Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja verujem da Pesic ni nezna ko je Alimpijevic.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      1 - Morate znati da u EL ne posotji ciklus....zamisli Paskvala da je dosoa vlasniku I rekao mi pocinjemo ciklus...hahah..Jao bre koje ovde ovce zive to nema nigde...

      2 - sa 10 amatera na terenu,doduse boljim trenerom ..
      1 - A to da nema ciklusa u EL, kaze ko? Ti, ili neko upuceniji?? Molio bih izvor.
      Ja eto ne znam zasto ga ne bi bilo, pogotovo kod ekipa koje su kao nasa (citaj - nema stabilnog finansiranja i nema mogucnosti da se zadrze najbolji igraci). Da ne ispadne da je moje misljenje protiv tvog, ali eto da te podsetim da je Trinkijeri jos prosle sezone govorio o zavrsetku jednog ciklusa u KKCZ, pa je nama bilo tesko da u to poverujemo.
      A to za ovce, govori u jednini, ili se obrati nekom konkretno, jer se ja tu ne prepoznajem.
      2 - Niti su oni amateri u odnosu na prethodne, niti je on bolji trener od prethodnog.
      Ako tebi tako odgovara da bi pisao cisto radi pisanja, samo nastavi. Ovde ljudi ne napadaju DR-a vec podsecaju na igre i rezultate (rasli zajedno sa trenerom za 4 godine). Ovaj momak jos nema ni 4 (prakticno) meseca i mora jos mnogo da radi da bi mogao da se poredi sa DR-om. S druge strane, nazivati ga neznalicom nije uopste lepo, kao ni karikirati kvalitet igraca.
      Imamo nekoliko jako dobrih igraca, nekoliko onih koji ne mogu da se nadju (da budem korektan), nekoliko 'prospekata' iz FMP-a i dvojicu specijalaca od prosle godine, koji ne pruzaju ni deo od ocekivanog (umor, povrede, losa koncepcija, ili pak nedostatak proslogodisnjih saigraca koji su bili bolji odbrambeni igraci od ovih sadasnjih + DR-ov sistem odbrane?????)

      Comment


      • Nije Covicu smetala izjava DR zbog EL, FIBE itd vec zbog cinjenice da se srusio oreol Covica kao velikog predsednika koji perfektno i TRANSPARENTNO vodi klub.
        Dosli smo.do saznanja da DR pravi cuda sa timom koji je primio 4 plate a DR 2.
        E tu je kult NC u ocima navijaca splasnuo a DR nadjacao taj kult sto sujeta Covica nije mogla da trpi.
        Sad DR treba da bude sramota sto je to izjavio posto vidim da ne prodje 10 dana da ga Covic ne proziva zbog toga.

        Comment


        • DR je malo manje trebalo da vewruje svojim šaptačima
          bilo bi bolje i za Zvezdu i za njega lično
          " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

          Comment


          • Čović nam baš vređa inteligenciju.

            Comment


            • Diktatura jednog coveka u klubu kao i ovog svemoguceg na vlasti.
              Potpuno indenticno ponasanje.
              Kriv DR za monitoring, trener ne sme da prica o parama.????
              Bem ti zemlju. Radi a za pare ne smes da pitas nego cuti i trpi. Drznuo se neko da pita za plate i odmah je najgori.
              Stanje u drzavi je ekvivalentno stanju u nasem KK.

              Comment


              • Izgleda da pojedinio treba da izguglaju ili da pitaju,šta znači BRUTO a šta NETO?
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Originally posted by Grof View Post
                  1 - A to da nema ciklusa u EL, kaze ko? Ti, ili neko upuceniji?? Molio bih izvor.
                  Ja eto ne znam zasto ga ne bi bilo, pogotovo kod ekipa koje su kao nasa (citaj - nema stabilnog finansiranja i nema mogucnosti da se zadrze najbolji igraci). Da ne ispadne da je moje misljenje protiv tvog, ali eto da te podsetim da je Trinkijeri jos prosle sezone govorio o zavrsetku jednog ciklusa u KKCZ, pa je nama bilo tesko da u to poverujemo.
                  A to za ovce, govori u jednini, ili se obrati nekom konkretno, jer se ja tu ne prepoznajem.
                  2 - Niti su oni amateri u odnosu na prethodne, niti je on bolji trener od prethodnog.
                  Ako tebi tako odgovara da bi pisao cisto radi pisanja, samo nastavi. Ovde ljudi ne napadaju DR-a vec podsecaju na igre i rezultate (rasli zajedno sa trenerom za 4 godine). Ovaj momak jos nema ni 4 (prakticno) meseca i mora jos mnogo da radi da bi mogao da se poredi sa DR-om. S druge strane, nazivati ga neznalicom nije uopste lepo, kao ni karikirati kvalitet igraca.
                  Imamo nekoliko jako dobrih igraca, nekoliko onih koji ne mogu da se nadju (da budem korektan), nekoliko 'prospekata' iz FMP-a i dvojicu specijalaca od prosle godine, koji ne pruzaju ni deo od ocekivanog (umor, povrede, losa koncepcija, ili pak nedostatak proslogodisnjih saigraca koji su bili bolji odbrambeni igraci od ovih sadasnjih + DR-ov sistem odbrane?????)
                  Nisam mislio na nase igrace, vec na igrace Zadra, pravi se fama da je prioritet ABA liga kroz celu sezonu a realno ima 2 krstena tima, tu nije do trenera, to je jednostavno spin NC da EL izgleda kao da je neko pricao da cemo imati jednu pobedu pa je sad ovo do sad neki epski uspeh. ABA liga je skoro amaterska..MZT menja ne zna ni sta menja vise, Cibona nema JEDNOG pleja, Igokea sta radi to ni sam bog ne zna,,,,FMP tim koji je Zvezda 2 placamo ga MI IZ NASEG BUDZETA. NADJI tim u bilo kojoj ligi koji ima istog predsednika(ne papiroloski) isti budzet a igra istu ligu!!! Mega menadzerski tim...da ne idem u duzinu, liga je teska sprdacina...bar dok ne dodje 1/2 I tu da nam je neki prioritet do tad je uopste smesno pricati o tome...

