Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjecam se kad mi je pretio,nisam smio uci na forum 10 dana.Vrati se da kordinises,vrati se da mi pretis,odnio si zarez,sad je svuda tacka
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by manda
      Ovdje ima uljeza u ovaj fudbalski pdf,mene moji ljudi vole i cjene,ali ti uljezi su opasni
      Znaci ponvo sve Manda mora da radi,i da stavim LBJ,nije dovoljno sto sam ga regutovao,evo sada cu,danijel neka ostane.
      Al volio nas je to nema sta,to je bilo strahopostovanje i harmonija

      Sve je radio,a mi to nismo cijenili,tako nam i treba,meni je jednom prijetio ako ga ne budemo slusali da ode na tenis tamo s njima da kordinise,nemoj Mandusicu,nemoj molim te
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Kakva je carina ovaj Danijel!!!!!!!!!!!

        Kako radi,alala vjera,svka cast i respekt!

        SEJO BRILJIRAO SI OVDJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Uvijek je znao odabrati lijepu rijec i pohvaliti nas trud.



        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by manda
          Jeste bio destruktivan,dok ga nisam uzeo pod svoje i obrzovao i uljudio,da ne bude drzak i da ne podbada svakog,sada je fin kao Adin ,to govorim za fudbalski pdf,a za ostale pdf me ne intersuje kako se ponasa. ;)
          Autoritet!
          sigpic

          Comment


          • Nema vodje, nema kolektivnog vazdisanja na visi nivo.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Svaka vama cast ovoliku sloznost nisam video do sada na forumu... nema sta mandina gramatika (mandopis) ujedinjuje ljude
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Imam je nekih njegovih poruka,ali meni nije pisao nista pamtno

                Comment


                • Jedino je pravedno da se fudbalski pdf preimenuje u pdf Mandusica, najveceg admina otkad je vbulletin-a.

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Jedino je pravedno da se fudbalski pdf preimenuje u pdf Mandusica, najveceg admina otkad je vbulletin-a.
                    Mi smo to odavno hteli ali on je toliko plemenit i nije zeleo da mi ispadamo manje vredni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moram dupli ali NAJVECI je vredan toga.

                      Jos jedna cinjenica njegove moci:

                      Na forumu je od 2008. a od 2006. vodi SK Ligu. Evo i dokaza:

                      http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post694841

                      Ovo samo on moze, institucija.
                      sigpic

                      Comment


                      • I nikad ne znas koju ce rijec da napise.Mjenja,mijenja,menja.MAG!
                        sigpic

                        Comment


                        • Budalo jedna pa nije on covjek za jedan jezik i pravopis,covjek je planina znanja,sve koristi sto se moze koristiti...

                          Kakva 4 dana,na srcu rana
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Budalo jedna pa nije on covjek za jedan jezik i pravopis,covjek je planina znanja,sve koristi sto se moze koristiti...

                            Kakva 4 dana,na srcu rana
                            Prije bih rekao vulkan iz kojeg svakog dana izbijaju erupcije novih genijalnih dosjetki.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Budalo jedna pa nije on covjek za jedan jezik i pravopis,covjek je planina znanja,sve koristi sto se moze koristiti...

                              Kakva 4 dana,na srcu rana
                              A kao da je proslo

                              sigpic

                              Comment


                              • Pa ja i kazem MAG,mada je i to preblago...
                                Kako se on igra sa slovima,sa zarezima,tackama,rijecima,koja je to lakoca.Izgleda kao nesto najjedonstavnije na svijetu,a mandopis je sve sem jednostavan!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X