Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta odigra Bjelica bogo moj,jel podseca jos nekog onaj njihov muceni Samjuels na onog naseg mucenog Brauna,cestitke svima koji slave ali nesto posebno nisam odusevljen onim sto igramo.
    Last edited by profaarmor; 06-11-17, 22:13. Reason: dodatri

    Comment


    • Pobeda za mir u kuci. Treba ovo da postane pravilo da bi tim dobio samopouzdanje. Napokon jedan derbi posle duze vremena na kojem je igra bila u centru paznje. Jednom vredjanje gazdarice, ostalo (koliko sam video u prenosu) u granicama normale. Bez topvskih i drugih udara koliko sam mogao da primetim...

      Comment


      • Rekoh li ja GSW ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by profaarmor View Post
          Sta odigra Bjelica bogo moj,jel podseca jos nekog onaj njihov muceni Samjuels na onog naseg mucenog Brauna,cestitke svima koji slave ali nesto posebno nisam odusevljen onim sto igramo.
          hahhahahahhaha, gde se Brauna seti, nisi normalan.

          Comment


          • Peticu krštenu dovesti i biće ovo superiška.

            Comment


            • Neki hibrid Brauna i dezmekastog Majlsa..
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Metno apica umesto njega,pa ako te apic izbaci onda jbg
                Neviđeni doprinos Apića, ali bukvalno nije ga niko video. Razlika između njega i Jankovića je u 2m razlike gde je ko sedeo.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment




                • Kucaj, kidaj, lomi!!!

                  Comment


                  • Niko tu I ne dobija sansu realno recneo u ozbiljnim mecevima. Sad je Apic los..Pa ljudi igraci se prave na ovakvim mecevima I u EL... Dok ne proba jedna mec da vidi full rotaciju igracemo stalno na ovu osovinu pa kako bude. Ovaj putje svako odigrao of tih 7 igraca odlicno I to je donelo pobedu. Sta fali tim mladim igracima, nista sem sto su svi na gomili..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Kobi Brajant usao u Milka,majstorski

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Kobi Brajant usao u Milka,majstorski
                        Zabranjena je gej propaganda.

                        Comment


                        • Mene dosta zabrinjava Radicevic, bas lose igra.Dovesti igrace na 1 i nekog igraca na 4/5 uz ta dva igraca ovaj tim bi bio bombonica.Dosta dobro rasporedjena minutaza, niko preko 25 minuta osim Rocestija.
                          Last edited by Manda77; 06-11-17, 22:35.

                          Comment


                          • Comment


                            • Kakav Kobi, Novicki, koliko sam ljudi ponosan kao dete, stvarno smo odigrali vrhunski ali vrhunski, vrlo vazni bodovi, sad da s enastavi za sto boljupoziciju za plej of, bravo Alimpije na pripemi.

                              Comment


                              • Pero mnogo znaci, napad 5-0 (five out) sa njim kada lopta kruzi je uzivanje gledati. Milka pustise da se razigra pod kosem, a onda im se nacestitao mile nove godine sa svih pozicija. Rocesti i Feldin bas onako kako treba. Laza i Danga su odradili svoju ulogu, narocito Danga koji je sve zacinio i sutem spolja. Laza sjajan u ofanzivnom skoku (kada su krili pleja na njemu), a Danga mnogo znaci za defanzivni. Lepo je sto je isao sut, ali treba naglasiti da nam je velika vecina trojki bila otvorena. Lopta je lepo isla u napadu, prednosti su pravljene sa tri poziciji, igraci nesebicni. Bas lepo i bas lagano.

