Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 25.maja u Svajcarskoj igramo sa Spancima,a sest dana kasnije igramo sa Francuskom,nasli su na kome ce testirati formu za EP xD
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      25.maja u Svajcarskoj igramo sa Spancima,a sest dana kasnije igramo sa Francuskom,nasli su na kome ce testirati formu za EP xD
      A onda i 5. juna protiv Svedske.

      Comment


      • Napokon da se ugovaraju utakmice sa najjacim protivnicima.Velika stvar za novu generaciju.

        Comment


        • Upravo to, čekao je da vidi da li će ga Inter zvati, a u Fiorentinu nije želeo da se vraća...

          http://www.mondo.rs/s240108/Sport/Me..._selektor.html

          Ako Miha ne može da ih pritegne da daju sve od sebe, onda ne može niko...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nastavlja se sarada....kakav crni Mihajlovic

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Nastavlja se sarada....kakav crni Mihajlovic
              A trebao je moćni Tumba???

              Nemoj samo da navijački razmišljaš...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Nemoj da mi stavljas reci u usta,nije pristojno.Nisam ni za Mihajlovica ni za Tumbakovica niti za jednog koji se do sada pominjao za mesto selektora,jer su to sve ljudi koji ce se ili uklopiti u mafiju ili nisu dovoljno mocni da isteraju svoje zamisli.

                Comment


                • Samo okolišaj, a gde je konkretno? Ko treba da bude selektor?

                  Verovatno je Murinjo jedini toliko moćan da pokrene ovu reprezentaciju...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ne okolisam,ne znam sta si istripovao,to sto je tebi sve Zvezda i Partizan meni nije i bole me patka dal ce sledeci selektor da bude iz tabora crvenih ili crnih.Treba dovesti stranca koji sa svojim CV-jem zasluzuje mesto selektora a ne trenere iz Kine ili trenere u pokusaju kojima je najveci uspeh opstanak sa Katanijom.Nije to mesto selektora odskocna daska nego doskocna,ima mnogo kvalitetnih stranih trenera koji bi prihvatili posao i to za iste pare koje su date Anticu,samo sto ovom nasem fudbalskom svetu to ne odogovara,jer nece igrati kako oni sviraju pa zato dovode ove nase trenere u pokusaju.

                    Comment


                    • Antić je sa novim poboljšanim ugovorom imao €1m po sezoni, i to je bila očajna odluka saveza. Velika su to pare za trenera u Srbiji... Zato sada i ne pomišljaju da nude tolike pare i zato opcija stranac otpada u startu. Za one "polovne" strance što se zapošljavaju tipa u Africi ne vredi da se da i €100k...

                      Ne znam šta je bilo sa Pižonom, da li su mu menadžeri sastavljali spisak, moguće ali i ne mora da znači. On je i ovako specifičan takav kakav je i to je bila propast od starta... Antiću ne verujem da je iko sastavljao spisak... A i na većini spiskova je bilo 95% igrača iz inostranstva...

                      Ta priča da će Mihi neko da sastavlja spisak ne pije vodu. Ima ogroman autoritet a i uglavnom će većina igrača biti iz inostranstva...

                      Hrvatska je postavila Bilića za selektora kada nije bio ništa u trenerskom svetu i opet je uspeo da izdrži 3 puna ciklusa. Jednostavno je pokazao šta zna i bez nekog trenerskog iskustva.

                      Mihajlović u svojoj karijeri ima i pobedu protiv najboljeg trenera na svetu, doktora Murinja. Katanija-Inter 3:1, sezona 2009/2010.

                      A trener koji je isto odličan za reprezentaciju, Ivan Jovanović, ne planira da vodi Srbiju u narednim kvalifikacijama...

                      Kako nezvanično saznajemo iz vrha FSS, Mihajlović je i dalje samo jedan od kandidata za selektora naše reprezentacije. Pored njega, i dalje su u igri i Ljubiša Tumbaković i Goran Stevanović, sa kojima, takođe, tek treba da budu obavljeni razgovori.
                      http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=598314
                      Brže Sini, brže...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Miha majstore pokazi sta znas.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Krle,moras da shvatis da ima nas koji mislimo da Sinisa nije dovoljno dobar trener da bi vodio nasu reprezentaciju. Nema to nikakve veze sa cinjenicom da navijam za Partizan. Isto tako ne bih voleo ni Tumbu,ni Stanoja...

                          I ja sam bio za nekog stranca,ali jbg.

                          Imace Miha moju podrsku,kao i svaki trener do sad osim Pizona. Ali da sam pesimista - pesimista sam.

                          Comment


                          • Ako vam je argument da Sinisa nije za to da bude reprezentativni selektor zbog rezultata sa Fiorentinom, onda samo pogledajte na kom se mestu nalazi Fiorentina od kada ih je on napustio.Po meni je on trece najbolje resenje posle Rajevca i Jovanovica, stranac ne dolazi u obzir, jer smo se dovoljno opekli sa Klementeom, a i Tole je izjavio da stranca nece uopste dovesti nakon sto je Klemente najuren.Posto ova dvojica ispadaju iz trke, Mihajlovic deluje kao najbolje resenje od svih, Tumbakovica ne bih uzeo uzimao u obzir zato sto vodi tim Bogu iza nogu, dok je Stevanovic pokazao svoje u Partizanu, a dok sa Ganom nije uspeo da dogura do finala AKN.Imali su drugi najjaci tim na prenstvu i cela zemlja je ocekivala finale, a i mislim da od sve trojice bi bio najbolja marioneta+ njegov defanzivni stil koji je gajio u Partizanu, njega bih ipak najmanje zeleo da vodi reprezentaciju.Cini mi se da ce na kraju on biti novi selektor.

                            Comment


                            • Ono u sta sam siguran je to da se sa Mihom ne bismo brukali i gubili od Estonije usred Beograda. On je veliko ime, jedan od retkih Zvezdasa u svetu fudbala koje gotivim, ima harizmu, imao bi autoritet e sad ostaju trenerske sposobnosti. On je tamo nekad znao zaista da napravi odlicne izmene, da promeni formaciju na pravi nacin a sa druge strane je imao i dosta gresaka. On kao takav je ipak jedno od boljih resenja, verujem da bi se maksimalno borio i uneo sebe u ovaj posao, isto kao sto je bio veliki borac na terenu. Moju punu podrsku ce imati. Nije neko ko garantuje uspeh ali nije ni Pizon pa da znamo da necemo uraditi nista. Mnogo bolje resenje od Stevanovica i ostalih poltrona FSS-a.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Krle,moras da shvatis da ima nas koji mislimo da Sinisa nije dovoljno dobar trener da bi vodio nasu reprezentaciju. Nema to nikakve veze sa cinjenicom da navijam za Partizan. Isto tako ne bih voleo ni Tumbu,ni Stanoja...
                                U redu je to, ali morao sam da proverim da li zato što je očekivao Tumbu, neće Mihu... Na kraju ipak hoće stranca kojem bi dao €1m po godini...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X