Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je smijesnije Lulic prije Kolarova jer je Kolarov klasa jbg,Srna vs Bane je zajebano

    Pajo uzima Betmena Sejo,spasava Nis u kostimu od pasa lutalica
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Koja budala stavi Mandzukica pre Ibisevica, da mi je samo znati..Srna pre Baneta..
      Pa Mandzukic je realno bolji od Ibisevica trenutno. Bane je bolji od Srne , ali verujem da ima boljih stopera od Nastasica. Subotic recimo. Nikako Lulic pre Kolarova.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • I nastasic je smjesno, coek nije igrao posteno par sezona i tu odmah.
        Nego bolji je Srna ofanzivno masu od Ivanovica, prodorni, a i defanzivno, po meni, za Kolarova se slazem.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          I nastasic je smjesno, coek nije igrao posteno par sezona i tu odmah.
          Nego bolji je Srna ofanzivno masu od Ivanovica, prodorni, a i defanzivno, po meni, za Kolarova se slazem.
          Ja bih stavio Vidica i Ivanovica na stopera,a Srnu desnu,sta cu kad sam strucnjak

          Stavio bih i ja Vedada ispred Marija,ovaj dao SAMO 4-5 golova vise a igra za milijardu puta jacu ekipu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Vidica treba izbaciti, nije on isti kao pre 3-4 godine. Mada ni tada nije bio nesto, ali eto, najbolji sa ovih prostora.
            Subotic i Bane stoperi, Srna i Kolarov bekovi.
            Last edited by Black Mamba 24; 12-03-13, 19:27.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ja bih stavio Vidica i Ivanovica na stopera,a Srnu desnu,sta cu kad sam strucnjak

              Stavio bih i ja Vedada ispred Marija,ovaj dao SAMO 4-5 golova vise a igra za milijardu puta jacu ekipu
              Ako se gleda za ovu sezonu Mario je na mjestu, ako se gleda duzi period onda da.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Ako se gleda za ovu sezonu Mario je na mjestu, ako se gleda duzi period onda da.
                Ja licno gledam duzi period,meni je Vedad bolji od njega,mislim da Vedo igra za Bayern da bi dao vise golova od njega,ovaj je u Wolfsburgu Dzeki kopacke vezao,a Vedo je u manjim ekipama pokazao da je igrac;)
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ја бих наравно Шћеповића у напад

                  Comment


                  • Kako god pogledas, Mandzara je drvo, Vedo gospodin.

                    Vedad Ibisevic je trpao u Hoffenheim-u dok je Mandzara igrao stopera protivnicima Dinama i fulao sa dva metra.

                    Sramota staviti ih u istu recenicu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ja licno gledam duzi period,meni je Vedad bolji od njega,mislim da Vedo igra za Bayern da bi dao vise golova od njega,ovaj je u Wolfsburgu Dzeki kopacke vezao,a Vedo je u manjim ekipama pokazao da je igrac;)
                      Ma Vedada da nije sjebala ona povreda u Hoffenfajnu on bi sada bio umjesto Mandze u Bajernu sigurno
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by AleksaVP View Post
                        Da nije bilo rata i raspada Jugoslavije

                        Handanovic,Ivanovic,Vidic,Spahic,Srna,Kolarov,Pjan ic,Modric,Vukojevic,Jovetic,Dzeko u formaciji 3-5-2 sprdali bi se .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Zanemarite to da ne znate svapski jezik.Ne znam ga ni ja.Samo skontajte foru.;)

                          Comment


                          • Spoiler
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+....9zSyE.facebook

                              Tako da ono ljudi... samo navalite ;)
                              sigpic

                              Comment




                              • Ретка будала овај Пепе.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X