Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je turska liga bila pre 7 godina? Fener tad nije ni bio medju boljima. Efes je tri koplja bio iznad ostalih. A sad je turska liga jaca od ACB mozda. Tad to nije bilo nista merodavno.

    Drzali ste Jovica, drzite I dalje Dangubica, Zirbesa 2 sezone, Jenkins 2 sezone. Kad je pre toga bilo zamislivo da drzis stranca 2 godine? I to Amera. To je pre bilo nezamislivo.

    Elem, cak I kad se osvrnes na tu F4 sezonu, znas li koliko nemaca pojma je tu bilo. Tu su vredeli Bo, Kecman, Veseli, Roberts, Maric, Vranes I Rasic. Van toga imali smo Mitrovica za kog nisam cuo nikad nakon te sezone, Djekica, Strahinju Milosevica, Sinoveca I Peru Bozica.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Decembarski View Post
      Jesi primetio kako je oprezan sad sa uključenjima da mu se ne ponovi Cedevita?
      Hahaha. Samo kažem kakav utisak pozitivan sam stekao, iznenadjujuće.

      Comment


      • Molio bih moderator da prestanu. Nema smisla pricati o partizanu na ovoj temi. Nema smisla, ako hoces da pises pisi kao obican tj razresi se duznosti. Tako je jedino fer
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          A sta je turska liga bila pre 7 godina? Fener tad nije ni bio medju boljima. Efes je tri koplja bio iznad ostalih. A sad je turska liga jaca od ACB mozda. Tad to nije bilo nista merodavno.

          Drzali ste Jovica, drzite I dalje Dangubica, Zirbesa 2 sezone, Jenkins 2 sezone. Kad je pre toga bilo zamislivo da drzis stranca 2 godine? I to Amera. To je pre bilo nezamislivo.

          Elem, cak I kad se osvrnes na tu F4 sezonu, znas li koliko nemaca pojma je tu bilo. Tu su vredeli Bo, Kecman, Veseli, Roberts, Maric, Vranes I Rasic. Van toga imali smo Mitrovica za kog nisam cuo nikad nakon te sezone, Djekica, Strahinju Milosevica, Sinoveca I Peru Bozica.
          Дангубић носиоц

          Цирбес је био бек-ап центар који је имао просечне партије, далеко од носиоца. Џенкинса смо задржали, али то су тотално другачија времена. Не можеш да поредиш ЕЛ сада и пре 7-8 година. Сада су знатно већи приходи иако су као такви никакви, али опет можеш неколико играча да финансираш одатле. 40к за победу, ми прошле године од тога 640к евра, па ти види.

          Уосталом која је твоја поента, не разумем шта хоћеш да докажеш?

          Comment


          • Bila bi top stvar da ima jedna tema gde bi mogli ovako nesportski startovi sa obe strane. Da nema vredjanja I pogrdnih imena, ali da ima patkometrije I svega. Lepsa subota uvece nego da trosim pare u izlascima.

            @Pobeda

            Pa pisao je neko o otimanju Robertsa, slavnom Maricu, McCalebbu koji nije bio anonimus nego top plej u tadasnjoj turskoj ligi, pa pare za Veselog. Jeste to bila top ekipa, ali jako mali broj igraca. Rezultat je daleko nadmasivao objektivni kvalitet, a za to je Dule zasluzan. Imam osecaj da dozivljavate tu ekipu kao neki Sarlot koji igra u NBA ligi.
            Last edited by colke995; 11-11-17, 23:34.
            sigpic

