Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo je 60 soma, trebalo je zaokružiti na 100, kad je bal nek je bal.

    Muslin pozvao 8 (osam) štopera za oktobarski dvomeč. Ivanović, Nastasić, Maksimović, Vuković, Mitrović, Spajić, Milunović i Veljković.

    Rukavina opet nema alternativu ako ne računamo Gaćinovića.

    Kostić na spisku iako ne igra i ne trenira zbog povrede, to će biti punih mesec dana kada počne meč sa Austrijom.

    Milnkovića ne treba više ni komentarisati.

    Jesmo prvi i nadomak Rusije, ali ovo je previše za moj stomak.

    Comment


    • Spajic moze da pokrije tu poziciju i mislim da je on neka treca ili cetvrta opcija.Ne znam samo kada je Gudelj igrao na toj poziciji.Nijednom igracu nije to prirodna pozicija.Uz to Maksimovic je suspendovan, Vukovic povredjen.Jasna mi je opreznost zasto tu, a ne zasto nije pozvao vise krilnih igraca.Bice tu naknadnih poziva.

      Comment


      • 11 defanzivnih igraca i 4 vezna igraca (od toga 3 sa defanzivnijim karakteristikama)
        Igra Kostic, a Zivkovic ni na spisku..
        Igraju Gudelj i Milivojevic, a Sergej ni na spisku....
        Na svetsko cemo (mozda) da se dovucemo nekako ali sa ovom filozofijom i sistem smo nahebali tamo.....

        Comment


        • Pa šta će mu Vuković ako je povređen?

          Ne znam kad je Spajić igrao i običnog beka, a ne krilnog.

          Za Rukavinu nema zamene ako se igra sa jačim protivnikom, možda samo Bane, ali on već odavno samo štopera igra, ne verujem da više može da šparta gore dole.

          Ima zdravih i nekažnjenih 6 štopera, šta će mu još dva, jedan povređen, drugi ne može protiv Austrije.

          Za tri štoperska mesta dovoljno ti je pet igrača.

          Samo tri krilna beka, od toga dva leva i Rukavina.

          Rukavina verovatno ne trpi konkurenciju pa Muslin neće da mu ovaj bude nervozan, a pošto ima uticaj na igru sličan kakav Mesi ima u Barsi to je logična odluka.

          Nervira me taj ziheraški pristup, ako imaš rezultat ne znači da ne možeš biti još bolji i napredovati, ali jbg. mentalitet se teško menja.
          Last edited by goku; 22-09-17, 09:51.

          Comment


          • Gledajući utakmice Lazia i Genoe vidi se da su Basta i Lazovic neuporedivo bolji igrač od mučenog Rukavini, naročito Basta. Ne znam kako je moguće da nam startnog WB igra čovek koji se ne nalazi ni u protokolu na utakmicama svog tima.
            Poseban skandal je nepozivanje SMS-a koji se strašna kombinacija fizičke dominacije i sjajne tehnike, a igra ,,pas unazad" Gudelj. Priče kako se ne uklapa u tim su smešne, zato što bi njemu kao par u sredini savršeno odgovarao Matić u ulozi iz MU.
            Takođe mi nije jasno zašto se ne poziva Živković čiji je glavni kvalitet centaršut, što bi bilo odločno za Mitrovića. Naročito je nejasno zašto nije pozvan pošto su i Tadić i Kostić u vrlo lošoj formi.
            Kristalno je jasno da ima dosta menadžerski igrača, recimo ovaj Milunović kog apsolutno ništa ne kvalifikuje za igranje u reprezentaciji.
            Razumeo bih ovakav sastav samo ako je cilj da se dođe do prvenstva i onda se u toku sledeće godine radi na pravljenju tima koji je konkurentan ppšto bi ovakav tim sa poluigračima na nekoliko bitnih pozicija bio lošiji rezultatski i od onog Petkovog na SP. Da se ne lažemo, bili smo veliki miljenici sreće u ovim kvalama..

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Pa šta će mu Vuković ako je povređen?

              Ne znam kad je Spajić igrao i običnog beka, a ne krilnog.

              Za Rukavinu nema zamene ako se igra sa jačim protivnikom, možda samo Bane, ali on već odavno samo štopera igra, ne verujem da više može da šparta gore dole.

              Ima zdravih i nekažnjenih 6 štopera, šta će mu još dva, jedan povređen, drugi ne može protiv Austrije.

              Za tri štoperska mesta dovoljno ti je pet igrača.

              Samo tri krilna beka, od toga dva leva i Rukavina.

              Rukavina verovatno ne trpi konkurenciju pa Muslin neće da mu ovaj bude nervozan, a pošto ima uticaj na igru sličan kakav Mesi ima u Barsi to je logična odluka.

              Nervira me taj ziheraški pristup, ako imaš rezultat ne znači da ne možeš biti još bolji i napredovati, ali jbg. mentalitet se teško menja.

