Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ja sam licno Dejanu Radonjicu vise putao javno i licno cestitao i porucio da sam ga branio na svim forumima od istih ovakvih kao sto si ti i Laza Kacanski koji hrane govnima novog trenera.Vi ste navijaci ovog kluba kao i ja sto sam kosmonaut. Dusan Alimpijevic jos nije ni 5% doziveo pljuvacinu u hali i na forumima kao sto je Radonja dozivljavao sve do ovog proleca. Nema poraza na koji nije bio nazivan Lemurom, Milovim placenikom od istih tih "zvezdasa" koji se sada kune u njega.

    Naveo sam samo dva primera zbog upisa velikog poznavaoca unutrasnjih prilika u KKCz kako ni njegova tvrdnja da ako sut stane mora da se nadje alternativa, i da Radonjic nikako nije bezgresan bio u svom bistvovanju kod nas. Svaki primljeni kos, svaka izgubljena lopta da ne kazem svaki poraz ovde se prikazuje kao iskljuciva greska ALimpijevica dok to da je Radonjic se ne bi nikako desilo.
    I naravno da cu uvek braniti Radonjica jer je nama ko pamtimo i pre 2011 i gde smo bili je doneo mnogo radosti u zivotu i hvala mu na tome kao i svim igracima koji su ucestvovali u tome kao i ljudima koji su bili u klubu u to vreme.

    Cim se vasi upisi citiraju na onom sljamu od Fb stranice znajte da ste uspeli u zivotu.
    Ja sam poslednji covek ovde na ovom forumu kojem cete bilo sta naci da je ikada rekao protiv Radonjica dok za Vas tesko da i sami smete da se zakunete, uostalom promenom foruma ili avatara vrlo brzo se izbrise ispisana rec, ali isto tako ne mogu da progutam bljuvotine koji pisete protiv bilo koga iz ovog kluba, a kacenje klipova igraca kako su nemaci pojma, slike velicanstvenih pobeda od prosle sezone protiv Zadra, zar treba sada da se kace rezultati iz Madrida, Moskve, Fenera par puta plus 20 iz Pionira itd.
    Cemu to vodi, da pokazete kako je Radonjic bolji trener od Dusana, pa nema coveka na ovom svetu koji to nece potvriditi, samo ne znam kome vi to pokusavate da dokazete.Ovde ako neko napise bilo sta pozitivno u vezi kluba se doceka na noz kao da je clan uprave kluba ili kao sto ti kazes rodjak Nebojse Covica.

    Uostalom uzivajte u vasem navijanju za ovaj klub, verujem da je dosta vas razocarano sto je uopste doslo do pobede veceras jer ste ostali bez dobrih tema za pisanje ali kao sto smo iz prilozenog mogli videti ne nedostaje vam materijala za negativu.
    Tvoj animozitet prema onom.koji napise kritiku u odnosu na klub je neverovatna. Da si licno NC lakse bi to podneo.
    Prvo sramotno je da ti nekog etiketiras kao ovakvog ili onakvog navijaca.
    Ja nikada ali nikada nisam uvredio Alimpijevica. Pisao sam svoje misljenje o njemu kao treneru. Ako napisem da se suvise oslanjamo na sut za 3, da nemamo alternativu, da igramo vrlo lose, sta je tu pljuvanje????
    Ja nisam poznavalac unutrasnjih prilika vec obicni navijac Zvezde.
    Nisam poznavalac kao Vas par koji dodju opljunu me jer sam se drznuo da kazem nesto protiv Covica, a onda krenu sa onim ,,ja znam,, ,,ja sam bio,, ,,kad bih ja rekao sta znam,, ,,ja sam licno, , itd,itd.
    O ovoj nekoj stranici koji pominjes i dalje ne razumem ni sta je to?????

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Sad se plašim da će trpeti posledice zbog toga.

