Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Dobrodosao na forum,VeljkoMilankovič.

    Ne kloni duhom,mene ovo ne iznenadjuje na sve sam spreman,znam samo dok ne skinu Karadzica sa mjesta presjednika nema nam spasa.
    Znaci Ilija petkovic bi bio dobro resenje,da se vratimo 20-30godina u nazad,njega je vrijeme pregazilo.
    Hvala na dobrodoslici,cim sam porocitao ovu vest setio sam se one njegove mislim sa SP u Nemackoj da je smisao fudbala ne primiti gol ili tako nesto ali nadam se da ce nas Sestko ovoga puta ipak zaobici osim nade nista nam drugo ni ne preostaje.

    Comment


    • Lekić dao opet gol! Postaje prvi špic reprezentacije!

      EDIT: I sjajni Basta opet strelac...
      Last edited by Il Capitano; 26-02-12, 21:04.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Lekić dao opet gol! Postaje prvi špic reprezentacije!

        EDIT: I sjajni Basta opet strelac...
        Povredio lakat Leka,2 meseca pauzira,pozvan Stefan Scepovic umesto njega.Aca idiot je tako napisao na Tviteru
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • E ako je istina bas mi je krivo za Leku mog Kraljevcanina
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Upali tv,kada vidim onaj Stojonovic sa Kipra daje izvjestaj pred mec
            Kao nemojte gledati negativne strane,samo pozitivne gledajte,nemojte kritikovati?
            Zasto mi igramo ova dva meca,stvarno ne znam?
            Otisli sa ovom budalom od trener u centralnu Ameriku,izgubili od Meksika i Hondurasa,sta je dobro pokupljeno iz tih meceva?
            Nista!
            Nekom Curcicu dali da se igra trenera cetri jebena meca(sa ova dva danas),pa da smo odmah postavili trenera znate li vi koliko bi on mogao da uradi za ta cetri meca,da isporba taktiku,pa proba igrace,a ovako ni sam ne znam zasto ih igramo?
            Pa novi trener je mogao da prati igrace,vidi ko je za reprezentaciju pola godine da se spreman ne neki Curcic da seta i gubi se na pres konfernacijama,pa pogledajte svakog vikenda sta radi svabski trener Joachim Löw(pa 2-3utakmice gleda),onda Kapelo isto(sada ovaj zamjenik),svi izgaraju da se postignu rezultati,nase boli ona stvar i onda se cudimo kada gube i ponizavaju ih Estonci.
            Dok Karadzic
            Spoiler
            born February 10, 1939
            ne sidje mene ne intersuje ni reprezentacija niti ista oko nje?
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Nema nama leba od ovog trenera ;) Jos nek nas pobedi Armenija pa da gledamo kud Sunce hoda ... Jadno i zalosno , ali kako istorija bliska kaze , uvek se pred Mundijal oporavimo i napravimo odlican rezultat , nadam se da ce tako biti i sada
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ovaj trener odgovara raznim menaDJerima i mesetarima da guraju svoje. Gledajte sada kada razvalimo ova dva meca, a Curcic postane Antic 2, pa Karadza kaze kako ne treba da trazimo trenera van organizacije kada imamo ovakvog genija, naslednika Murinja, coveka koji je sa podmladjenom reprezentacijom krenuo da pravi cuda.
                Bez Mihe ili Tumbakovica necu da pricam, njima dvojici niko ne bi mogao da se mesa u posao, zato ce ih verovatno i preskociti. Karadzicu, mafijasko sada da ne kazem sta.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Sramota je da nismo igrali ni 2004. ni 2008. a necemo ni ove godine igrati na EP. Cekaju nas kvalifikacije za SP gde smo dobili grupu smrti. Sto pre naci dobrog trenera i poceti sa uigravanjem inace ce biti kasno.

                  Inace imajte u idu da je Jermenija vrlo dobar tim, zamalo sto nisu prosli u baraz, odlicno su igrali i protiv Rusa i Iraaca i protiv Slovaka. Nisu nimalo naivni.

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ovaj trener odgovara raznim menaDJerima i mesetarima da guraju svoje. Gledajte sada kada razvalimo ova dva meca, a Curcic postane Antic 2, pa Karadza kaze kako ne treba da trazimo trenera van organizacije kada imamo ovakvog genija, naslednika Murinja, coveka koji je sa podmladjenom reprezentacijom krenuo da pravi cuda.
                    Bez Mihe ili Tumbakovica necu da pricam, njima dvojici niko ne bi mogao da se mesa u posao, zato ce ih verovatno i preskociti. Karadzicu, mafijasko sada da ne kazem sta.
                    Veoma moguc scenario.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Samo da vidim taj tim sada kada istrci,pun motiva i zelje za dokazivanjem
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Iskreno, boli me patka ko je selektor, dok god mi pobedjujemo, sto je na kraju krajeva i najvaznije. Ne bih voleo da Curcic ostane selektor, ali ako Tole i kompanija odluce da ostane, sta da se radi, ako mi budemo pobedjivali, sta me briga..

                        Filip Djuricic ce danas pokazati ko je tata..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Nije loš sastav Radovana, samo fale još Matić i Lazović.

                          Malo se sada govori o protivnicima, uglavnom svi gledamo samo nas ali Jermenija je što kaže Bogi, u naletu. Razvalili Slovake u Bratislavi 4:0, malo im je falilo da odu u baraž, Mktarijan (ako se tako izgovara) iz Šahtjora i sad Ozbilic iz Ajaxa su najbolji igrači, tu je i Manučarjan (bivši igrač Ajaxa).
                          Trče mnogo, brzi su, a i prikazali su borbenost u kvalifikacijama. Napreduju...

                          Mi standardno u zadnje vreme, 4-2-3-1 (Ćurčić kaže da zbog deficita sa napadačima moramo ovako, možda je imao u planu i 2 špica, ko zna!?), neki će igrati danas, neki sutra. Zanima me da li Basta startuje već danas, čudno bi bilo jer je u nedelju uveče imao utakmicu...

                          Lepo izgleda ekipa bez starih igrača, a i na spisku nije bilo onih imena tipa Mirić, Damjanović, Petronijević, Despotović, Trivunović itd. koje je zvao Pižon.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Kipar-Srbija: Stojkovic, Obradovic, Nastasic, Ivanovic, Basta, Ignjovski, Djuricic, Kuzmanovic, Sulejmani, Jovanovic, Scepovic pros:23,5 god
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Sto bre pusta matorog i propalog Jovanovica pre Tadica?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X