Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvijek bio i ostao - mandrijarhat!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Skinuo je avatar odmah moj Manda,sve je skinuo,nije od nas vidi se to odmah,on je ubacen s namjerom u nasu zajednicu

      Pogledaj u ovoj anketi kako se on "SLUCAJNO" tu nasao,naravno ne bi on,nego ga stavili
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Da pozelim samo dobrodoslicu najvecem medju nama i da mu zahvalim za sve sto je ikad ucinio za mene. Ja ne trazim nikakve titule i ne namecem se kao neki. Znam da ce on doneti pravu odluku iako nikad ne dobijem nikakvu titulu znacu da je to za moje dobro.

        Comment


        • Vec su poceli neki da sumnjaju u moju odanost najvecem adminu i nasem vodji pa da se oglasim. Sjetis se dana kad sam ostavio prvi post i nakon tog posta dobio prvu pp od najveceg. Anketa pokazuje koliko je velik od 7808 reg. clanova ima 7809 glasova
          Last edited by danijelkr; 18-04-12, 17:59.

          Comment


          • Sjecam se kao juce da je bilo kada sam bio novajlija u svemu ovome, neiskusan, neupucen... a onda se javio On sa porukom. Taj osjecaj spokoja i bezbriznosti dok sam citao tu poruku nikada zaboraviti necu.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Zahvaljujuci svemu sto nas je naucio smo preziveli ove teske dane. Sada kada je ponovo sa nama, idemo u nove pobede, samo je nebo granica. Dobrodosao kuci NAJVECI!

              I jos jedna vrlo bitna stvar, anketa ispitana na svim podrucjima za predstojece izbore:

              1. Mandisticka Partija (Manda) 56,7%
              2. Srpska Napredna Stranka(T. Nikolic) 12,2%
              3. Demokratska Stranka(B.Tadic) 11,5%

              Pobeda!
              sigpic

              Comment


              • Tacno covjeku toplo oko srca kad ovako fino pricamo o njemu,a on se vratio...bice nesto od nas sad kad je tu

                "Pocnimo ponovo ispocetka,bol je sve sto ostaje od imetka"
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Zahvaljujuci svemu sto nas je naucio smo preziveli ove teske dane. Sada kada je ponovo sa nama, idemo u nove pobede, samo je nebo granica. Dobrodosao kuci NAJVECI!

                  I jos jedna vrlo bitna stvar, anketa ispitana na svim podrucjima za predstojece izbore:

                  1. Mandisticka Partija (Manda) 56,7%
                  2. Srpska Napredna Stranka(T. Nikolic) 12,2%
                  3. Demokratska Stranka(B.Tadic) 11,5%

                  Pobeda!
                  Samo mala korekcija mladi kolega, u pitanju je - stranka Mandinog razuma.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • NAJVECI slazem se sa VAMA,ja sam htio biti ker i to primarni ker jer znam da me najvise volite ali neka ste ucinjeli ovom selju/selji,zaista je osjetljiv i kao takav neka mu malo radosti.
                    Ja se svakako slazem sa VAMA,nisam ja za kera,to je za ove nize slojeve koji potpis nisu ni povecali,pa jasno je da su to ulizice jedne obice i da VAS ne cijene dovoljno.
                    Ja i VI smo prosli sito i reseto.
                    A sta ste VI jasno je i po anketi,forum ima 7808 clanova,a VI 7809 glasova!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Samo mala korekcija mladi kolega, u pitanju je - stranka Mandinog razuma.
                      Mandisticka Partija, valjda buduci ministar zna. Mandizam je bolja verzija komunizma i nadoknadjuje sve propuste istog, rusi prljavi kapitalizam do dna.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nema Vlajka da progovori, nekako mi nedostaje Cinilo se da toliko voli Velikog, kad prozreo ga veliki...


                        @ Evo ga

                        Comment


                        • Ja ne mogu da vjerujem kako je ovaj clan zavidan i ljubomoran,idi odavde i nek ti stid bude drug...spavaj i budi se s time da nisi od Mandinih
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            [B]Ja i VI smo prosli sito i reseto.
                            Prvo pravilo nikad ispred njega u recenici. Jel jasno?

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ja ne mogu da vjerujem kako je ovaj clan zavidan i ljubomoran,idi odavde i nek ti stid bude drug...spavaj i budi se s time da nisi od Mandinih
                              Da si covjek kao sto nisi povecao bi taj potpis na size 4 i pokazao da istinski volis i cijenis NAJVECEG

                              Danijele ja se izvinjavam,strasna greska.Medjutim moram reci da NAJVECI danas djeluje raspolozeno pa mi se zato omaklo,tri puta mi je poslao na pm xD
                              sigpic

                              Comment


                              • Ili jesi ili nisi - Mandin!

                                Samo da se cujem sa njim par puta. Poserem se na sve cajeve i lijekove. On je lijek moj!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X