      PS

      @Cnarian & Dekkard.
      Domagoj se i prošle godine izdvajao u prenosima, gde je izuzetno lepo pričao o Zvezdinoj igri, mislim protiv Cedevite, u svakom slučaju me je oduševio pristojnim stavom.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Što ste osetljivi kad neko drugačije napiše. Koliko sam pročitao Šarac tvrdi da svako živ vidi da je Radonjić bolji trener od Akimpijevića. Problem je što se sve dočekuje na nož i da verovatno isti ljudi koji se nisu štedeli da pljuju Radonjića sad pljuju Alimpijevića.Alimpije sad i mene zabrinjava ali pljuvačina je krenula kao po naredbi odmah. Konstruiše se da je Čović oterao Radonju i rasprodao tim iz nekog hira. Opet se piše sa visine svi su budale(bar 70%)osim par pametnih koji sve vide i jedini se bore protiv nepravde(kao u crtanim filmovima). Super za onoga ko hoče da se uklopi da ne mora da se zamara razmišljanjem. Napišeš; Čović je lopov koji godinama uništava Zvezdu, Radonjić(za mene car) nikad nije vodio lošu utakmicu, Alimpijević je ulizica i neznalica, tim je katastrofa a mogli smo dovesti bar pet asova i zadržati prošlogodišnji(naučna fantastika) i naravno navijači ne dolaze zbog Čovića, trenera, i nekih igrača iako je poseta pala posle velikih pobeda nad Barsom i Makabijem. Dodaš još nešto i ti si kralj. Srećna slava svima koji slave i da se što manje svadjamo i vredjamo!
        @Pozdrav za ovog hrvatskog novinara, svaka mu čast!
        Last edited by Hogar; 21-11-17, 07:44.

        Comment


        • Sve mi se cini da dizuci Radonjica u nebesa na sve nacine pokusavaju da nam ga ogade ali sto bi rekli nasi ljudi sa sela "nece da mogne".Sto se Covica tice od kada vodi FMP i sada Zvezdu, po meni napravio je samo jednu gresku sto je dopustio Rasi Radovanovicu da ode/neki bi rekli najurio ga/.Pokazalo se da je to jedini covek koji je bio i ostao nezamenjiv.

          Comment


          • Samo da podsetim, posto se neki ovde prave ludi i niko izgleda ne sme da kaze. Prica se o manjku gledalaca, a manjak je direktna posledica zelje vodja navijaca da ostanu u poslu asfaltiranja puteva. Prva stranka nas minira i sa sponzorima, a sada je krenula botovima i delijama, a sve zarad preuzimanja kluba od Prvog brata.
            I da Radonjic je otisao, prebolite ga.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Domagoj se i prošle godine izdvajao u prenosima, gde je izuzetno lepo pričao o Zvezdinoj igri, mislim protiv Cedevite, u svakom slučaju me je oduševio pristojnim stavom.
              Znam, kad sam u Hr često ga slušam (no nisam znao kako se zove), izuzetno dobar komentator, neortodoksan, komentariše i suđenje (realno), ne koristi eufemizme, baš pravo osveženje, naročito u poređenju sa Ćosićem, Balogom, Cvitkovićem i ekipom.

              No zaista se bojim da će povući posledice posle ove sinoćnje izjave.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Bio je Radonja pljuvan žestoko, nazivan lemurom i dunsterom (pogotovo posle Cibone)koji nikad nece naučiti da dobije neizvesnu utakmic u na kraju i da ce usrati sve kad bude borba za trofeje.
                Al naučio je...i više od toga, postao istinska legenda kod svih kojima je Zvezda pri srcu.
                Što se mene tiče, trener nam je sad mlad, perspektivan, greši i uči i najveca je greska i steta klubu pljuvati ga.
                Pustimo čoveka da radi svoj posao, vreme ce pokazati je li kalibar za velikog trenera ili ne.
                Ne smem ni da pomislim kako bi ga tek razapeli da ne uzme Abu kao Radonja one godine, i to jos u Areni...nismo mi ni Real ni CSKA da menjamo trenere i igrače kako nam se prohte.
                Mi moramo da ih stvaramo...iznova i avaki put kad neko ode ispočetka.
                Dan mrmota...

                Comment


                • Originally posted by Hogar View Post
                  Što ste osetljivi kad neko drugačije napiše. Koliko sam pročitao Šarac tvrdi da svako živ vidi da je Radonjić bolji trener od Akimpijevića. Problem je što se sve dočekuje na nož i da verovatno isti ljudi koji se nisu štedeli da pljuju Radonjića sad pljuju Alimpijevića.Alimpije sad i mene zabrinjava ali pljuvačina je krenula kao po naredbi odmah. Konstruiše se da je Čović oterao Radonju i rasprodao tim iz nekog hira. Opet se piše sa visine svi su budale(bar 70%)osim par pametnih koji sve vide i jedini se bore protiv nepravde(kao u crtanim filmovima). Super za onoga ko hoče da se uklopi da ne mora da se zamara razmišljanjem. Napišeš; Čović je lopov koji godinama uništava Zvezdu, Radonjić(za mene car) nikad nije vodio lošu utakmicu, Alimpijević je ulizica i neznalica, tim je katastrofa a mogli smo dovesti bar pet asova i zadržati prošlogodišnji(naučna fantastika) i naravno navijači ne dolaze zbog Čovića, trenera, i nekih igrača iako je poseta pala posle velikih pobeda nad Barsom i Makabijem. Dodaš još nešto i ti si kralj. Srećna slava svima koji slave i da se što manje svadjamo i vredjamo!
                  @Pozdrav za ovog hrvatskog novinara, svaka mu čast!

