Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Gospodo draga, žao mi je što vidim da ima onih koji su prestali da pišu ili su proredili svoje dolaske na ovaj forum.
    Ukoliko sam ja taj koji je vinovnik tih postupaka, rado ću odstupiti sa mesta moderatora i ustupiti nekom drugom.
    Možete mi ukazati i na pp i na ovoj temi, hvala vam unapred.
    Sta je sad tebi?

    Comment


    • Poludeo narod skroz,previse se sve licno shvata

      Comment


      • Originally posted by drakon1 View Post
        Sta je sad tebi?
        Nije mi ništa, nisam uvređen, već pokušavam da detektujem problem smanjenog broja postova na temi i postova koje forumaši postavljaju a imaju prizvuk opraštanja.
        A ako se ispostavi da sam ja problem, to je najlakše rešiti (zato sam i napisao onaj post).
        Ja sam mislio da će "pro et kontra" da izazove rasprave (ne baš akademske) koje će proizvesti neke zaključke, malo šale...malo i varnica ali ništa od toga.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Dajte ljudi ne zajebavajte.
          Ode ova polemika predaleko.
          Opustite se.
          Nego botovanje nije sad popularno.
          Dajte malo insajderisanja,decembar se bliži.
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Nije mi ništa, nisam uvređen, već pokušavam da detektujem problem smanjenog broja postova na temi i postova koje forumaši postavljaju a imaju prizvuk opraštanja.
            A ako se ispostavi da sam ja problem, to je najlakše rešiti (zato sam i napisao onaj post).
            Ja sam mislio da će "pro et kontra" da izazove rasprave (ne baš akademske) koje će proizvesti neke zaključke, malo šale...malo i varnica ali ništa od toga.
            Ma, pusti komso: ladno napolju, a visok datum - normalno da su u depresiji.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Mene je Sarac najvise zaintrigirao,kada bi nam bar rekao na kojoj poziciji igra taj bivsi igrac filijale nam nase

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Mene je Sarac najvise zaintrigirao,kada bi nam bar rekao na kojoj poziciji igra taj bivsi igrac filijale nam nase
                Na PP poziciji.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Na poziciji Zagora?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Jebote neverovatno je koliko smarate i koliko ste zasrali forum do te mere da se coveku prosto vise ne ulazi u njega.
                    Da li je moguce da jebeno ne mozete da shvatite vise da nema vise prosle sezone, da je to bilo nesto nestvarno
                    nesto najlepse sto nam se dogodilo i da toga jednostavno vise nema.
                    Ja vam sigurno necu otvarati oci zasto i kako ako sami ne vidite neke stvari.
                    Uporedjivati neke stvari koje se ne mogu uporedjivati je nesto neverovatno sta vi radite.
                    Ali dobro nastavite vi i dalje samo nemoj da vam posle djavo bude kriv jer nece biti posle rezervne varijante za spas
                    kada bude dosao na celo kluba za koga se vi toliko zdusno zalazete.
                    i da dobro je neko rekao ovde ne smeta vama Alimpijevic nego vi preko njega rusite onog iznad ali vas izbor to vam niko ne moze zabraniti.
                    Koliko vi baratate poluinformacijama i koliko bi ste vi do sada smenili trenera i igraca ja mislim da ni Misko ne bi mogao
                    da vam dovede.
                    Zbog silne negativne energije sve redje cu pisati ovde jer zaista nemam nameru da energiju gubim raspravljajuci se.
                    Ne dao bog da vam Vesic i comp zasedne ponovo na celo kluba e onda cete imati sta da radite, onda cete gledati KLS ligu
                    a mozda necete ni to kao sto niste ni 2011 godine.

                    I za kraj lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti, tako bih ja mogao do sudnjega dana da radim.
                    Više piši pa će forum biti kvalitetniji i lepše mesto za posetiti Meni je samo neverovatno kako se u tranziciji sa onog na ovaj forum izgubio kvalitet diskusije i ljudi koji pišu.
                    Čovića podržavam do kraja i svestan sam vrlo ko su mu suparnici i šta hoće i šta su radili u prošlosti kod nas a i na drugim mestima. Sa druge strane Alimpijevic nije trener za Zvezdu, bar ne ove godine, možda bi mogao to da postane da je prvo bar proživeo sa timom jednu EL sezonu kao pomoćnik nekom ozbiljnom treneru. I to je Nebojša pogrešio i on to zna a vreme će pokazati kako će sve to ispasti. A sve i da ne osvoji ništa ove godine moju podršku (kao visegodisnjeg sezonca) će sigurno imati zbog svega šta je uradio od cuvene 2011 do danas.

