Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.eurohoops.net/en/euroleag...en-euroleague/

    matijas lesor za eurohups
    Last edited by NateHuffman; 21-11-17, 19:00.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Jel to video bim na mecu KKCZ za fudbalski mec...Kakvesu nam sanse tu, mislim Baskonija u formi ali po meni daleko da ih ne mozemo pobediti...
      Šanse su nam kao i protiv Bamberga,gotovo identične

      Comment


      • Pa znaci imamo sanse da pobedimo ;) Oni si bez Diopa I Mekrea..sut ako m svedemo na neki osrendji procenat cao su...Seru ih trojke nenormlano zadnje tri tekme..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ako budemo igrali kao 3/4 u Zadru, šanse su 60:40 !
          Ako bude više od 10.000 gledalaca, one se povaćavaju na 70:30.
          Meni je to dovoljno!

          Comment


          • Jel ima neko snimak Sedlaceka . Jucerasnje gostovanje kod Edina i Koleta

            Comment


            • Originally posted by mile-r View Post
              Jel ima neko snimak Sedlaceka . Jucerasnje gostovanje kod Edina i Koleta
              Vredi pogledati ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Daj boze da gresim ali nesto ne verujem previse u nasu pobedu

                Comment


                • Originally posted by profaarmor View Post
                  Daj boze da gresim ali nesto ne verujem previse u nasu pobedu
                  Bitno je da igrači veruju, pa kako bude ...
                  oni su u naletu, opasno su popravili šut za tri po čemu su bili prepoznatljivi.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    Vredi pogledati ...
                    Vredi naravno, pogotovo ako hoćeš da čuješ reč stručnjaka koji o košarci znaju daleko više od nas običnih ljubitelja košarke. Ove forumske "stručnjake" može samo da zbuni
                    Last edited by Samo Zvezda; 21-11-17, 21:54.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Vredi naravno, pogotovo ako hoćeš da čuješ reč stručnjaka koji o košarci znaju daleko više od nas običnih ljubitelja košarke. Ove forumske "stručnjake" može samo da zbuni
                      Gledao sam, pa zato i kažem ... baš to što si rekao.
                      Samo, sve je to džaba, forumaški stručnjaci su neprevaziđeni.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Marina vredi slusati i u pola noci. Covek je apsolutno osvezenje kada prica za javnost, posle solidnog broja kvazi strucnjaka.

                        Comment


                        • Sve zavisi od pristupa meču. Ako uđemo kao pičke, što nam je postalo ™, po pički ćemo i dobiti. Ako uđemo da se pobijemo, imamo pristojne šanse da pobedimo.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Oderaćemo jarca ...
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Jedino ako ne doputuju.
                                Drugi nacin ne vidim.

                                Comment

                                Working...
                                X