Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Last edited by D-Wade; 28-03-12, 16:13.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment












    • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment




      • Mumaro nema ljutnje
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment



          • Navijači nemačkog niželigaša Magdeburga rešili su da preuzmu situaciju u svoje ruke i učine nešto povodom golgeterskog posta njihovih ljubimaca.
            Oni su protiv Berlinera rešili da na tribinu izađu sa strelicama, kojima su sve vreme pokazivali domaćim fudbalerima gde je gol. Taktika pristalica Magdeburga se isplatila jer je Kristofer Rajt u 80. minutu izjednačio rezultat na 1:1 i prekinuo post dug 558 minuta.

            Ipak, Magdeburg je na kraju poražen jer je do kraja susreta Berliner postigao gol za 2:1.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Comment


                • only for the guys
                  Spoiler
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • E moj Babajicu...

                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Najludje je kad ga je Maca prozvao Koalom, a on nije zna sta je Koala.

                      Mumi tebi je do zajebanci, a vodji nam ni traga ni glasa
                      Last edited by danijelkr; 30-03-12, 14:24.

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Najludje je kad ga je Maca prozvao Koalom, a on nije zna sta je Koala.

                        Mumi tebi je do zajebanci, a vodji nam ni traga ni glasa
                        A daaaj, opet me podsjeti...

                        Ja ne znam vise sta ciniti. Sad se ozbiljno pitam sta je s njim...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Zadnji put mi je poslao nas idejni vodja poruku 24.3.2012. i od tad ............

                          Comment


                          • Bio je dobar covek,muz,prijatelj i otac sedamnaestoro dece.





















                            Comment


                            • Neka nam se javi neko od njegovih nasljednika,ima mjesto admina odmah,onaj gen je zakon
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Zadnji put mi je poslao nas idejni vodja poruku 24.3.2012. i od tad ............
                                Nadam se da jos cuvas tu poruku. Ja izbrisao... Nisam ni mogao naslutiti da vise nece biti njega tu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X