Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by profaarmor View Post
    Ko bi ga zamenio po tvojem misljenju?
    Pesic, Radonjic ili Ivanovic... Ako nista onda oteti Jovovica... ako ni on onda cemo ti I ja..bicemo bolji..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • ,,Necete mi Vi birati trenera,, NC

      Comment


      • Mozda i hoce...kad namaknu pola milke za svakog od gore pomenutih...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Naša borbenost i izginuće na parketu, teškom mukom usađeno u gen pod Radonjićem, nestalo je like tears on the rain za samo mesec dva.

          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Zvezda moze da bude poslednja, ali ne moze da izgleda ovako u evroligi. Prethodnih godina mogli smo da dobijemo bukvalno svakog kad nam je dan ili bar da casno izgubimo. Bez Jovica smo rutinski dobili Bamberg i Armani. Sada smo u i situaciji da mozemo da dobijemo samo ako Bjelica sutira odlicno i daje 20 poena, sto ce se sve redje desavati. Bez Rocha bi probijali granice nemoguceg.
            Last edited by blond; 17-11-17, 22:01.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • "Ovakva slika je bila iz dva razloga. Oba su iz prvog poluvremena. Promašili smo šansu da napravimo pametne faulove i zaustavimo Olimpijakos. Druga se tiče odbrane i napada Olimpijakosa jedan na jedan. Ne igramo na nivou na kom smo igrali na početku sezone. Moramo da pronađemo probleme i da ih analiziramo. Olimpijakos je neverovatan tim i biće na Fajnal foru 100%", rekao je Alimpijević posle meča.


              Au koji razlozi za poraz od 26 razlike vec drugi put za 2 dana

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Mozda i hoce...kad namaknu pola milke za svakog od gore pomenutih...
                Za DR pola milke??

                Comment


                • Alo bre botovi kojih pola miliona, manite se te suplje price. Dosta!!!

                  Mi smo vec izgubili skoro pola miliona sa ovim anti talentom of trenera, neznalicom..vezarom najvecom..Njega hvale samo botovi I grobari, apsolutno niko drugi...

                  Nijedan igrac nije napredovao...Aposlutno nista...Neka vam Mada. objasni kako je unapredio Rocestija, Antica,Bjelicu I Feldina I nasao ulogu Lazicu koji ne zna gde se nalazi...


                  Mi svaki dan gubimo NOVAC tako sto nam je on trener, ali to moras skontati prvo...

                  Dobicemo mi nekog, ali da nema nikog na toj klupi, da bude trener Pero ili Rocesti, bilo bi I bolje... Sto smo mi duzni kao NAVIJACI da cekamo nekog tamo Alimpijevica... Valjda mi koji dajemo pare za ulaznice, dresove, majice itd koji gledamo ovaj tim 25 godina imamo neko pravo...ili smo skotovi kako kaze preposteni NC..dusa of coveka..
                  Last edited by LosmiSK; 17-11-17, 22:08.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Od koga god izgubimo Alimpijevic kaze ,,oni su tim za F4,,
                    Nemoj Alimpije da analiziras molim te. To ce Covic u jutarnjem.

                    Comment


                    • Zasta je Alimpije kriv, sto Radicevic sa pola metra iz naskoka bez blokade ne ubaci u kos/suteve za tri necu da pominjem/da li je on kriv sto taj isti igrac baca loptu dlanom kao bacac kugle a ne prstima kao normalni kosarkasi.Sigurno nije njegova krivica sto Dangubic dva puta sa dva metra neometan nemoze da pogodi ni obruc,nije mu opravdanje ni prosla povreda, pa nisu mu "ugradili vestacku ruku" dok je bio povredjen itd,itd....Svi zaboravljaju da su u proslogodisnjem sastavu bila samo DVA specijalca a ove godine samo u spoljnoj liniji ima 4-5 igraca kojima se efikanost meri u promilima , prciznost im je na nivou statisticke greske a osecaj za igru samo u tragovim.Da nema Rocestija,Bjelice i Pere ostatak tima bi na velikoj vecini evroligaskih meceva postizao verovatno ispod 50 koseva i to kada im ide.Ovome timu ne bi pomogao ni Zeljko Obradovic, da specijalci treba toliko da preovladjuju u timu Zeljko bi verovatno umesto Gudurica/naseg najlosijeg odbranbenog igraca prosle godine/ za mnogo manje para kupio nekoga od nasih proslogodisnjih specijalaca.
                      Last edited by ikaluka; 18-11-17, 00:52.