              Trenutno jeste povredjen i sanira povredu i mogao bi uskoro na teren, a kao sto rekoh Maksimovic ima suspenziju.Spajic je prosle sezone igrao desnog beka u Anderlehtu, a mozes to i da vidis na transfermarktu.Tehnicki bez Maksimovica to je sest stopera, dok je Spajic alternativa za Rukavinu.Ne mroas da mi pricas da je to losa alternativa, kao i da Lazovic zasluzuje poziv i startnih 11.Samo hocu da kazem to sto je pozvao osam stopera je zbog trenutne situacije.Do sada je uvek pozivao 6-7 i ako nemamo suspendovanih igraca bice tako sledeci put.

              Gresis, treba sest stopera radi sparinga na treninzima.Meni se ne svidja sto Gacinovica gleda kao krilnog igraca, a covek ove sezone promenio poziciju i igra b2b.Slazem se sa tim da je Zivkovic trebao da dobije poziv.Kroz godinu dana mi tog Muslina necemo videti, ali ko zna koji ce dunster da nas zadesi.

              Svakako ne podrzavam odredjenje njegove poteze, ali necu po automatizmu da ga pljujem kada bilo sta sto uradi jer mi se to ne svidja i ne slaze se sa mojom vizijom.Ima pokrice u rezultatima.

              I Fejsa je dobijao poziv u ovim kvalifikacijama kao povredjen igrac i dok su postojale odredjene sanse da ce da zaigra, da bi kasnije morao da otkaze.

              Comment


              • I što Fejsa nije na spisku kad je za vikend igrao za Benfiku?

                To kao minimum šest štopera radi sparinga na treninzima mi je baš staromodno.

                Šta ako se na treningu jedan povredi? Kako će onda igrati? Ili će odmah zvati nekog da doputuje.

                Mislim da se tako više ne trenira, da se igra sa manje igrča, na manjem prostoru da bi se dobilo na intenzitetu.

                Comment


                • Za Fejsu ne znam kakva je pozadina i zasto nije pozvan, dobijao pozive do pre mesec dana, sta se u medjuvremenu promenilo nemam pojma.

                  Za svaku poziciju treba po dva igraca zbog nepredvidjenih okolnosti.Nece da se desi, ali uvek postoji mogucnost da se neko povredi na treningu, neko popije suspenziju ili crveni karton pa ti moras da se krpis i da na nekim glupostima izgubis 2-3 igraca i vec ti rotacija postane tanja.Uvek je bolje u takmvim situacijama imati vec nekog ko trenira sa ekipom, a ne naknadan poziv.Ne podrzavam sto je Spajic jedna od alternativa Rukavini, ali ako ce on da pokrije desnu stranu onda je potrebno pozvati sest stopera.Maksimovic suspendovan na mec ili dva, cak i da odsustvuje dva zasto bi bio izolovan od tima kada se vec u novembru vraca?

                  Comment


                  • Originally posted by tamonajugu View Post
                    11 defanzivnih igraca i 4 vezna igraca (od toga 3 sa defanzivnijim karakteristikama)
                    Igra Kostic, a Zivkovic ni na spisku..
                    to sto pise 11 odbrambenih i 8 napadaca ne znaci nista

                    niti su Kolarov i Rukavina klasicni bekovi, niti Gacinovic i Ljajic centarforovi itd

                    Muslin od pocetka igra sa tri pozadi, valjda smo ukapirali

                    Maksimovic suspendovan, a povredenim Vukovicu i Obradovicu sinoc se pridruzio Spajic koji je izveden u 1.pol protiv Seltika

                    Fejsa standardan u Benfici a ovamo izbjegava okupljanja. ne vjerujem da ce ga vise zvati

                    drago mi je sto je vratio Milunovica i pozvao Veljkovica finally. jos Sergej i to je to. Zivkovic je sa u21

                    Comment


                    • Kako stvari stoje Sergeja neće skoro pozivati na reprezentativne skupove. Jasno je da nesporazum mora da se sredi, ovako smo svi na gubitku.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Muslin je rekao da mu se ne uklapa u koncepciju.

                        Nema tu nesporazuma, koncepcijski mu se ne uklapa, nema tu šta da se sređuje.

                        Comment


                        • Malo priča ne pije vodu.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • trebalo bi danas da reše naši sve u Beču pred pravim navijačima reprezentacije Srbije
                            " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                            Comment


                            • Dve izmene u odnosu na standardni sastav: Duško Tošić na štoperu umesto ne znam koga i Adem Ljajić umesto Kostića.

                              Comment


                              • Muslin radi dobar posao, odavno se nismo nigde plasirali. Ima nekih stvari sa kojima se ne slažem ali tu je rezultat. Samo ovo za Sergeja Milinković-Savića ne mogu shvatiti ni opravdati, to je baš glupost ne zvati ga.

                                Comment

                                Working...
                                X