Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Nesha je sjeb'o koleno, ligamenti mu otisli i uopste ne moze da sedi za kompom pa me zaduzio da vam javim. Nece ga biti neko vreme, kaze da ja uzmem njegovu ulogu SM-a
    Zar ti ne rece da te te prelazne funkcije ne zanimaju tj da zelis samo da budes admin?

    Comment


    • Pa zato ima dileme...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Pa zato ima dileme...
        Ceka se Njegova odluka i dileme nestaju.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Zar ti ne rece da te te prelazne funkcije ne zanimaju tj da zelis samo da budes admin?
          Otuda i ovaj smajli, ja samo Neshkove reci prenosim.

          Comment


          • Kako ce da izgleda to na Camp Nou



            A na ovome ce se u BHT gledati LS sledece godine , glavni komentator na delu :

            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              A na ovome ce se u BHT gledati LS sledece godine , glavni komentator na delu :

              Kakva diskriminacija,samo zaposleni u BHT moci ce gledati OBN...
              Last edited by Black Mamba 24; 22-04-12, 17:47.
              sigpic

              Comment


              • Pisao sam neki komentar vezan za BHT komentatore pre toga pa dodao i T ;) ... BH
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Nashko ide na ozbiljnu intervenciju i ni sam ne zna koliko ga dugo nece biti. Sve vas je pozdravio i kaze da ce mu biti potrebna podrska velikog Mandusica da izadje iz ove muke.

                  Comment


                  • Drzi se Nash!

                    Kakva braca!

                    sigpic

                    Comment


                    • Vidi ko nam je se vratio.

                      Svi smo mi uz naseg brata Nasha.

                      Comment


                      • Nemam kad ovih dana bas sam u nekoj trci.Da je Nash jak kao Mandusics ne bi mu ni slao podrsku,znam da bi izdrzao,ovako...

                        Ali Indijci braca najjaca,ukucali Ronaldo na google images i metnuli prvu sliku na koju su naisli
                        sigpic

                        Comment


                        • http://img534.imageshack.us/img534/7581/screen01bq.jpg

                          Davno nisam video jaci post.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • Ahahahaha...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post


                                Ahahahaha...
                                Ja se ne bi setio da je puls u pitanju
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X