                                Odbrana Partizana tragikomicna, narocito u piku. Samardo jako lenjo, Djoko jako glupo. Sve vreme igraju sa tri sitna, ali im nista to nije pomoglo jer je Marinkovic igrao za nas. Gos i one dve sramotne trojke u trecoj cetvrtini... Joj bre, to je odvratno videti i na kosarci rekreativaca. Sam je sebe izbacio iz utakmice, a vala i ceo Partizan. Primetno je i da se umorio kako je vreme proticalo... S druge strane Miler je pravi running back, odlican na prodoru, skroman spolja. Nezgodan igrac, narocito jer mi nemamo centra koji moze kontrolisati reket. Pecarski ce biti veliki igrac! Mozda bude nesto i od Gavrilovica cim ga posle prvog derbija nepodnosim ;)

                                Alimpijem jako zadovoljan - vec pomenute adaptacije pri cuvanja Milera od strane razlicitih igraca, sjajno korisceni TO u prvom poluvremenu koji su nam doneli tricu za kraj, sjajno napadanje ofanzivnog skoka sa bar dva igraca, a pride ni tranziciona odbrana nije trpela, pozvana akcija za Dangu da kazni Gosa ispod kosa. Lepo smo i trcali u jednom periodu druge cetvrtine.

                                Jovanovic je uvom trenutku prototip 5tog visokog. Faul u napadu u prodoru i masena trojka iz ugla jasno govore da nije u stanju igrati rezervnu cetvorku ove sezone. Bez obzira na to, meni on postaje jako drag, ima nekog zara, htenja, skila za peticu, samo jos puno treba da radi. Nadam se da ce postati prvi centar za dve sezone.

                                Nase ocite mane:
                                - odbrana reketa, bilo s posta (mada Partizan tesko da moze to da kasni, a i ostali ABA ligasi) bilo od pika/ulaza pleja (ozbiljan problem koji ce kaznjavati i Gordici, Ivanovici, Mileri, Gosovi, Muse... Lesor napreduje, ali nisam siguran da to ide dovoljnom brzinom za ovu sezonu)
                                - pozicija cetiri, jer ce Milko da umre i osciluje ako igra ovoliko. Ne vidim kako iz nasih redova to ikako mozemo da zakripimo jer se o Davidovcu u tom kontekstu ne razmislja, Jankovic jos ne zna gde se nalazi, Jovanovic opisah gore... Po mogucstvu igrac drugaciji od Milka, brz, drblier, skocan - da pomogne resenju drugih problema kao sto su kontrola reketa i kontrola lopte
                                - nije mana, ali kompozicijski fali krupna trojka koja moze da kaznjava postave sa tri mala (jbg, mnogo volim Kalinu), ali svakako to nije prioritet. Ponovo razraditi onaj Radonjin specijal kada Laza posle bloka centra ulazi u reket i prima loptu na zicer iz ceonog auta, pri cemu Lazu cuva mali igrac. Raditi sa Dangom na post igri i pregledu terena sa niskog posta. Mnogo su ga lako zatvorili kada se drugi put spustio - skolsko udvajanje ka ceonoj i pomoc sa visokog. Bilo bi ekstra kada bi se tu samo sto pre dizao na sut. Moramo probati da kaznimo protivnika dok sakriva svoje igrace na nasim uslovno receno trojkama.
                                - jos jedan ball handler, vec opevano... protiv Partizana neprimetna mana posto nemaju ljudstvo da nas udave. Pitanje je da li je Cakar u stanju da juri bekove, ali ocekivao sam bar da i to probaju. Marinkovic i u odbrani mlak. Miler meni nejasan.
                                - plan C kad sut stane, a ball handleri su sam pritisnuti. Moramo porasti u tranziciji ili napraviti nesto u postu (Milko excluded). Ovo drugo tesko sa ovim ljudstvom.

                                Dovodjenjem jednog igraca sam zadovoljan.

                                EDIT: dva zapazanja vezana za Lesorovo kucanja; 1) Miler ide Radicevicu preko bloka (ko je ovde lud, Muda ili Miler ). 2) kada bi svi i uvek isli Radicevicu preko bloka taj pik bi mogao da bude prilicno produktivan
                                Last edited by Geronimo; 06-11-17, 22:41.

                                Comment

                                Working...
                                X