Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni napises da pricam bezveze a ti nista konkretno nisi napisao,nijedan valjani argument.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Druze fali mu to sto je od tri kluba sto je vodio samo u jednom bio uspesan odnosno izborio opstanak.Sa Bolonjom uopste nije bio dobar cak sta vise dobio je otkaz a Bolonja je u tom trenutku bila u zoni ispadanja,prvo to da razresimo.Njegov jedina stvar vredna pomena jeste taj period u Kataniji.Sto se tice Fiorentine oni jesu raspad al ne zato sto imaju losu ekipu nego sto imaju los izbor trenera.Fiorentina ima sigurno ekipu rame uz rame sa Lazio s tim sto se Lazio bori za LS a Fiorentina za opstanak.Covek je mlad trener koji je usao u trenerske vode pre 3-4 godine i nema dovoljno ni iskustva ni znanja da vodi reprezentaciju kao sto je nasu,on mora da uci,napreduje pa tek za nekih 4-5 godina ako napravi neki rezultat da se razmislja o selektorskom mestu.
      Jos jednom,nemojte da stavljate neke reci u usta koje ja nisam rekao,niko ne poredi Curcica i Mihajlovica po znanju i iskustvu,vec je sustina mog posta bila da ako vec dovodimo trenera koji ne zasluzuje mesto nicim pokazanim i do sada uradjenim,shodno tome bolje postaviti Curcica barem ne kosta mnogo.

      Mozda Miha bude bum,i veca cuda su se desavala,al jedno su zelje a drugo realnost.
      Curcic je svoje pokazao u novembru kada su nas ponizile reprezentacije Meksika i Hondurasa, a i pominje se plata od 400000 evra u medijima, to nije nista za nas savez.Samo ne znam zasto bi Curcic igrao, da li zbog dobrog postaljenog bunkera protiv tih slabijih reprezentacija, imamo dobar napadacki potencijal, a on sve to gusi?Igramo jos sa Hrvatima u grupi, gde je najbitnije sacuvati obraz u tom dvomecu, sa Curcicem moguce da bismo i obe izgubili, nemoj da se brukamo zbog para.A i ako ostaje ovaj klovn tek ce biti haos, sto na terenu sto na tribinama.A i verujem da ce ga igraci zbog njegove reputacije i statusa legende itekako postovati, ne da ga sabotiraju kao sto su to uradili fudbaleri Bolonje ili Fiorentine, mada ta ekipa je u raspadu od kada su igrali LS.I ono sto je najbolje, vecina nas veruje da ce zvati 95% igraca koji ce zasluziti poziv sto ne mozes da kazes da to Curcic moze uraditi.Nece Mihi menadzeri da sastavljaju spisak kao njegovom prethodniku.
      Ali cinjenica je da je nasa trenerska skola slaba i da za retko kog trenera iz nase zemlje mozemo reci da je bolji od Mihe, samo sto je taj nedostupan ili nece da se petlja sa nasim lopovima.

      Comment


      • Mozda od Mihe jos ne bude nista danasnja vest da je i Lacio u razmatranju ,aktuelni trener Lacija odlazi sa klupe na kraju sezone
        i izgleda da Miha ceka i to da vidi sta ce se izdesavati
        GIFSoup

        Comment


        • Миха је по мени једно пристојно рјешење. Имамо добар тим и момци знају играти фудбал, а Миха зна менталитет и шта репрезентацији највише недостаје. С обзиром да је први задатак играча да науче химну чиними се да је на правом путу. За државу се мора играти мотивисаније и срчаније него за клуб и те ствари ако успије промијенити и ако публика препозна да је то оно право и укључи се на адекватан начин, биће радовања и са фудбалерима.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • http://www.sportklub.info/mihajlovic...brao-33-igraca
            Brat jedini
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ovi golmani...bolje da ja branim umesto njih.Odbrana 6 ciganina,to ne moze lose da bude Sredina i ajde ali napad

              Golmani i napadaci pod hitno da se nadju! Markovic jos nije za reprezentaciju.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Trenutno od golmana nemamo bolje, cudi me da nije zvao Bajkovica.
                Ako sam dobro razumeo Acu prosli put kada su bile prijateljske, Kahrimana punocene u Ukrajini i i u njihovoj ligi spada u TOP3 golmana(mozda je i najbolje ocenjeni golman, taj deo nisam bas najbolje razumeo).Mnogo je konstantiji od Brkica i najverovatnije ce on biti prva opcija.
                Videli smo pre nekoliko godina funkcionise Zvezdina odbrana, ali ovi novi klinci ce vise biti nemi posmatraci.Vise bi bili potrebniji mladoj reprezentaciji, sto vazi i za Nastasica.Od svih pozicija najvise treba uigravati odbranu.Brzo ce doci septembar i mec sa Dancima.
                Ne znam stvarno koga bi napadaca mogli zvati.Djordjevic nije pozivan jos od vremena kada je igrao za mladu reprezentaciju, a Mrdja malo igra u Sionu zbog povrede, pa se Markovic namece kao bolje resenje, jer trenutno od njega nema boljeg.Ne bi bio pozivan da nismo kratki na toj poziciji.