                  Potpis...
                  Uz ogradu oko novog tima. Nesrecno je sklopljen (moje misljenje), a zasto ne znam. Mozda nije trebalo po svaku cenu ici u dovodjenje najboljih domacih raspolozivih igraca, ako nisu dovoljno dobri. Ali ajde, recimo da mi ne vidimo, da ne znamo sve i da su oni bolji (da ce biti bolji) kada uspeju malo i da treniraju, a ne samo putuju.
                  U svakom slucaju, treba im vremena.

                  Smorili su me ovi pljuvaci (pardon, kriticari) svega iz ove sezone. Ako nesto mrzim, to je kult licnosti (jedva se oslobodismo Tita i Slobe; doduse tu je Vucko) i stalno pozivanje kako je nekada bilo bolje, bez da se gleda da je bilo i losije.
                  Bravo i za hrvatskog novinara jos jednom.
                  Last edited by Grof; 21-11-17, 09:58.

                  Comment


                  • Originally posted by megacar View Post
                    Samo da podsetim, posto se neki ovde prave ludi i niko izgleda ne sme da kaze. Prica se o manjku gledalaca, a manjak je direktna posledica zelje vodja navijaca da ostanu u poslu asfaltiranja puteva. Prva stranka nas minira i sa sponzorima, a sada je krenula botovima i delijama, a sve zarad preuzimanja kluba od Prvog brata.
                    I da Radonjic je otisao, prebolite ga.
                    Ovo uopste nije tacno, nikada ta grupa nije cinila ni 20 % hale (Pionir) a u areni kada je puna tesko i 10 % cine Delije. Nisu oni razlog sto je protiv Makabija bilo 9.000 ljudi pa nije 9.000 njih odustalo od dolaska u Arenu jer njih nikada i nije bilo toliko. Da oni stvarno boljkotuju zasto su uopste dosli na Bamberg, bili bi svi u Londonu, da bojktotuju KK ko je doneo umesto njih njihov veliki transparent na sektoru 4.
                    Publika koja puni arenu ili Pionir su sezonci i simpatizeri. Sezonci su stalno tu , simpatizeri su u zavisnosti od rezultata i to vise nema veze sa imenom protivnika, vec iskljucivo od toga od kog je vaznosti mec, a neki protivnici po defaultu pune arenu (PAO, OLIMP, REAL, FENER).

                    Delije u najboljnom slucaju mogu da napune onaj deo iza kosa, a kada se dogovore sa upravom i ako ima velikog interesovanja mogu da dobije sektor iza klupa.
                    Sva pisanja tabloidnih medija oko sukoba Delija i Covica su gluposti, jednostavno Fk je tu gde jeste sada, sva paznja je tamo i to je potpuno opravdano.
                    Ne cveta cvece ni tamo, besplatan je ulaz bio protiv Rada pa se opet skupilo manje od 10.000 ljudi, da li sada treba da krene teorija da su i Fk okrenuli ledja.

                    Evo u cetvrtak ce biti postavljeni video bimovi, ne mogu sve delije da stanu u 1 charter sto su iznajmili do tamo, bilo ih je i u Londonu pa su opet imali dovoljno svojih u Areni, tako ce i biti i u cetvrtak naravno ako se odluce da gledaju preko video bima u areni a ne kod kuce, to je vec stvar licnog izbora svakog navijaca a ne samo njih.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Cuj Voltera da se uigramo protiv Baskonije....Zbog ovakvih postova I razmisljanja ljudi I ne dolaze na utakmice u EL ali jos vise u ABA ligi. Ja ne znam da li ti zezas nekog ili jednostavno si takav kakav si?

                      Nista novo na mecu, srecom isao nas sut kad je trebalo, oni su promasivali I to je to...Trener je pokazao da ne moze I ne zna da rotira ni protiv Zadra, stisnulo se malo pa...

