Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Javno vas je odbio ovde i ti se opet sramotis.

    Mandarinica je Paolo Maldini licno i personalno. Vi nama necete sutnuti na gol Vlajko.

    Spoiler

    Freshko se priprema za Mambaru kojeg ce razneti cisto onako...


    Daniel je Lev i nista manje Yashin. Gola vi videti necete.
    Kada Mandusic predje u redove Doboja u stilu Figo Barselona-Real bice tebi Maldini

    Odbrana ima da nam se zacementira ni tenkovima necete proci
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Kidamo noge ja, Mikula i Brajkula, nema prilaza golu. Mamba komotno moze da glumi Lemana i da pisa iza gola
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Sakupite jedno 30reputacija i onda cu razmisliti i konsultovati se sa Akisom da li me pusta, za takvog stamenog igraca to je sitna para, ali sta ce Doboj nemaju oni finansijera da to iznesu pa nista od toga
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Sakupite jedno 30reputacija i onda cu razmisliti i konsultovati se sa Akisom da li me pusta, za takvog stamenog igraca to je sitna para, ali sta ce Doboj nemaju oni finansijera da to iznesu pa nista od toga
          Ti ne mozes nigdje,nemas cijenu...pokazi karakter mandusicu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Sakupite jedno 30reputacija i onda cu razmisliti i konsultovati se sa Akisom da li me pusta, za takvog stamenog igraca to je sitna para, ali sta ce Doboj nemaju oni finansijera da to iznesu pa nista od toga
            10 reputacija u 2 dana bez zehtave, a ti trazis 30 od 11 ljudi, pa jeftin si.
            sigpic

            Comment


            • Mamba jesi mene ubacio u ekipu.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Gangrena i Rosso su sada zaduzeni za to, ne pitaj mene nista.
                sigpic

                Comment


                • Gangrena me odobrio znaci tu sam.Vidis ti Akane kako se Manda prodaje, nije vam lojalan.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Gledam sada na RTRS Sport, i izvjestaj sa utakmice Sloge iz Doboja, i pukli utakmicu, i dodje trener Sloge da dadne izjavu, kaze da nisam bio na utakmici ne bi znao da smo ovaka gruba ekipa, u prvi trideset minuta trebali smo dobiti 6.zuti i tri crvena kartona, sramotno, i hvala sudiji sto nije iskljucio pola ekipe da imamo igrace za sledece kolo
                    Od rijeci do rijeci, prenjeo sam xD
                    Mozes misliti kada ovo o njima kaze njihov trener, a mozes misliti sta bi rekao neki protivnik na terenu ili protivnicki navijac.

                    To vam je SLOGA DOBOJ!
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment



                    • Comment


                      • Comment


                        • Auuuuh Mamba šta je to? Moraću da razmislim o opstanku u tvojoj grupi, grubijani jedni.
                          A koji su na tabeli?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Comment


                            • Jel to Celzijeva tema zakljucana?!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Nije vise;)

                                Gledaj kako su mocne kopacke

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X