            Comment


            • Poenta je da EL pre 7 godina i ova danas ko dupe i oko. Tad si mogao da dođeš sa omJerom 11:9 do F4.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Molio bih moderator da prestanu. Nema smisla pricati o partizanu na ovoj temi. Nema smisla, ako hoces da pises pisi kao obican tj razresi se duznosti. Tako je jedino fer
                Ja i pisem kao forumas.
                Kao moderator bih banovao sve sto se ne tice KKCZ, pa i uvrede i aspiracije na racun KKP, a to, priznaces, nisam uradio - sem u slucaju prostakluka na koje sam morao da reagujem.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Boze me sacuvaj sta ovaj covek pise.Svi najbolji igraci tog vremena su otimani jacim ugovorima i dovodjeni u partizan, primer Nikola Pekovic, tu pricu je i sam Misko pricao, da je pekovicu dat ugovor da napise za koju lovu hoce da igra i ako je covek sve zavrsio sa Hemofarmo.Dovodi se Palasijo koji dolazi iz NBA sa 7 sezona i preko 500 utakmica u istoj ligi.Bo odigra odlicnu sezonu u turskoj najbolji strelac tima, najbolji kradljivac lige i odlican asistent zavrsi u partizanu pored svih turskih, spanskih klubova, koji su najmanje tri puta bogatiji od partizana.Tu su jos Dzavaji i Lazme koji dolaze iz Minesote i Majamija isto verovatno za neki sitnis ili neku stipendiju.. Idemo dalje, Gist iz italije ide u Lokomotivo sa preosekom od 12.5p, koja je tad finansiski veoma jak klub a odatel prelazi u partizan.U vreme pocetka kuknjave da para nema dolazi Kinzi, covek koji je igrao u Menfisu,Klivlendu, Efesu, Feneru i Skavoliniju nekim cudom dolazi u partizan za neku "crkavicu" od 500.000 zelembaca, .Ni jedna klub u regiji nije mogao da partita partizanu sto se tice mladih igraca dovodili su i otimali igrace kad i koga su hteli, Roberts, Vujanic, L. Bogdanovic,Pekovic, Bertans...mislim da je ovo dovoljno.Sto se EL tice 2000-ih godina partizan nije imao nikakav zapazen uspeh 2002,03,04,05,06, nisu ni prolazili grupu gde su uglavnom zauzimali poslednje mesto i sluzili za popravku kos razlike, u sezoni 05, 06 partizan ima skor u obe sezone 2-12, ali su uvek imali para za skupa pojacanja.Da ne pominjemo igrace koju su dolazili i odlazili iz partizana kao na traci vecinom na pleju, Kamings, Dzerals,Lo...verovatno us to bile neke stipendije, ili mozda iz ljubavi, ali ljubavi koja se placa.

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Bila bi top stvar da ima jedna tema gde bi mogli ovako nesportski startovi sa obe strane. Da nema vredjanja I pogrdnih imena, ali da ima patkometrije I svega. Lepsa subota uvece nego da trosim pare u izlascima.

                    @Pobeda

                    Pa pisao je neko o otimanju Robertsa, slavnom Maricu, McCalebbu koji nije bio anonimus nego top plej u tadasnjoj turskoj ligi, pa pare za Veselog. Jeste to bila top ekipa, ali jako mali broj igraca. Rezultat je daleko nadmasivao objektivni kvalitet, a za to je Dule zasluzan. Imam osecaj da dozivljavate tu ekipu kao neki Sarlot koji igra u NBA ligi.
                    Razmisljam da otvorim takvu temu, samo da se kolega slozi.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Manda77 View Post
                      Boze me sacuvaj sta ovaj covek pise.Svi najbolji igraci tog vremena su otimani jacim ugovorima i dovodjeni u partizan, primer Nikola Pekovic, tu pricu je i sam Misko pricao, da je pekovicu dat ugovor da napise za koju lovu hoce da igra i ako je covek sve zavrsio sa Hemofarmo.Dovodi se Palasijo koji dolazi iz NBA sa 7 sezona i preko 500 utakmica u istoj ligi.Bo odigra odlicnu sezonu u turskoj najbolji strelac tima, najbolji kradljivac lige i odlican asistent zavrsi u partizanu pored svih turskih, spanskih klubova, koji su najmanje tri puta bogatiji od partizana.Tu su jos Dzavaji i Lazme koji dolaze iz Minesote i Majamija isto verovatno za neki sitnis ili neku stipendiju.. Idemo dalje, Gist iz italije ide u Lokomotivo sa preosekom od 12.5p, koja je tad finansiski veoma jak klub a odatel prelazi u partizan.U vreme pocetka kuknjave da para nema dolazi Kinzi, covek koji je igrao u Menfisu,Klivlendu, Efesu, Feneru i Skavoliniju nekim cudom dolazi u partizan za neku "crkavicu" od 500.000 zelembaca, .Ni jedna klub u regiji nije mogao da partita partizanu sto se tice mladih igraca dovodili su i otimali igrace kad i koga su hteli, Roberts, Vujanic, L. Bogdanovic,Pekovic, Bertans...mislim da je ovo dovoljno.Sto se EL tice 2000-ih godina partizan nije imao nikakav zapazen uspeh 2002,03,04,05,06, nisu ni prolazili grupu gde su uglavnom zauzimali poslednje mesto i sluzili za popravku kos razlike, u sezoni 05, 06 partizan ima skor u obe sezone 2-12, ali su uvek imali para za skupa pojacanja.Da ne pominjemo igrace koju su dolazili i odlazili iz partizana kao na traci vecinom na pleju, Kamings, Dzerals,Lo...verovatno us to bile neke stipendije, ili mozda iz ljubavi, ali ljubavi koja se placa.
                      Misko i Rasko su odlucivali gde ce da im idu igraci - Partizan i Zvezda su samo mogli da im izadju u susret ili ne, kao i danas.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Bila bi top stvar da ima jedna tema gde bi mogli ovako nesportski startovi sa obe strane. Da nema vredjanja I pogrdnih imena, ali da ima patkometrije I svega. Lepsa subota uvece nego da trosim pare u izlascima.