                Edit:Jos jedna stvar, Kacar je zadobio tesku povredu(fraktura lobanje) i sigurno ce propustiti pocetak kvalifikacija,
                Last edited by Ricma; 11-05-12, 11:41.

                Comment


                • Kojeg napadaca zvati a da nije u godinama ili povredjen? Trenutno nemamo neke opcije, mozda je Kasalica mogao da dobije poziv, ne znam kakva je situacija sa njim i CG. U velikom smo problemu sto se toga tice, kad bi Scepo bio zdrav pa da ga isproba, da vidimo koliko moze u reprezentaciji. Samo Lazar sam kao najistureniji ne moze, onda moramo sa 2 spica ili da igra na krilu. Svakako ce Miha dosta rotirati u ta 3 meca a protiv Spanaca mislim da ce Lekic poceti, hoce ga protiv Pikea.

                  Vezni red dobar, tu mozemo 5 kvalitetnih igraca da nadjemo bez problema, posebno kad se Sulejmani oporavi i igramo 4-2-3-1. Kuzmanovic, Ignjovski, Matic, Fejsa(uskoro i Medojevic i S. Markovic kad budu vise igrali) a za ofanzivnu trojku da konkurisu Sulejmani, Ljajic, Djuricic, Tosic, Jankovic, Tadic, Tomic, L. Markovic ako bi igrao desno, Ninkovic(Nikola) ako se probije, Lazovic ako mu muda konacno prorade. Imamo mi odlican vezni red i kreativnih igraca samo kreatori godinama nisu dobili sansu zbog raznih stvari ali ima ih, posebno sada. Samo nemamo pouzdanog finishera nikako. Scepovic je dosta kompletan igrac ali pitanje kakav ce se vratiti a i koliko je ta glava na mestu, jeste bolje ali jos je to pod znakom pitanja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Slucajno naleti na ovo na hrvatskom sajtu,da li ima nesto o ovome kod nas?
                    http://sportski.net.hr/nogomet/repre...t-ce-za-srbiju
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ima,koliko sam cuo ovo nije patka i postoji mogucnost da se desi.

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Slucajno naleti na ovo na hrvatskom sajtu,da li ima nesto o ovome kod nas?
                        http://sportski.net.hr/nogomet/repre...t-ce-za-srbiju
                        Koliko god bi nam znacio ja ga ne bih uzimao...Ispada da ga jurimo kao da je najbolji igrac ikada i da nam je od vitalne vaznosti za reprezentaciju. Kad je mogao da bira istripovao se da ce da kida u Spaniji a nije osetio da su ga navukli kao majmuna i da bi igrao u reprezentaciji kao deseto resenje od spiceva Ja ne bih voleo da sad zaigra za Srbiju...Daleko mu lepa kuca.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • On nam je jedina nada da nesto uradimo u kvalifikacijama,covjek zna dati gol za razliku od ovoih ostali balvana,samo da zaigra za nas.
                          Pitam se bi li svabama smetalo sto je odabrao nekog drugog,pa se predomislio,pa pogledaj njihovu reprezentaciju,internacionalna,a mi se vazda pravimo ludi.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Daleko bilo, da nam on jos igra za reprezentaciju. Neka hvala, bolje neka igra Lekic, nego on. Neka igra neko od mladjih igraca, a na kraju krajeva, Miki treba da bude nas prvi napadac. Krkic nam nije potreban.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ma nema nama spasa ni s njim,a ni bez njega.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bojan Krkic iako je razmazen i nije neki pouzdan finisher, jednostavno je klasa za sve sto imamo. Ni od mladjih nemamo nekoga ko bi mogao da mu isparira ako eksplodira, mozda Scepo ako se vrati posle povrede kakav je bio i nastavi da napreduje a i opet je mala verovatnoca za to. Mogao je taj i ranije doduse da postane zver i da vec imamo reprezentativnog spica ali je bio lenj kad je trebalo najvise raditi pa sad moze da se slika.

                                Da podsetimo, Lazar nije spic. Ozegovica nisam gledao pa ne znam sta moze da bude od njega ali sad svejedno ne moze na njih toliko da se racuna. Trenutno nemamo nikoga, ama bas nikoga. Nek dodje Bojan ako zeli, kod Mihe ionako nece moci da izvoljeva.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X