Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SiniM View Post
    Više piši pa će forum biti kvalitetniji i lepše mesto za posetiti Meni je samo neverovatno kako se u tranziciji sa onog na ovaj forum izgubio kvalitet diskusije i ljudi koji pišu.
    Čovića podržavam do kraja i svestan sam vrlo ko su mu suparnici i šta hoće i šta su radili u prošlosti kod nas a i na drugim mestima. Sa druge strane Alimpijevic nije trener za Zvezdu, bar ne ove godine, možda bi mogao to da postane da je prvo bar proživeo sa timom jednu EL sezonu kao pomoćnik nekom ozbiljnom treneru. I to je Nebojša pogrešio i on to zna a vreme će pokazati kako će sve to ispasti. A sve i da ne osvoji ništa ove godine moju podršku (kao visegodisnjeg sezonca) će sigurno imati zbog svega šta je uradio od cuvene 2011 do danas.

    Ovde je problem sto je opšte uvreženo mišljenje da je cool ružno pisati o njemu a moderacija to vrlo često stimuliše na razne nacine dok je npr sasvim ok velicati jednog bivšeg trenera rivalskog kluba koji je karijeru napravio na nesreći našeg kluba. E to vidiš nije ok i nece svakako privući zvezdase na ovo mesto.
    Alimpijevic je mlad i perspektivan trener sa svim manama i vrlinama kojeg moramo istrpeti,nije bio prva opcija vec nuzno resenje kada su nas mnogi odbili
    to nije nikakva tajna. Prihvataio se veoma opasnog posla i vruceg krompira i treba to postovati.
    Uci se i on polako i verujem da ce sve to doci na svoje mesto samo treba vremena.
    Jebi ga zao mi je sto Radonjic nije ostao ali sta da se radi idemo dalje, ne vredi plakati za proslim vremenima koja su bila sjajna vec se okrenuti ka buducnosti
    koja ce iskreno se nadam biti bericetna.
    Ne kazem da treba da budemo slepi i poslusni i da ne ukazujemo na greske ali nemojmo da pljujemo i jedva cekamo lose stvari da bi smo
    docekali svojih pet minuta.Ovo je novi pocetak i za ocekivati je da ce biti i uspona i padova.
    Konstruktivna kritika je uvek na mestu i dobrodosla, eto ja kazem da Radicevic da se ja pitam ne bi bio u timu, takodje mislim da Apic nema mesta u Zvezdi
    i verovatno ce mozda dolaskom neke petice otici u FMP. To je moje neko misljenje-
    Trener je lepo rekao na zadnjoj konferenciji imamo tim podeljen na mlade i starije, kada stariji budu imali jedan nivo igre u standardno ritmu a sa druge strane i kod mladih kada se bude takodje podigao jedan kontinuirani nivo treba ocekivati da se sve to uklopi.
    Tezak je period i iza nas a i ispred nas i voleo bih da iz njega izadjemo kao pobednici.
    Necu se ponavljati ali zivimo zaista u banana drzavi i tako nam je kako nam je na zalost.
    Jebi ga nije sve ni do trenera ni do uprave dosta je toga i na igracima, dobijes sansu majstore, grizi pokazi da zelis da je iskoristis.
    Pogledaj te samo Rebić, Tejić, Stojanovic, Kaplanovic,.... sve su to bili mladi igraci kojima je data sansa da zaigraju za prvi tim
    ali jebiga neki nisu mogli, neki nisu imali kapaciteta neki nisu shvatili ozbiljno tu svoju sansu.
    Last edited by Daba; 28-11-17, 20:28.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • gadno vreme došlo...
      jedino da modovi sankcionišu upise koji sadrže bivšeg i potonjeg trenera KKCZ u istoj rečenici.


      ...ili jednostavnije da potpišemo nekolicinu na poziciji Milera, Cirbonje...dozvoli, Pulena.

