Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nzm,sad kopa i rukama i nogama da odbrani igrace ciji je doprinos koliko i moj...ne secam se da je to radio i cekao mekela,silba,tompsona,sofoklisa,vilijamsa...tada nije kukao i vristao na konferencijama,tada je sofoklisa boleo stomak,sala-zabava

    Comment


    • U medjuvremenu Rakicevic u Dinamiku.Odradio prvi trening danas

      Comment


      • Košarkaši Crvene zvezde mts napravili su veliko iznenađenje jer su u okviru 7. kola najelitnijeg klupskog takmičenja, nakon velike drame, savladali CSKA iz Moskve sa rezultatom 82-77! Bio je to fenomenalan meč! Zvezda je po običaju jako loše ušla u meč. Nakon 8 minuta na semaforu je pisalo 12-28, a trojkom Voronceviča u zadnjoj sekundi 1. poluvremena Moskovljani su otišli na odmor sa 12 poena prednosti (31-43). U drugom poluvremenu gledali smo dijametralno suprotnu Zvezdu! Kao da je na teren istrčao neki drugi tim! Pero Antić je odigrao maestralnu odbranu nad Hajnsom, za kojeg Lesor u prvom poluvremenu nije imao rješenje, a Lazić je u potpunosti zaustavio do tada nezaustavljivog Ćaću Rodrigeza! Nakon Lesorovih 2+1 Crvena zvezda je prvi put na meču povela (78-77)! Igrao se 39. minut meča. U zadnjem minutu Klajburn je promašio oba šuta za 3 poena, Feldin je pogodio sva 4 bacanja i slavlje je moglo da počne! U ekipi Zvezde najefikasniji je bio Feldin sa 24 poena, Ročesti je postigao 19, Antić 11, Bjelica 10. Na drugoj strani prva violina tima bio je Klajburn sa 25 poena, Rodrigez je postigao 14, a Voroncevič 12. Ovaj meč uživo je posmatrao i najveći srpski sportista svih vremena, Novak Đoković! Crveno-beli u narednom kolu gostuju ekipi Olimpijakosa, meč je na rasporedu u petak u 20 časova.

        Lijepo zvuči, a?
        Last edited by mikara92; 14-11-17, 19:05.

        Comment


        • [QUOTE=mikara92;1738449....

          Lijepo zvuči, a?[/QUOTE]

          Lijepo
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Alimpije mi deluje ko izduvan balon

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Lijepo
              Šta da sanjamo, drugu rundu Eurocupa?[emoji16]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Šta da sanjamo, drugu rundu Eurocupa?[emoji16]

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Kako je to bilo ...
                  Spoiler


                  i opet će...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Molio bih da MODERACIJA objasni kako ovi upisi kronosa doprinose kvalitetu diskusije na forumu.
                    Ili je ovaj forum privatizovan i sluzi za izivljavanje ili provokacije pijedinaca.

                    Comment


                    • Benigne šale, istina da im je mesto u off temi ali ne treba biti previše krut. Čak i ovaj tvoj post Lazo je tza temu kritike a ne za ovu ali nećemo da cepidlačimo.
                      I još nešto, Kronos nije zloća, sve je šala.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • za sve koji su još uvek zabrinuti da li će nam partizan zasmetati u plej-ofu ...

                        prebacite na SK1.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Kako je to bilo ...
                          Spoiler


                          i opet će...
                          Како је адмирал био готиван лик, штета што није боље користио онакве физикалије..

                          Comment


                          • Nelson bas odlican stranac. Sut mi je kod njega ostao onako u negativnom pamcenju zbog luka (koji nije postojao) dok je sutirao. Zna li se za koje pare on igra sad?
                            sigpic

                            Comment


                            • Nelson je carina.
                              Last edited by Wingwalker; 14-11-17, 20:21.

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Nelson bas odlican stranac. Sut mi je kod njega ostao onako u negativnom pamcenju zbog luka (koji nije postojao) dok je sutirao. Zna li se za koje pare on igra sad?
                                Valjda Asvel, za koliko ne znam.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X