Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BTW, dve upečatljive stvari večeras, naizgled različite, ali u stvari dva pola istog štapa;

    Prva, Lesor je valjda najneartikulisaniji igrač kog sam gledao u životu. Koliko njemu nedostaju fundamenti - pažljivo sam izabrao izraz - FUNDAMENTI košarkaške igre, to je bukvalno horor. Iskreno se pitam da li je nekad neko s njim u životu radio individualno bilo šta pre Zvezde. Cenim da uhvatiš sad nekog urođenika tamo iz Afrke iz neke pustare sa ovakvim fizikalijama da bi nakon 6 meseci prikazivao ovakve partije. Ne radi se ovde samo o (niskoj) košarkaškoj inteligenciji već o najosnovnijim stvarima za koje se neko nije udostojio da mu ih usadi tokom treniranja (valjda je trenirao tamo u Francuskoj). Ko god je s njim radio do sada, bukvalno bi trebao u zatvor zlodela prema košarkaškoj igri.

    Dok se on očitavi i nauči osnovne stvari, pa počne da ih primenjuje, ihaaaa... Proći će vremena i vremena.


    Drugo. Deki DaviDovac

    Dovoljna je jedna jedina rečenica: Glava, glava, a ne snaga!
    Last edited by Laki21; 08-12-17, 22:05.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Comment


      • Efes razmontiran, svaka čast momci! U dva dana Keln i Efes stvarno dovoljno razloga za sreću. Janković prijatno iznenadjuje, a car Davidovac ono naklon do poda. Gledao sam ga i u FMP, ali da ovako igra sa vrhunskim igračima EL meni ništa nije jasno. Ne mora ni da bude, bitno da dečko razbija. Ostali igrači, stručni štab svaka čast!!!

        Comment


        • Janković sve više košarkaš sve manje basketaš.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Otprilike da može i bez Radonje


            Nisam verovao da je moguce, ali posle ova poslednja dva meca izgleda da stvarno moze i bez njega.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Janković sve više košarkaš sve manje basketaš.
              Tako će biti i sa Lesorom, samo da ga još malo nauče ... momka su obučavali za neku drugu priču (košarku)
              sve će to biti OK.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Sad stigao iz Bg,pa da se upišem,utisaka par. .
                1.pun Pionir i podrska za pohvalu
                2.smislenija igra i naznake sta trener trazi od Ekipe
                3.Davidovac odličan
                4.Feldin zablistao
                5.Lesor
                6.Jankovic daje znake zivota
                Last edited by darko pancev; 08-12-17, 22:24.

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Tako će biti i sa Lesorom, samo da ga još malo nauče ... momka su obučavali za neku drugu priču (košarku)
                  sve će to biti OK.
                  Ko god ga je do sada za košarku obučavao da se rokne. Garantujem da je bilo koji kadet u random srpskom klubu bolje obučen što se fundamenata tiče od njega. Kako li tamo izgleda trening da mi je znati.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Lesor ce dogodine proigrati tek. .

                    Comment


                    • BTW, u Pioniru bez najvernijih™ (govana). Nigde zastava roknutih narkodilera i ostale ogavne ikonografije. Pičkousti aktivno podmeće klipove, ali džaba
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        BTW, u Pioniru bez najvernijih™ (govana). Nigde zastava roknutih narkodilera i ostale ogavne ikonografije. Pičkousti aktivno podmeće klipove, ali džaba
                        Pitanje šta je po sredi! Barjaka nije bilo,bilo je najvernijih bio sam medju njima . . Šta se tačno dešava videćemo u narednim danima . .

                        Comment


                        • Stoji to za Lesora, najbolje se vidi na finisiranju oko obruca koje lici na rukometasko... al napretka ima, bolje cuva obruc, bolje gradi defanzini skok, danas je i u odbrani pika bio puno bolji nego ranije. Stavise, danas su iskakanja imala smisla, i Lesor i Pero su par puta zarobili beka Efesa ili izuzetno otezali pas. Da, da, znam, da ovi imaju pass first pleja to bi se opet nvr. raspalo, ali napredak se vidi. Dizu igraci ruke, otezavaju linije pasa, bolje rotiraju...
                          Last edited by Geronimo; 08-12-17, 22:43.

                          Comment


                          • 1. Pionir -> igrati do kraja tamo. Arena stop.
                            2. Ovo su utakmice koje dizu tim, a na kraju krajeva nam obezbedjuju novac.
                            3. +37 000
                            4. Jankovic -> 6 poena i 7 skokova.
                            5. Feldeine Konacno u ulozi koja mu odgovara i 27 poena. On nije Jenkins niti neko ko moze da izmislja sam sebi poene. Egzekutor kada ga neko lepo posluzi.
                            6. Nadam se da je plej blizu -> Davidovac moze da bude taj x faktor na bekovskim pozicijama, Radic out.
                            7. Nadam se da ce da se prestane sa mantrom da li je vaznije pobediti Efes ili ne kiksati u ABA. Mi kad smo ovakvi, nebitno je koji smo u ABA.

                            Sad imamo 4 meca, dve pobede -> bombona. Pa da nastavljamo da se borimo za TOP 8 dok god ima i matematickih sansi.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Pitanje šta je po sredi! Barjaka nije bilo,bilo je najvernijih bio sam medju njima . . Šta se tačno dešava videćemo u narednim danima . .
                              Bilo ih je ali sporadično i neorganizovano. A ti što su došli popiće ukor od starešine razredne zajednice.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Bilo ih je ali sporadično i neorganizovano. A ti što su došli popiće ukor od starešine razredne zajednice.
                                Bilo ih je 70% od uobičajeno,te priče za braću Daltone su vec dosadile,te hoce ovo te ono,starešina gazduje drzavom mladji sve kupuje i drži u šaci. . Manite me tih gluposti

                                Comment

                                Working...
                                X