Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napustam forum dok se ovom grobljanskom provokatoru ne zabrani ovakvo ponasanje.
    Pozz

    Comment


    • Kronose priznaj da držiš u sobi Tegeltijin poster u prirodnoj veličini.

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Kasica za Veselog? Decko dosao sa 16 ili 17 godina u Partizan. Kad si za McCalebba cuo pre te sezone? Za Marica isto. Dug je pravljen u vreme Vlade Jovanovica. Izostali su rezultati u EL I tu je krenulo nizbrdo.

        Ono sto bitno pravi razliku izmedju nas tad I vas sad, je sto ste vi bili u situaciji da sacuvate kostur ekipe, makar jednom, a mi obavezno novu ekipu svake godine ispocetka.
        Kako smo cuvali kada svake godine ide po 5-6 igraca minimum, isto je bilo i sa partizanom a to sa izostankom rezultata i zaduzivanjem nema veze, nista rezultat ne bi doprineo finansijskom boljitku, kao sto je slucaj sa Zvezdon nazalost.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Kasica za Veselog? Decko dosao sa 16 ili 17 godina u Partizan. Kad si za McCalebba cuo pre te sezone? Za Marica isto. Dug je pravljen u vreme Vlade Jovanovica. Izostali su rezultati u EL I tu je krenulo nizbrdo.

          Ono sto bitno pravi razliku izmedju nas tad I vas sad, je sto ste vi bili u situaciji da sacuvate kostur ekipe, makar jednom, a mi obavezno novu ekipu svake godine ispocetka.
          Dugovi su krenuli znatno ranije. Ali su pokrivani rezultatima do Jovanovića.
          Samo me Partizan ne interesuje u košarci. Tako da ga ne bih dalje komentarisao. Sigurno da Partizan nije dovodio igrače za džaba, a da se Zvezda sada rasipa parama. Zvezda je tad bila bez ikakvog sponzora, ne vidim da je Partizan bez istog.

          Mislim džaba ta priča o Vladi da opere Duleta to jednostavno nije istina. Mnogo je naštetio vašem klubu poslednjih godina i izjavama i svim, ali da je imao rezultate imao je. Danilović i Dule nisu svetci daleko bilo.

          Comment


          • Originally posted by Decembarski View Post
            Sto ne stvoriste nekog iz skole?
            Oh wait!
            A vi? Oh, wait?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Saturday night fever
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Decembarski View Post
                Kronose priznaj da držiš u sobi Tegeltijin poster u prirodnoj veličini.
                Čovek je privatno toliko realan da to nisam čuo u skorije vreme. Zna šta prodaje emisije, a privatno... Malo je reći da je realan i ume i te kako da priča realno i o Duletu i o svima. Čoveka nisam voleo prijatno me iznenadio. Uopšte nema one patološke mržnje prema Zvezdi, sve u granicama normale, ali izgleda je provalio da mu to donosi gledanost. Da je realan svi bi ga napušili.
                Nisam verovao da ću to nekad reći ali Tegi je jako jako jako kul čovek. Partizanovac ali objektivan Partizanovac privatno. Ne zaslepljen.
                Last edited by Cassius Clay; 11-11-17, 23:11.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Pozdrav raja, ovde se vise ne kucamo u ovakvom stanju.
                    Sram da te bude sto koristis poziciju da provociras, a jos te veci sram bio sto se macujes sa 10 ljudi i mislis da si u pravu.
                    Da imalo obraza imas batalio bi ovo sto apsolutno ne znas da radis i ne bi dopustio da ljudi postavljaju ovakve upise kakve pisu veceras i odlaze sa foruma jer se osecaju nepozeljnima.
                    Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Napustam forum dok se ovom grobljanskom provokatoru ne zabrani ovakvo ponasanje.
                    Pozz
                    U nedostatku argumenata, najlakse je pobeci.
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Saturday night fever
                    Vaistinu
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Jedan od vecih bisera mu je skidanje go do pojasa i skakanje po pioniru u znak podrske ovom gospodinu sto nece da mu plate ovi njegovi.

                      Comment


                      • Originally posted by Decembarski View Post
                        Kronose priznaj da držiš u sobi Tegeltijin poster u prirodnoj veličini.
                        Davno sam prosao fazu postera, ali drzim "potpisanu kameru" u brizljivim uslovima
                        Originally posted by Uroš View Post
                        Čovek je privatno toliko realan da to nisam čuo u skorije vreme. Zna šta prodaje emisije, a privatno... Malo je reći da je realan i ume i te kako da priča realno i o Duletu i o svima. Čoveka nisam voleo prijatno me iznenadio. Uopšte nema one patološke mržnje prema Zvezdi, sve u granicama normale, ali izgleda je provalio da mu to donosi gledanost. Da je realan svi bi ga napušili.
                        Nisam verovao da ću to nekad reći ali Tegi je jako jako jako kul čovek. Partizanovac ali objektivan Partizanovac privatno. Ne zaslepljen.
                        Urose?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Decembarski View Post
                          Jedan od vecih bisera mu je skidanje go do pojasa i skakanje po pioniru u znak podrske ovom gospodinu sto nece da mu plate ovi njegovi.
                          Sve znam, nisam ga voleo. Da li se osvestio ili šta... kako god, gotivan lik koji se ne trudi da bude toliko objektivan pogotovo ne u emsiji, tu namerno potencira, ali ovako, iza kulisa, surovo objektivan. Zna on i ko i šta i gde, brani svoje to cenim, ali zna kako je i šta je kad bilo.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            U nedostatku argumenata, najlakse je pobeci.

                            Vaistinu[emoji3]
                            Jos jednom - sram da te bude. Da si se jednom udostojio da odgovoriš, a ne da kakis ovde po forumu o Kurti i Murti.

                            Navodno bi pljunuo po huliganskim mantrama, Grobari jug/DS, sta god, a ti ostavljaš upise kao da ih je napisao neko u toku velikog odmora u dvoristu neke tehnicke trogodišnje skole.

                            A i ja sam jos gluplji za koga sam dizao bunu protiv dahija na b92 i bio banovan.
                            Last edited by Dubiozni goblin; 11-11-17, 23:15.

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Jos jednom - sram da te bude. Da si se jednom udostojio da odgovoriš, a ne da kakis ovde po forumu o Kurti i Murti.

                              Navodno bi pljunuo po huliganskim mantrama, Grobari jug/DS, sta god, a ti ostavljaš upise kao da ih je napisao neko u toku velikog odmora u dvoristu neke tehnicke trogodišnje skole.

                              A i ja sam jos gluplji za koga sam dizao bunu protiv dahija na b92 i bio banovan.
                              Ja i pljujem po sipkaskim mantrama, ma sa koje strane dolazile - samo sto tebi smeta kad pljujem mantre sa vase strane.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Jesi primetio kako je oprezan sad sa uključenjima da mu se ne ponovi Cedevita?

                                Comment

                                Working...
                                X