Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Nadam se da jos cuvas tu poruku. Ja izbrisao... Nisam ni mogao naslutiti da vise nece biti njega tu.
    Nema vise svake sekunde na pm Akisa ovo,Akisa ono,a ja hladno obrisao sve sto sam imao,blago od recenica
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Nema vise svake sekunde na pm Akisa ovo,Akisa ono,a ja hladno obrisao sve sto sam imao,blago od recenica
      Ubio bih za jednu njegovu misao!

      Evo danas se isao sisati i bilo mi mnogo tesko. Nema tu vise one njegove energije i recenica koje mi daju snagu kroz svakodnevni zivot....
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ovaj forum vise nema svrhu. Mozemo slobodno da se razilazimo.

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          MGS banovan na 7.dana,radi konstatnog spamovanje i provociranje +(tri worna u zadnji 5.dana)!
          Nikad nesto ovako nisam procitao u svom zivotu,nikad.Ovo je toliko dubokoumno,jebo Dostojevskog i Selimovica,to su mala djeca...vrati sunce otjeraj tamu Mandusicu

          Ljubo cekamo do 31. posto oni opasni decki ruse internet i to,ako ga ne sruse,a Manda jos uvijek ne bude tu,onda se igramo razlaza
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Sad mi je sve jasno! Mandusic nije tu jer zeli da spasi internet od opasnih momaka.

            Hvala ti veliki vodjo!

            Comment


            • Ne jedem,ne spavam,jedva i disem.Vrati se Sunce i Mjesecu!
              sigpic

              Comment


              • Kakav je to um a i sila u isto vreme, sve moze. Ne znam da li ste znali ali on je taj koji je milion puta sprecio Kardif da udje u PL jer je osetio da ce Svonsi jednog dana biti tim iz Velsa koji ce da pravi cuda i kojeg ce svi obozavati. Vidimo sad sta je i kako. Takodje ne da Viganu da ispadne iz PL, Nemci piju pivo samo zato sto ga on pije i jos mnogo toga, neverovatno nesto.
                sigpic

                Comment


                • Ne postoji taj celik i ta legura, koji ne bi omeksali nakon jedne njegove recenice.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Svaka vam cast,ovo je prvi put da je cijeli forum zajedno u necemu,vrati nam se legendo...


                    Ti dizes me do oblaka
                    ti spustas me u grob
                    ti grad si moga sumraka

                    Ti, ti si mi u mislima
                    ti, ti si mi u grudima
                    jos plovis mi u zilama
                    ja sam covjek tvoj


                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Da ne pominjem da je prvi otkrio talenat mladog Nogotoba iz Intera, institucija!
                      sigpic

                      Comment


                      • Jebote smak svijeta 10.dana dva posta vladana na fudbalu,kakva cast !
                        Kad cu opet dobiti ovakvu reputaciju
                        sigpic

                        Comment


                        • Secam se...bilo je jedno hladno zimsko vece i malo smo se zamerili jedan drugom...Nakon toga smo popricali i resili sve nesuglasice.

                          Te veceri sam postao bolji covek.

                          Comment


                          • Sto li te je rakija, u miru pobedila?

                            sigpic

                            Comment


                            • Samo nemoj reci da je poznavaoc fudbala onaj sa Tv1 Denis,onom covjeku treba dati otkaz,gledao sam 15.godina F1 zgadio mi je,i sada i fudbal xD
                              Red rijeci u recenici,redni brojevi,nikad vise niko kao ti Mandusicu

                              Ljubo i ja sam imao slicno iskustvo kao i ti,evo ovog komentatora Denisa sam gotivio,ali nakon ovoga vise ne...

                              Tacno kada bih saznao da ce biti sjednica, uoci tih istorijskih momenata za fudbalski PDF-a nisam ni spavao,sipao je znanje,al dzaba kad je sipao magarcima,nista nismo uhvatili,sve zaboravili
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Tacno kada bih saznao da ce biti sjednica, uoci tih istorijskih momenata za fudbalski PDF-a nisam ni spavao,sipao je znanje,al dzaba kad je sipao magarcima,nista nismo uhvatili,sve zaboravili
                                Neopisiv osecaj, u tom trenutku pozelis da se skupimo pored vatre dok on tiho besedi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X