                      Bjelica ima istu ulogu kao I kod DR..u smislu pozicje gde igra, sve isto smao sto ovde igra 35m a tamo 13m...Nista on ne radi sto nije radio onda...losije ili bolje...

                      DR sigurno nije ucenjivao NC, eeej DR da ucenjuje nekog I da ga dribla a ovaj mu duzan 7 plata.....

                      Ne budi siguran da oni nisu skoro bili u kontaktu..

                      Misko ima 11 igraca I trenera kod nas, to valjda govori da smo njegova prcija..
                      Naprotiv, ne dolaze zbog velikog broja meceva , zbog poklapanja sa fudbalom, zbog cene karata i delom zbog razmazenosti. Naravno da se ne zezam, jasan je cilj ove sezone svaka pobeda u evropi je dobrodosla ali sluzi samo da tim bude jaci kad se bude igrala zavrsnica Aba lige. Kad sam te pitao koga bi na klupu umesto Alimpija ne secam se da si mi dao neko ime a protiv si njega na klupi, dal kao u fudbalu da smenimo trenera a nemamo alternativu kao ovi za selektora, mislim malo realnosti samo. Kazes zbog mog razmisljanja ne dolaze ljudi na uakmice, ne razumem ljudi dolaze i vole Zvezdu samo kad pobedjuje ,ili kad ima sansu za pobedu, zaboravio si ti vec borbe za opstanak sa Zadrom..

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        A kako ti nazivas bilo koga drugog ko je dovoljno drzak da, zamisli kritikuje trenera ili nacin igre na anonimnom forumu?
                        Prvo sam ne radi drugima ono sto ne zelis da drugi rade tebi.



                        Znaci, mogu da dodjem ja, koji nemam ni autoriteta ni kosarkaskog znanja, ni prakse, sednem na klupu, pocnem da redjam poraze i ti ces da me poredis sa Radonjicem i kako je i on gresio? Logika ti bas i ne valja.
                        Niko ne uzima za zlo to sto trenutno imamo 2-6 (a ne, ne znam, 5-3), ljudi kritikuju jer vide da sta god da uradimo, to je zbog par iskusnih igraca. Pobedimo -> super, odlicno sto je Bjelica ubacio 20 poena, Antic 15, Roch 20. Izgubimo -> Bjelici nije bio dan.

                        Kad cemo da dozivimo dan da izgubimo, ali da Radicevic, Jankovic (on ne moze, ne igra), Keselj nesto odigraju, da dobijemo nesto od FMP trojca (koji se stalno rotira na tribinama i klupi), da Lessort pocne bolje da brani pick? Za sada je jedina svetla tacka Jovanovic, ali nasa igra sa njim nema smisla, jer u modernoj kosarci igrati sa dve trome petice je samoubistvo.

                        Evo, reci mi ti sta pokusavamo da igramo?
                        Jer, za napad imamo premalo oruzja, za odbranu i borbu smo premekani. Pisao sam ranije -> u napadu imamo Rocha, Feldeina, Lessorta, Bjelicu i Antica (povremeno Dobrica, ali je i on zaboravljen u evroligi), u odbrani samo Lazica, Dangubu i Antica.

                        Ako vec pozivas na podrsku, reci kojim putem plovi ovaj brod, kako pokusavamo da igramo, koja petorka funkcionise, koji igraci pokazuju znacajno poboljsanje?

                        Pomenuo si da je i Radonjic (mozda ti nisi, izvinjavam se u tom slucaju?) imao -40 od Himkija, ali tada je uradjena doselekcija. Da nije, sam radonjic bi napustio klupu, jer sa tim igracima (debelim i tromim Grkom, bekom koji se plasi da sutne, preskupim, a prosecnim plemejkerom) nije mogao da ostvari nista.

                        Alimpije ima tri puta:

                        1.) Da pokusa nesto da izvuce od ovog tima.
                        2.) Da dobije pravo da izvrsi doselekciju.
                        3.) Da podnese ostavku.

                        Ovo ako zeli nesto da uradi, ne samo da sedi na klupi i nada se cudu -> da ce se samo od sebe nesto desiti.



                        Napisao si ime, to je reklama. A stvarno ne znam kako je krivica nekog ovde sto ce neko drugi to da procita i da okaci na nekom drugom mestu?

