Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    MVP, imam firmasa baz za tebe...fin mladic, svideo bi ti se.
    Mene ne mesaj, zna se odlicno gde ima najvise pogresno seksualno orijentisanih Ti, Mac i Nash se dogovorite pa se ganjajte tamo ja s' tim necu da imam nista

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Mene ne mesaj, zna se odlicno gde ima najvise pogresno seksualno orijentisanih Ti, Mac i Nash se dogovorite pa se ganjajte tamo ja s' tim necu da imam nista


      Koji si ti car..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • i Mumija da ubacite u tu kombinaciju pojede nam se čovek ovako
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Mene ne mesaj, zna se odlicno gde ima najvise pogresno seksualno orijentisanih Ti, Mac i Nash se dogovorite pa se ganjajte tamo ja s' tim necu da imam nista
          Ne znam ja gde se parada odrzava
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ne znam ja gde se parada odrzava
            Vidim sto se odrzala! Beogradom krv ce liti, gej parade nece biti!

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Vidim sto se odrzala! Beogradom krv ce liti, gej parade nece biti!
              A prosle godine
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                A prosle godine
                Izuzetan otpor je pruzen!

                Comment


                • Braco mila,ajde ako neko moze da mi postavi linkove (torrent) za skidanje PES-a ili FIFA-e (najnovije sto je izaslo)...a da provereno radi.
                  Nije onaj glupi menager za mene,ono mozes igrati i 3 sata,a da rec ne progovoris.
                  Hocu akciju,da jurisam ka golu,da se derem na igrace kad promase 100% sansu,da lomim noge kad ne mogu nista drugo uraditi...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Braco mila,ajde ako neko moze da mi postavi linkove (torrent) za skidanje PES-a ili FIFA-e (najnovije sto je izaslo)...a da provereno radi.
                    Nije onaj glupi menager za mene,ono mozes igrati i 3 sata,a da rec ne progovoris.
                    Hocu akciju,da jurisam ka golu,da se derem na igrace kad promase 100% sansu,da lomim noge kad ne mogu nista drugo uraditi...
                    http://btjunkie.org/torrent/Pro-Evol...628390ff1cdf02

                    Comment


                    • Ovo sam tek sada videla. Šta čovek uradi...coast to coast...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Da pratis temu Bundesliga znala bi za taj gol, jes da nismo postavili klip, ali zakljucismo da je gol ko na PES-u.

                        Comment


                        • Zar se ti nisi oprostio od nas?
                          Pa pratim ono nešto u pregledima preko ES, ali ovaj mi je promakao očigledno.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja sam samo oprostio od ljudi koji posecuju temu U Svlacionici.Moj post tamo u skorije vreme necete videti.
                            Svi su se okrenuli protiv mene.


                            Kako sam obozavao ovog igraca.

                            Comment


                            • Brate ja sam te uvek voleo
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Nisam znala za te tvoje muke.

                                Jedno od glupljiih isključenja. Krenuo ka aut liniji da ga zamene i skinuo dres na terenu... drugi žuti

                                Last edited by miloolja; 02-11-11, 22:30.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X