                  Ciklus je period, neki niz godina posle koga se neke pojave ponavljaju istim redom. Covic je rekao da ciklus traje 4g sto nema veze sa istinom, to je Olimpijada npr...

                  On je doveo jednog obicnog amatera na klupi koji apsolutno nema nikakvo predznanje da se bavi tim poslom. Moze bilo ko pisati sta, ali jednostavno je dokazano da smo mi NC prcija tim potezom. Ako je njemu to Pesic rekao da uradi ja cu pojesti svoju kapu. Lik jednostavno nema ni K of kvaliteta da bude trener jednog evroligaskog tima...

                  Mi se samo mucimo, sto je ocito u nadi da ce se desiti nekakvo cudo, EL je jedini paramtar of kvalitetu trenera, ABA ligu mi ovde bi odradili do 1/2 o nekom profesionalnom treneru da ne pricam...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Bruto je para koja iznosi sa svim porezima I ostalim dazbinama, Neto je tacno koliko para dobijaju igraci sami...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • bolje vas našao ljudi ! NAPRED ZVEZDA! ajmo vedrije ,optimisticnije ...citam komentare i ne verujem koliko su negativni ...osmeh na lice danas igra nasa ZVEZDA!

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        bolje vas našao ljudi ! NAPRED ZVEZDA! ajmo vedrije ,optimisticnije ...citam komentare i ne verujem koliko su negativni ...osmeh na lice danas igra nasa ZVEZDA!
                        Pančev,Pančev,Pančev.....3-0.
                        Dobro došao optimistični.Takvih nam ovde treba.
                        sigpic
                        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Čović izjavio da od države dobijamo 1.300.000-1.400.000 u zavisnosti od rezultata.
                          Kaže da je kampanja protiv Zvezde otjerala mnoge potencijalne donatore i sponzore.
                          Mjerenje Partizan-Zvezda opterećuje vlast.
                          Potajno se nadao da Zvezda može do završnice Evrolige, ali shvatio je da nema mogućnosti da se napravi takav iskorak.
                          Ne ljuti se na državu.
                          Za cijeli Zvezdin sistem projektovan je budžet od 5.8 miliona bruto, a na plate za igrače i stručni štab 3.3 miliona.
                          Alimpijevića mu preporučio Pešić.
                          Zadovoljan je sa trenerom.
                          Na Radonju ljut zbog one izjave o platama, kaže da je ta izjava nanijela Zvezdi veliku štetu, da smo ničim izazvani ušli pod oštar finansijski monitoring FIBA i Evrolige.
                          Ipak to nije uticalo da Zvezda ne produži ugovor sa trenerom.
                          Covic je uradio veliki posao za nas voljeni klub to je fakat! da li sve svima svidjaju njegove izjave i prozivanje suprotnog tabora ...naravno da ne
                          Podrzati klub u ovom momentu znaci i podrzati ono sto radi Cović jer nas je ovih godina zaduzio toliko ....naravno podrska i treneru
                          racuni ce se svoditi na kraju godine ..ja bi bio zadovoljan aba ligom i prvenstvom pa makar u EL bili i poslednji(sto je i realno)

                          Comment


                          • Koga interesuje, video sa g. Belosevicem o sudjenju...

                            https://www.vice.com/rs/article/7x4a...i-veciti-derbi

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bruto je para koja iznosi sa svim porezima I ostalim dazbinama, Neto je tacno koliko para dobijaju igraci sami...
                              To je bruto zarada, na ukupan bruto se dodaju jos i doprinosi na teret poslodavca i to je trosak za zaradu zaposlenog.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Diktatura jednog coveka u klubu kao i ovog svemoguceg na vlasti.
                                Potpuno indenticno ponasanje.
                                Kriv DR za monitoring, trener ne sme da prica o parama.????
                                Bem ti zemlju. Radi a za pare ne smes da pitas nego cuti i trpi. Drznuo se neko da pita za plate i odmah je najgori.
                                Stanje u drzavi je ekvivalentno stanju u nasem KK.
                                Pa i nije to njegov posao u normalnim sredinama, ovdde, kada nema plata i kada su vrv svi koji su za taj segment zaduženi izbegavali da igračima daju kakaav validan odgovor, trener je i to radio.
                                Na koji način, ne znam, znaju on i igrači i to treba poštovati. Svako od nas ima svoj prag tolerancije i očito je da je Radonjiću pređen prag tolerancije i to debelo, pa opet on verovatno u tom trenutku nije razmišljao o odlasku već se po prvi put oglasio javno
                                o tom problemu.
                                Kako god, on je otišao, tim rasprodat, došli su novi igrači i trener i vidimo kako to fercera.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X