Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VladaVlada View Post
    Cekamo sutra ujutro Covica na pinku, i spremne alibije kako smo svi mi glupi botovi, i da ovo treba da izgleda bas ovako.
    Da, ovo je sve Master Plan.

    Comment


    • Ma sta se lozite, bitno je da se pristedimo i da budemo bolji od komsijatm 3 puta. A i dobili smo Makabi i Barselonu, nema veze sto je tada Bjelica podsecao na Entonija, a sada na sebe.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Радоњић има улогу, а Човић који га је индиректно на Пинку прозивао нема?
        ma ima i on naravno! on je manje zlo od bratije ali 2017. u srbiji se ne moze protiv njih

        Comment


        • Ne daj boze da se Rocesti povredi, pa mi bi davali po 45 poena prosecno za celu utakmicu.

          Comment


          • Ништа, дај да се пошибамо за АБА и КЛС. Тренера не треба мењати до краја сезоне, а одакле ћемо наћи паре, не знам. Прошле године смо узели 650к од победа у ЕЛ, пар пута се напунила арена, продаја играча око 2м.

            Немам представу како ћемо тих 3м прихода надокнадити ове сезоне. Подршка Човићу с обзиром ко је с друге стране.

            Comment


            • Roch ne zasluzuje da igra u ovako lose vodjenoj ekipi i sa ovoliko kosarkaskih antitalenata i anonimusa na evroligaskom nivou. Zasluzuje da se bori za evroligaski trofej.

              Zaboravio sam da pitam -> da li je trener potisnuo u sebi da ima jednog igraca od 2.10, koji se preziva Jankovic, u timu? Takodje pitam i za jos jednog igraca, ima slicno prezime kao i kapiten nam?
              Last edited by blond; 17-11-17, 21:22.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                moze jedno pitanje? koji mladi igraci? sem lesora mi nemamo nijednog mladog igraca u rosteru. danga jos moze da prodje kao mlad ovi 94. 93. tesko!
                kakvo mucenje za gledanje. jedan posten blok ne umemo da postavimo. radicevic treba oterati po cenu da nas mekeluje. onom ko je njega skautirao kao talenta najebem se majke sto pedeset puta. opasno pocinjem da sumnjam u feldinovu inteligenciju! ovo je pravi bjelica, pocnite da se navikavate. ovo je tuga od tima koji nema sanse ni abu da osvoji. da nam je dule vujosevic birao ekipu ne bi ovako izabrao.
                Pa on je 93 godiste i to najstariji medju njima.

                Comment


                • Navijaci tj njihovo odsustvo je najveci negativni highlight ove sezone.

                  Comment


                  • Radičević je i definitivno najgori igrač profesionalne košarke kog sam gledao IKADA u životu. Do sada sam mislio da je to onaj Stajić ili kako već beše iz MZT, ail definitivno, ovaj Pajser nema premca.

                    Brate mili, na koju foru to prima novac za to što radi?

                    To bi bilo adekvatno slučaju da profesionalni vozač udari u svako vozilo na puti ili da kuvar ne ume da skuva kuvano jaje.

                    Ne bih ga poželeo ni najgorem neprijatelju.
                    Molim te da ne koristiš takve izraze za naše igrače.
                    Last edited by nebitan; 17-11-17, 21:24.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Roch ne zasluzuje da igra u ovako lose vodjenoj ekipi i sa ovoliko kosarkaskih antitalenata i anonimusa na evroligaskom nivou. Zasluzuje da se bori za evroligaski trofej.
                      Ma idi? :
                      Jadan zlocesti.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Navijaci tj njihovo odsustvo je najveci negativni highlight ove sezone.
                        Najveći negativni hajlajt ove sezone je ovaj krš od tima i onaj ko ga je selektirao.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Najveći negativni hajlajt ove sezone je ovaj krš od tima i onaj ko ga je selektirao.
                          Nema potrebe za preterano burnim reakcijama. Sport su pobede i porazi. Budimo dostojanstveni i u serijama poraza.

                          Comment


                          • Igrajmo se. Pronadjite igrace na osnovu statistike u jednom eminentnom takmicenju:

                            Jedan ima 6/25 za 2 i 2/12 za 3 poena.
                            Drugi -> 0/4 iz igre i ukupan indeks od -5.
                            Treci -> 2/6 za 2 i 1/9 za 3 i ukupan indeks od -8.

                            Sta mislite, o kome je rec?
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Roch ne zasluzuje da igra u ovako lose vodjenoj ekipi i sa ovoliko kosarkaskih antitalenata i anonimusa na evroligaskom nivou. Zasluzuje da se bori za evroligaski trofej.

                              Zaboravio sam da pitam -> da li je trener potisnuo u sebi da ima jednog igraca od 2.10, koji se preziva Jankovic, u timu? Takodje pitam i za jos jednog igraca, ima slicno prezime kao i kapiten nam?
                              keselju se trazi klub pa kao lakse ce ga prodati ako igra. a on svakim minutom sebi ubija cenu

                              @ikaluka

                              znam da je 93. prespojio sam. potpuno sam sjeban koliko je ovo mucno veceras bilo. mi nemamo nijednog mladog igraca koji bi mogao ozbiljnije napredovati! to je porazavajuce!

                              Comment


                              • Evo, gledam malo Armani-Bamberg. Armani okrece rezultat. Vidim ludilo. Vidim ne neku genijalnu igru, ali raznovrsne napade, borbu u odbrani. Mi smo ili u kanalu ili nismo u stanju da pokazemo nesto slicno ni izbliza. Ovo sto igramo je jadno, jalovo, nemocno, lose. Ovaj los kvalitet je nesto sasvim drugacije od -40 u Moskvi i Madridu pre dve godine. Ko to ne vidi, laze samog sebe. Na zalost sam bio u pravu kad sam pobede protiv Barce i Makabija ocenio kao izuzetak, sutersko ludilo. Pokazalo se da su obe te ekipe sve samo ne one koje ce se ove godine boriti za F4. Te pobede su nas zavarale. Nit' smo mi toliko dobri kao u te dve utakmice, nit' smo toliko losi kao danas i protiv cska. Mi smo, na zalost, dovoljno losi da redovno izgubimo protiv svakoga. pobediti mozemo osrednje ekipe, protiv jacih treba gledati izbeci blamaze.

                                Comment

                                Working...
                                X