Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice veoma zanimljiva smena generacije kroz godinu dana.Ocekujem da se Bane, Kolarov i Stojkovic oproste od reprezentacije kao i da se vratimo formaciji sa cetiri pozadi.Ako ostane Muslin nista se ne menja u formaciji.Od stopera za ocekivati je da Veljkovic i Milenkovic uskoce makar u rotaciju, a jedan od njih dvojice ce sigurno da bude starter.Radoja se namece uskoro kao bolje resenje od Milivojevica.Nije da nemamo potencijala, ali dosta mladih igraca treba da ubode sa klubom kako bi napredovala.Na Fejsu se ne moze racunati ni kao rezerva zbog povreda koje vuce sa sobom.Koliko je puta pozivan, pa je samo igrao protiv Austrije dok u ostalim mecevima nije bio ni u protokolu.Steta za njegovu klupsku i reprezentativnu karijeru, mogla je biti mnogo bolja.Sreca pa ima igraca koji mogu njegov peak da premase u skorije vreme tako da se ne brinem.Radoja pre svega i ova sezona bi mogla da mu bude odskocna daska.Na koga cemo moci da racunamo od mladjih igraca videcemo na kraju sezone.

    P.S.Bane ako ostane zdrav bice igrac sa najvise nastupa.

    Comment


    • Originally posted by perkos View Post
      Mi smo realno niži rang evropskog fudbala i svaki uspeh hednom u 10 godina je veliki uspeh
      Znači ako postoji viši i niži rang mi smo sa San Marinom i Andorom.

      Ako postoji i srednji rang gde su npr. Češka i Grčka, mi smo ispod njih i dalje smo sa Andorom i SM.

      Nije mi baš najjasnijeje ovo tvoje rangiranje. Možda si mislio niži rang ozbiljnijih reprezentacija.

      Prava je istina da smo druga kategorija. U prvoj su ovim redosledom Nemačka, Francuska, Španija, Italija, Portugal, Belgija, Hrvatska i Holandija koja je posrnula, ali je prevelika sila da bih je izostavio iz ovog društva.

      Ne vidim ni jednu drugu reprezentaciju koja ima više kvaliteta i talenta od naše. Nisu to ni Poljska, ni Švajcarska. Znači ako si u prvih deset od 50 to nikako ne može biti niži rang.

      Pošto Evropa daje 13 mesta za SP očekivano je da se uvek kvalifikujemo bar preko baraža, a ne učestvovanje na EP sa 24 tima je epski neuspeh.
      Last edited by goku; 06-09-17, 17:18.

      Comment


      • Povratna karta do Moskve avionom, 150€ u junu. Naletece nesto jos jeftinije do decembra-januara.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by A P
          Usporedbe sa Petkovicem mozda i stoje, ali mi smo ti koji smo/su srusili Petkovica i poremetili/destabilizirali tadasnju reprezentaciju. Mi svi, svojim javnim pljuvanjem istoga i istih, ogranicili smo Petku izbor igraca i limitirali ga da MORA da ide samo na provjerene i iskusne.
          Nemoj molim te ovakve komentare prebacivanja odgovornosti. Covek je poveo rodjenog sina, poveo je 6-7 menadzerskih igraca, igrao jadan i dekadentan fudbal, i onda neko drugi kriv. Sam je kriv, on je destabilizovao reprezentaciju. Sta mislim kako su reagovali tada najbolji igraci nasi igraci kada selektor zove rodbinu i neke levake. Pa u skolskom dvoristu medju decom izbije kurslus kad neko ima neku protekciju, a nece na ovom nivou. Te fore ja cu da radim sta hoce a mi da klimamo glavom i guramo pod tepih su najbolji put za ono sto smo doziveli, debakl.

          Comment


          • Na zalost nisam gledao juce utakmicu i ne mogu da pricam o njoj. Nakon izvlacenja grupa bio sam sigiran da idemo u rusiju iako su minse ljudi smejali, cak me ni remi protiv iraca nije pokolebao. U ovoj grupi mi smo daleko najkvalitetnija reprezentacija i plasman na SP me nije iznenadio. Na zalost ne mogu se oteti utisku da i dalje igramo najruzniji fudbal u evropi i da je nas plasman pisledica lose grupe, srece i trenutne inspiracije pojedinaca a ni oni nisu vise u rangu pixija deje, mijata pa da se u njih mozemo pouzdati. Kao stonsam bio siguran u plasman, isto tako sam siguran da nam u rusiji sledi jos jedna blamaza gde ce nas bukvalno nabiti svi cak i u nekoj "slabijoj" grupi tipa cile, obala bjelokosti, poljska! Jer nasa "struka" cileance i dalje dozivljava kao siledzije i bunkerase, polajke kao predstavnike sovjetske skole, a afrikance kao divljake.
            Na zalost srpski mazohizam ce me naterati na put u rusiju u nadi da ipak nece biti tako iakp ni jednim delom svoje svesti ne sumnjam u nas fiasko tamo uz vec poslpvicna opravdanja tipa uspeh je sto smo se i kvalifikovali
            Last edited by NateHuffman; 06-09-17, 19:00.