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        gadno vreme došlo...
        jedino da modovi sankcionišu upise koji sadrže bivšeg i potonjeg trenera KKCZ u istoj rečenici.


        ...ili jednostavnije da potpišemo nekolicinu na poziciji Milera, Cirbonje...dozvoli, Pulena.
        Sankcionisu se svadje oko takvih upisa - upisi su iznosenje misljenja.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          S tom majušnom razlikom što je to 9-to mesto ostvareno posle tri sezone na klupi, i gde se nije menjalo jezgro tima. Pravo upoređenje je ova i sezona 2013/14, gde nas je samo ludačka sreća poslužila da i pored neosvajanja ABA igramo EL zbog toga što je Cibona odustala od prava stečenog na terenu.
          Vec sam oborio tu laznu pretpostavku o "nemenjanju jezgra tima". Radonjic, kada je prosao u 8 (i nije ima nijednu pobedu protiv CSKA, sram ga bilo!) je zatekao promenu skoro celog sastava -> ostali su samo Jovic, Lazic, Zirbes, Dangubic i dva juniora. Sezona 2015/16., o njoj pricam.
          Alimpijevicu su ostali Dangubic, Dobric, Bjelica i Lazic.

          U svojoj prvoj sezoni igrao je polufinale evrokupa -> bez najvece zvezde tima.
          Price o Ciboni su smesne, jedan neuspeh ne cini trenera losim, nego sistem takmicenja u kome je moguce da jedna utakmica ponisti cak i osvajanje EC ili igranje cetvrtfinala evrolige (u teoriji).

          Cinjenica je da je Radonjic jos u svojoj prvoj sezoni u evroligi ostvario 4 pobede, 2 gubio u tesnim zavrsnicama i samo je jednom porazen ubedljivo.

          Mi za sada imamo 2 pobede, 2 neizvesna poraza, 2 ubedljiva poraza i jos 3 puta su nas rutinirali. Igramo losije kako vreme odmice.

          Mozda je do rostera, mozda je do trenera, ali nesto mora da se menja.
          Last edited by blond; 28-11-17, 20:39.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • I konacno zavrsena saga o svemocnom Zagorcu...
            Za vise informacija kod Skomija na tviteru...

            Comment


            • ... i Jenkins i Simonović koji su odlazili pa se vraćali. Ja nisam nikad ni tvrdio da je Radonja loš trener, ali je te sezone napravljena identična atmosfera kao ova sad, s tom, opet majušnom, razlikom što u ovoj sezoni, hvala Bogu, još ništa nije izgubljeno. Ne znam ni ja kako će se sve ovo završiti, znam samo da kao i u životu da dam čoveku šansu da pokaže kakav je. Ima nekih stvari koji mi se sviđaju u radu, neke ne vreme je najbolji sudija kao i uvek.
              Last edited by dekkard; 28-11-17, 20:55.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                ... i Jenkins i Simonović koji su odlazili pa se vraćali. Ja nisam nikad ni tvrdio da je Radonja loš trener, ali je te sezone napravljena identična atmosfera kao ova sad, s tom, opet majušnom, razlikom što u ovoj sezoni, hvala Bogu, još ništa nije izgubljeno. Ne znam ni ja kako će se sve ovo završiti, znam samo da kao i u životu da dam čoveku šansu da pokaže kakav je. Ima nekih stvari koji mi se sviđaju u radu, neke ne vreme je najbolji sudija kao i uvek.
                Da, u pravu si u vezi Jenkinsa i Simonovica. S tim da je Simon pre tog svog povratka bio na stubu srama i igrao jako lose. Valjda ima i do trenera kada mu igrac posle odigra tako dobro da nam fakticki sam nosi sezonu?

