Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    NAJVECI slazem se sa VAMA,ja sam htio biti ker i to primarni ker jer znam da me najvise volite ali neka ste ucinjeli ovom selju/selji,zaista je osjetljiv i kao takav neka mu malo radosti.
    Ja se svakako slazem sa VAMA,nisam ja za kera,to je za ove nize slojeve koji potpis nisu ni povecali,pa jasno je da su to ulizice jedne obice i da VAS ne cijene dovoljno.
    Ja i VI smo prosli sito i reseto.
    A sta ste VI jasno je i po anketi,forum ima 7808 clanova,a VI 7809 glasova!
    Idi na tenis,Ferer je izgubio,analiziraj Belucija,medjede primarni.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Da si covjek kao sto nisi povecao bi taj potpis na size 4 i pokazao da istinski volis i cijenis NAJVECEG

      Danijele ja se izvinjavam,strasna greska.Medjutim moram reci da NAJVECI danas djeluje raspolozeno pa mi se zato omaklo,tri puta mi je poslao na pm xD
      Svi smo te provalili,evo i Danijel je vidio da si sebi uvijek na prvom mjestu,vidi se kakav si

      Nema tog bolda i velicine koji opisuje moju privrzenost nasem uzoru...vodja je rekao,nisi od nasih

      Otjerao te vodja,idi prati igrice i tenis,hajde bjezi
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Idi na tenis,Ferer je izgubio,analiziraj Belucija,medjede primarni.
        Primarni medjed,molio bih da mi se stavi crtica i doda pored ovoga Admin Eraser-Primarni Medjed.
        Kao i na forumu tako i u zivotu medjed je ispred kera.Hvala vam NAJVECI
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Svi smo te provalili,evo i Danijel je vidio da si sebi uvijek na prvom mjestu,vidi se kakav si

          Nema tog bolda i velicine koji opisuje moju privrzenost nasem uzoru...vodja je rekao,nisi od nasih

          Otjerao te vodja,idi prati igrice i tenis,hajde bjezi
          Ne pricam sa tobom covjece,ne pricam sa kerovima,samo sa sebi jednakima.Ako nisi vidio ja sam medjed,primarni medjed!!!
          sigpic

          Comment


          • Sta god On napise, to dusom odise.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ne pricam sa tobom covjece,ne pricam sa kerovima,samo sa sebi jednakima.Ako nisi vidio ja sam medjed,primarni medjed!!!
              Ker je uvek desna ruka, medjed ce da prevari kad najmanje ocekujes, ker je veran.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne pricam sa tobom covjece,ne pricam sa kerovima,samo sa sebi jednakima.Ako nisi vidio ja sam medjed,primarni medjed!!!
                Jesi,ali si s tenisa i to Bojanin medvjed,nisi nas,nisi
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ker je uvek desna ruka, medjed ce da prevari kad najmanje ocekujes, ker je veran.
                  Sekundarni medjed svakako,ali primarni medjed nikad ne vara,nikad!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Jesi,ali si s tenisa i to Bojanin medvjed,nisi nas,nisi
                    Hahahahhaha Bojanin medved

                    Comment


                    • Medjed je divlji,a ker je pitom i najbolji covjekov prijatelj,tako da medjed meni nije prije kera,mozda tebi jeste.

                      I nisam se vratio,jos sam na "ekskurziji",samo sam nesto raspolozen pa malo pisem.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Molio bih najveceg da ostavi jos koji post kako se ne bih smorio citajuci ove dosadne ljude.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Jesi,ali si s tenisa i to Bojanin medvjed,nisi nas,nisi

                          HAHAHAHAHAHA placemmmmmmmmmm

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Medjed je divlji,a ker je pitom i najbolji covjekov prijatelj,tako da medjed meni nije prije kera,mozda tebi jeste.

                            I nisam se vratio,jos sam na "ekskurziji",samo sam nesto raspolozen pa malo pisem.


                            Kako te ponizi pjesnickim govorom,mrs u sumu medvjede,MRS!!!

                            Ipak je uvijek bilo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Medjed je divlji,a ker je pitom i najbolji covjekov prijatelj,tako da medjed meni nije prije kera,mozda tebi jeste.

                              I nisam se vratio,jos sam na "ekskurziji",samo sam nesto raspolozen pa malo pisem.
                              Ni u ludilu mi ne bi palo napamet da vam protivrijecim ali ako mogu samo pomenuti VASU nedavnu situaciju.VI ste bili na konopcima i snaga medjeda VAS je izvukla i zato sad i pisete sa ovom razdraganoscu,da ste se borili kao ker izgubili bi bitku.

                              Ako treba ja mogu pisati za VAS,nije mi tesko
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ni u ludilu mi ne bi palo napamet da vam protivrijecim ali ako mogu samo pomenuti VASU nedavnu situaciju.VI ste bili na konopcima i snaga medjeda VAS je izvukla i zato sad i pisete sa ovom razdraganoscu,da ste se borili kao ker izgubili bi bitku.

                                Ako treba ja mogu pisati za VAS,nije mi tesko
                                Kako te bre nije sramota.

                                Comment

                                Working...
                                X