                        Sam si sebi odgovorio. ovaj tim je kurac zivi, koji se mora oslanjati na trio star sto godina. mladji su previse limitirani i nisu ni tako mladi, a para za doselekciju nema!!! tada u otpusteni, sofo, nastic, mekel i tomson! otpustena su tri skupa stranca a dosli su provereni EL igrac kinzi, nba potencijal miler, najveci domaci proispekt micic i stimac! ne zaboravi da smo samo pukom srecom, tad zadrzali gudurica koji je vec imao kartu u jednom pravcu do skoplja. jankovic i jovanovic su pojacanja isto koliko i nastic! nama je proslogodinji sedmi igrac u rotaciji sada drugi igrac u postavi!

                        Comment


                        • Ja kao razlog slabijih poseta vidim u Predsezonskim igrama (oko kluba) i rasturanjem tima, zatim vidim u lošim igrama u sezoni (porazi od Budućnosti i Cede), zatim promenom stila gde igramo neku čudnu verziju run&gun košarke na više poseda što je u par utakmica i dalo neki rezultat ali dugoročno nema perspektivu.
                          Rekao sam čudnu verziju R&G jer mi nemamo tranziciju, pa i to kada se desi završava se na liniji za tri poena.
                          Radonjić je tek u pretprošloj i najviše u prošloj sezoni postigao željeni model, manji broj poseda i balans između igre visokih u reketu i šuta spolja.
                          Dijalog bi trebao da se neguje na ovom forumu i nikoga ne bi trebalo da etiketiramo prišivajući pogrdna imena.
                          Uspeh foruma je u pristojnom dijalogu, uspeh svakog pojedinog forumaša jeste u tome da sebe i svoje emocije iskontroliše kako u live temama, tako i u raspravama.
                          Najgore je jednoumlje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            A ti bas moras da budes advokat uprave i da usput pomenes tu stranicu (reklamiranje je valjda zabranjeno na ovom forumu?)? Nije problem sto ova ekipa ima jednu losu utakmicu, vec je to kontinuitet. Nema suta, Bjelica ne sutira 4/4, ne sutiramo 50% za 3 = mucimo se u ABA i gaze nas u EL. Izvoli pa potrazi kako smo igrali kod Radonjica, ali ne da vadis jednu ili dve najlosije utakmice, nego neki presek.



                            Ovo drugo, budi siguran. Covek je zamislio da nas ubedjuje da je kao blizak sa upravom kluba .. iz topline svoje sobe, za kompom.
                            Budalastina, tim sa tolikim budzetom da spadne da mu je najvaznije da pobedjuje C kategorije klubova. Sledece sezone mozemo zaboraviti i ovaj budzet sa takvim pristupom (ja sam siguran da je to samo alibi i da mi ni ne umemo ni igrom ni rosterom vise da pariramo, a nekad smo skidali skalpove), jer niko nece dolaziti da gleda kako pobedjujemo Cibonu, Zadar, MZT, Igokeu i druge cije igrace da se skupe svi zajedno pitanje da li bi i jedan bio pojacanje za nas tim.



                            +beskonacno
                            Ali tim sa tolikim budzetom , stara grobarska mantra budzeti, kamioni avioni a tim duguje igracima iz prosle sezone , bravo Tegi bi se ponosio. Vidi se da gledas Zvezdu samo iz fotelje. Zamolio sam te da me ne smaras i ne pominjes, moracu da pitam moderaciju sta vec.
                            Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 21-11-17, 10:11.

                            Comment


                            • Ako ti tako kazes, ali mislim da nisi u pravu.
                              Videcemo u cetvrtak. Eto kazu da je protiv CSK bilo 13500 ljudi i sa tih 20% bi nas bilo 16200 sto je skoro puna hala.
                              Ne bih dalje polemisao sa tobom, posto se uglavnom slazem sa onim sto pises, pa neka ostane na ovome.

                              Comment


                              • Originally posted by megacar View Post
                                Ako ti tako kazes, ali mislim da nisi u pravu.
                                Videcemo u cetvrtak. Eto kazu da je protiv CSK bilo 13500 ljudi i sa tih 20% bi nas bilo 16200 sto je skoro puna hala.
                                Ne bih dalje polemisao sa tobom, posto se uglavnom slazem sa onim sto pises, pa neka ostane na ovome.
                                Mislim da je bas fama oko posete , mi imamo najvecu posetu u evroligi, pogledajte koliko je Csk gledalo protiv Malage a Moskva ima `15 miliona stanovnika.

                                Comment

                                Working...
                                X