                        @Pobeda

                        Pa pisao je neko o otimanju Robertsa, slavnom Maricu, McCalebbu koji nije bio anonimus nego top plej u tadasnjoj turskoj ligi, pa pare za Veselog. Jeste to bila top ekipa, ali jako mali broj igraca. Rezultat je daleko nadmasivao objektivni kvalitet, a za to je Dule zasluzan. Imam osecaj da dozivljavate tu ekipu kao neki Sarlot koji igra u NBA ligi.
                        То што људи пишу је само реакција на ово што се пише о нама годинама. Финансијска помоћ Партизану и Звезди од 2011. године је много праведнија него онда када сте ви ишли на Ф4, а ми играли с јуниорима. Да сте имали пара тада, имали сте. Да смо се ми распадали тих година финансијски и имали буџет 300-400к, истина је. Можемо у недоглед тако, увек је неко имао више пара због неких неспортских разлога. На то се треба навићи, тако ће и бити док се не приватизују кошаркашки клубови и буде иоле нормална држава да исти могу да се спонзоришу без икаквог утицаја државе.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Razmisljam da otvorim takvu temu, samo da se kolega slozi.
                          Tako je kronose,samo rijaliti.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            То што људи пишу је само реакција на ово што се пише о нама годинама. Финансијска помоћ Партизану и Звезди од 2011. године је много праведнија него онда када сте ви ишли на Ф4, а ми играли с јуниорима. Да сте имали пара тада, имали сте. Да смо се ми распадали тих година финансијски и имали буџет 300-400к, истина је. Можемо у недоглед тако, увек је неко имао више пара због неких неспортских разлога. На то се треба навићи, тако ће и бити док се не приватизују кошаркашки клубови и буде иоле нормална држава да исти могу да се спонзоришу без икаквог утицаја државе.
                            Ovo je poenta oko cele nase kosarke.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • I da malo smirimo tenzije, kažem ja, bundžija koji neki dan diže tenzije na fk temi. Nema potrebe, svi ćemo gurati svoje.

                              Možda nije ni loše da se otvori tema gde će ići te prepirke Igokea i FMP da se ljudi isvadjaju bez vredjanja i da potkrepe dokumentima, pa ko pobedi svaka mu čast.

                              Samo lagano, iako je licemerno što ja to kažem.

                              Comment


                              • Palacio je bio duze u NBA, ali malo je reci da je imao jako marginalnu ulogu. Ostatak da ne pominjem. Nismo Dorela Rajta dovodili koji je davao 16 ppg pa da kazes nesto. Pa vi ste Adama Morrisona dovodili, lik je bio lottery pick. Jenkins isto iz NBA dosao. Taj Roberts je kod vas prvo bio. To sto smo Amere dovodili, najvise je Duletova zasluga. Retko koga smo masili, ali nismo ni imali prostora za promasaj. Nije igralo 5 amera kao sad, nego 1.

                                Mislim bili ste vi finansijski slabiji, nije to nikakva prica, ali niko vas sponzorom nije ucenjivao da odustanete od nekog takmicenja. Igrali ste I taj EC I to bas dobro. Ja nisam stekao utisak da ste vI bili u situaciji u kakvoj smo mi bili prosle godine.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X