Ja ostao miran izvana. Nagledao sam se ja ovakvih sranja i ranije. Nece sut, kanal i onda probas da se vadis. Druga ekipa nam ne bi dala da pridjemo ispod -35. Komsije su nesto drugo, ali borbom i pozrtvovanoscu su sacuvali prednost. Cestitke.

                            Comment


                            • dupli post.

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Nece ovo nista promeniti kod Alimpijevica on ima da gura po svom do kraja, lik je dobio skupu igracku u ruke i sve je izvesnije da ce je sjebati na kraju.PESKE ZA BEOGRAD!!!
                                Znači na kraju sezone ćemo imati razbijenu igračku a neki će i da beže inkognito...
                                A izjave će sutra biti
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X