                Sustina je da ja (i neki drugi) hocemo da vidimo napredak igraca, pronalazenje prave uloge za njih, kvalitetnu igru -> ne nuzno pobede i plasman u evroligi. Da smo od ovih 7 4 izgubili nesrecno ne bih ni rec napisao, jer bi to znacilo da kvalitetno radimo, ali nemamo srece.
                Nesto slicno kao Trinkrieri prosle sezone -> imao je 2-8 uz 4-5 nesrecnih poraza.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Pa eto vidiš, upravo je to ono što meni smeta, drago mi je da si se setio, merilo se kad će isteći ona prva dva meseca ugovora Simonoviću, Đenku terali kad je bio u kanalu koji je trajao 6 meseci a obojica nam vratili partijama koje vrlo verovatno neće ponoviti ni u jednom klubu u kom budu igrali.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Upravo zbog toga je Radonjic jedan od najboljih trenera koji je trenirao neki ABA klub. Imao je i on gresaka, gubio je meceve koje je mogao da dobije, ali je mnogo igraca kod njega imalo ulogu i bilo u sluzbi kluba. Deo masine, tacnije.
                    Naravno, nisu u pitanju svi igraci (Mekel, Thompson, Sofo, neki mladji igraci koji nisu mnogo igrali). Alimpijevic opravdano moze da smatra da mu ovo nije dovoljno i da trazi pojacanje ili da radi sa ovim sto ima. Njegov je zadatak da se iz meca u mec vidi napredak Lesorta u odbrani picka, da upotrebi Jankovicevih 2.11 i pracku, da ozivi mumificiranog Radicevica, da proba nesto novo.

                    Te dve pobede mi smo ostvarili zahvaljujuci 4 iskusna igraca koji su dali 70-80% poena. Niti to moze da traje, niti je dobro da tako funkcionisemo.

                    Hocu da kazem, kod Radonjica su uvek menjani nosioci (pa i te, poslednje sezone otislo srce tima, Kinsey, Zirbes, Quincey + Stimac i Micic, ostali su Jovic, Lazic, Dangubic, Simonovic, Guduric i Mitrovic), a rezultat nije izostajao.
                    Last edited by blond; 28-11-17, 21:30.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Covek provokator, Radonji bar tajo nije nastimo posao jbga.. Tu se sva prica zavrsava....Nema tu sta da se poredi, covek nema jednu krstenu def. AKCIJU ni napadacku...Ne ZNA gde bije..dali levo Ili dali desno..To sto je dosao kad niko nije hteo, dovoljno govori o svemu a ti pisi I dalje kako je to isto I ubedjuj se da mu je tajo samo breme sa kojim ne moze da se probije kako treba....Lazarevacki Zoc...
                      Last edited by LosmiSK; 28-11-17, 21:20.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Stara i nova gardo, ne znam da li ste procitali ili culi da je nasoj dragoj forumasici Zvezdani hitno potrebna krv A+. Nadam se da ce izaci kao pobjednik iz ove bitke koju vodi sa opakom bolesti.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          I konacno zavrsena saga o svemocnom Zagorcu...
                          Za vise informacija kod Skomija na tviteru...
                          Teška sprdacina. Nije mi jasno da li je samo Miško ili je i ćale problem. Decku upropastise karijeru nerealnim ocekivanjima. A sve bi bilo mnooogo drugačije da je Pera otišao pravo u policiju tj da je momak prošle godine došao kod nas.

                          Comment


                          • Originally posted by abizolirni View Post
                            Stara i nova gardo, ne znam da li ste procitali ili culi da je nasoj dragoj forumasici Zvezdani hitno potrebna krv A+. Nadam se da ce izaci kao pobjednik iz ove bitke koju vodi sa opakom bolesti.
                            Dace bog da se izbori sa problemima.
                            Drzim fige.
                            Ajmo ljudi ko je A+ da da krv.

                            Comment


                            • Nisam u Bg, rado bi se odazvao.
                              Podrška Zvezdani i da se radujemo zajedno i tvojoj i nasim pobedama

                              Comment


                              • Ima li ko informacije gde se daje krv,kada i jel moguće da se to uradi van Bg?
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X