                      Comment


                      • Originally posted by ikaluka View Post
                        Zasta je Alimpije kriv, sto Radicevic sa pola metra iz naskoka bez blokade ne ubaci u kos/suteve za tri necu da pominjem/da li je on kriv sto taj isti igrac baca loptu dlanom kao bacac kugle a ne prstima kao normalni kosarkasi.Sigurno nije njegova krivica sto Dangubic dva puta sa dva metra neometan nemoze da pogodi ni obruc,nije opravdanje ni prosla povreda, pa nisu mu "ugradili vestacku ruku" dok je bio povredjen itd,itd....Svi zaboravljaju da su u proslogodisnjem sastavu bila samo DVA specijalca a ove godine samo u spoljnoj liniji ima 4-5 igraca kojima se efikanost meri u promilima a prciznost im je na nivou statisticke greske.Da nema Rocestija,Bjelice i Pere ostatak tima bi na velikoj vecini evroligaskih meceva postizao verovatno ispod 50 koseva i to kada im ide.Ovome timu ne bi pomogao ni Zeljko Obradovic, da u specijalci toliko bitni/korisni/ za tim, Zeljko bi verovatno umesto Gudurica/naseg najlosijeg odbranbenog igraca prosle godine/ za mnogo manje para kupio nekoga od nasih proslogodisnjih specijalaca.
                        Ma gde bi trener bio kriv...Nemaci pojma svi, samo je trener top...Eto ni Zoc ne bi mogao bolje of svog zamenika...haha..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Pa koliko kostaju Pesic ili Ivanovic? I koliko je to para izgubio klub do sad u ovom prfitabilnom sportu? I ti si taj koji ima sve karakteristike bota ili "grobara" kako kazes....pojavis se samo kad treba da pljucnes...dva pozitivna komentara nisi ostavio o klubu za koji toboz navijas a ti nekog nazivas botom...lepo su te skolovali SNS instruktori...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by VladaVlada View Post
                            "Ovakva slika je bila iz dva razloga. Oba su iz prvog poluvremena. Promašili smo šansu da napravimo pametne faulove i zaustavimo Olimpijakos. Druga se tiče odbrane i napada Olimpijakosa jedan na jedan. Ne igramo na nivou na kom smo igrali na početku sezone. Moramo da pronađemo probleme i da ih analiziramo. Olimpijakos je neverovatan tim i biće na Fajnal foru 100%", rekao je Alimpijević posle meča.


                            Au koji razlozi za poraz od 26 razlike vec drugi put za 2 dana
                            Polako se kompletiraju ucesnici Fajnal fora ovogodisnje evrolige. Prekjuce se plasirao CSKA, danas Olimpijakos, a sledeceg cetvrtka ce i Baskonija da im se pridruzi.
                            Odgovor na pitanje da li ce Real da kompletira listu ucesnika, moracemo da sacekamo u narednom mesecu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Nisam gledao utakmice protiv CSKA i OLY iz zdravstvenih razloga, obzirom da sam posle Unikahe imao žešću tahikardiju. Dobro je što sam poslušao doktora, u suprotnom bi završio na koronarnom. Normalno, nisam očekivao pobede pa čak ni pristojne poraze al sam još manje očekivao da igramo lelemudski. Po vašim upisima rekao bih da je tako (nisam imao smelosti ni snimke da odgledam). Posle Žalgirisa sam napisao da trener i igrači imaju moju podršku bez obzira na rezultat dokle god ginu za sveti dres. Draže bi mi bilo da imamo skor 0-7 al' da smo se šibali muški. Ovako sa dve pobede u EL i pobedom nad komšijama, samo je stvorena lažna slika o našim mogućnostima. No da ne pametujem više. Najveći krivac je onaj koji je birao roster i trenera, ali posle ovakvih mečeva krivicu nose i trener i većina igrača. Mogu da podnesem neznanje, jer nisu trener i igrači krivi što su se našli navišem nivou igrice tudjom greškom ali nikom ne mogu da oprostim bezmudost i odsustvo želje za učenjem. neko je već napisao da gazda pravi odstupnicu i da pušta sve niz vodu. Tako mi bar izgleda. Ako nije tako, mora prvo da menja trenera, jer očigledno da Alimpije ne ume il ne želi da uči na svojim greškama kao Radonja. Imali smo i kod Radonje teške poraze ali jednostavno svojim stavom mi je ulivao poverenje da ima neki cilj, ideju i način kako to da realizuje. Alimpije me podseća na mog nastavnika fizičkog (nek mu je laka zemlja), koji bi nam,jednostavno, na početku svakog časa, davao fudbal uz reči igrajte se deco! Kako naš tim i taktika izgledaju, reko bih da Alimpije primenjuje isti, provereni metod. ponavljam, Znam da su nebuloze što piše u novinama o dolasku Milera, Pulena i Ajversona, pa i oni da dođu sa ovim trenerom nema pomaka. Izvinte na dužini posta
                              Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Od koga god izgubimo Alimpijevic kaze ,,oni su tim za F4,,
                                Nemoj Alimpije da analiziras molim te. To ce Covic u jutarnjem.
                                Nadam se, onako ljudski, da mu je neko rekao da to kaže jer ove alibi izjave ne prilice mladom čoveku koji gradi karijeru i dokazuje se. Mada kada bolje razmislim imao je on dosta razočaravajućih izjava za ovo kratko vreme.

                                Comment

                                Working...
                                X