                    Ovde je problem sto je opšte uvreženo mišljenje da je cool ružno pisati o njemu a moderacija to vrlo često stimuliše na razne nacine dok je npr sasvim ok velicati jednog bivšeg trenera rivalskog kluba koji je karijeru napravio na nesreći našeg kluba. E to vidiš nije ok i nece svakako privući zvezdase na ovo mesto.

                    Comment


                    • Originally posted by Hogar View Post
                      Ne vredi... Samo bezvezne prepirke koje nikud ne vode. Imamo nekoliko apostola istine koje bi trebalo dovesti na čelo kluba jer sve najbolje znaju, ili im bar dati da jedini ovde pišu svoje beskonačne kolumne.Čak i ako se u nekim stvarima slažu svi to se izokrene i izkarikira zbog dalje patkometrije. Odmah se lepe etikete da su drugi ubačeni agenti, nemaju pojma.Ne daj Bože da se nekad pohvali dobra igra nekog igrača,da se kaže da onaj podmetnuti dokument sa 3mil.duga nije trenutni već sa kraja 2016,da poseta nije opala nakon ove serije poraza već nakon pobeda nad Barselonom i Makabijem a posle se nastavilo.Još na silu poredjenje Radonjića i Alimpijevića, nikakvog smisla. Pozdrav svima uživajte.
                      Kako to mislis -> tada je opala poseta. Jedan mec je dovoljan za takvo zakljucivanje? Podsetimo se, taj mec je igran kad i onaj u Londonu i zbog toga je bilo manje ljudi u hali. Posle poraza i prilicne bezidejnosti na terenu protiv Bamberga i Unikahe, poseta se smanjila.
                      Dakle, samo na jednom mecu posle pobeda u evroligi je doslo do slabe posete, sve ostalo je posledica serije poraza.


                      Originally posted by dekkard View Post
                      Evo dve sličnosti: ni jedan ni drugi nemaju osvojenu EL i pobedu u top 8 EL.
                      Jedna je razlika ipak, najbitnija: bivsem se i 9.mesto broji kao neuspeh, a sadasnji moze da zavrsi kao i poslednji, a i dalje ce se pozivati na strpljenje.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • S tom majušnom razlikom što je to 9-to mesto ostvareno posle tri sezone na klupi, i gde se nije menjalo jezgro tima. Pravo upoređenje je ova i sezona 2013/14, gde nas je samo ludačka sreća poslužila da i pored neosvajanja ABA igramo EL zbog toga što je Cibona odustala od prava stečenog na terenu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          S tom majušnom razlikom što je to 9-to mesto ostvareno posle tri sezone na klupi, i gde se nije menjalo jezgro tima. Pravo upoređenje je ova i sezona 2013/14, gde nas je samo ludačka sreća poslužila da i pored neosvajanja ABA igramo EL zbog toga što je Cibona odustala od prava stečenog na terenu.

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            S tom majušnom razlikom što je to 9-to mesto ostvareno posle tri sezone na klupi, i gde se nije menjalo jezgro tima. Pravo upoređenje je ova i sezona 2013/14, gde nas je samo ludačka sreća poslužila da i pored neosvajanja ABA igramo EL zbog toga što je Cibona odustala od prava stečenog na terenu.
                            Provokator evo ko nastavlja a na moj upis o Alimpijevicu nema sta da napise, pa napisi nesto lepo o treneru 2017g sta ti to vidis u njemu da ne pisemo o bivsim trenerima nego da ubacimo raspravu u 2017/2018 sezonu..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Već sam pisao dosta i o tome, a ovaj moj prethodni upis je bio isprovociran. Nemam problem da priznam činjenično stanje stvari.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nemojte nastavljati sa raspravom Radonja-Alimpije molim vas.Evo po meni je LošmiSK napiso izuzetan post, fino izanalizirao bez onih stalnih spuštanja i provokacija. Ono moramo se i raspravljati ali da držimo neki nivo.Jednostavno nema više prošle sezone i onog tima, imamo ovaj delimično iznudjeni tim i Bože nam pomozi.

                                Comment

                                Working...
                                X