            Comment


            • Nadam se samo da ce Muslin da se drzi svog zivotnog puta a to je REZULTAT.

              A da bi napravili rezultat na SP (a to je samo i jedino prolazak grupe ukoliko na zrebu ne dobijemo neke Spanije i Argentine uz neke Portugalije i Belgije) potrebni su Ljajic i Sergej. Ljajica je uveo koliko-toliko na vreme. Nadam se da ce na sledecem okupljanju uvesti i Sergeja ili najkasnije na prvoj prijateljskoj nakon kvalifikacija.

              Ukoliko to ne uradi i nastavi po svome onda je ipak ''tvrdoglavi komunista'' a ne solidan trener i ne vidim po cemu ce se razlikovati od Ilije Petkovica.

              Sto se tice bekova i stopera to nam je sto nam je, i tu nista posebno ne mogu da mu zamerim osim samog sistema koji fura.

              Tu treba kritikovati igrace jer su stvarno amaterski odigrali kvalifikacije i sam nas je bog pogledao da smo tu gde jesmo.

              Dakle 4-2-3-1 Stojke Kolarov-Ivanovic-Maksimovic(Nastasic)-Rukavina Matic-Sergej Tadic-Ljajic-Kostic(Gacinovic) Mitrovic(Prijovic)

              Comment


              • Evo jedan interesantan tekst, vezan za nase rangiranje na Fifinoj rang listi.
                Postoji mogucnost da budemo zrijebani iz drugog sesira,(SP Rusija ) ako se poklope neki rezultati a mi pobedimo zadnja dva meca.
                http://maxsport.rs/2017/09/06/nije-n...reb-u-kremlju/

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Znači ako postoji viši i niži rang mi smo sa San Marinom i Andorom.

                  Ako postoji i srednji rang gde su npr. Češka i Grčka, mi smo ispod njih i dalje smo sa Andorom i SM.

                  Nije mi baš najjasnijeje ovo tvoje rangiranje. Možda si mislio niži rang ozbiljnijih reprezentacija.

                  Prava je istina da smo druga kategorija. U prvoj su ovim redosledom Nemačka, Francuska, Španija, Italija, Portugal, Belgija, Hrvatska i Holandija koja je posrnula, ali je prevelika sila da bih je izostavio iz ovog društva.

                  Ne vidim ni jednu drugu reprezentaciju koja ima više kvaliteta i talenta od naše. Nisu to ni Poljska, ni Švajcarska. Znači ako si u prvih deset od 50 to nikako ne može biti niži rang.

                  Pošto Evropa daje 13 mesta za SP očekivano je da se uvek kvalifikujemo bar preko baraža, a ne učestvovanje na EP sa 24 tima je epski neuspeh.
                  kad sam napisao da smo niži rang nisam mislio samo na kvalitet reprezentacije već na ukupno stanje u srspkom fudbalu a tu smo baš u nižem rangu
                  " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Povratna karta do Moskve avionom, 150€ u junu. Naletece nesto jos jeftinije do decembra-januara.
                    Bice aranzmana u organizaciji neke turisticke agencije preko FSS-a sigurno.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Bice aranzmana u organizaciji neke turisticke agencije preko FSS-a sigurno.
                      Videcemo kakve ce cene biti. Kapiram da ce se pojaviti avionska povratna i za oko 100 evra, mozda i manje. Pre 3 godine sam uspeo da kupim povratnu do Letonije za 50 evra. Karte za grupnu fazu su 105 evra, s tim sto je za ruse 20 evra. Da se nesto srediti, mozda ce moci da se kupuju karte od rusa za 50-60 evra. U krajnjem slucaju gurnes tiketaru 50 evra u dzep na ulazu. Stan nadjes na airbnb za nekih 10-15 evra po noci, jer verujem da ce hoteli i hosteli upetostruciti cene.

                      Ako mi agencije ponude nesto bolje i jeftinije, svaka im cast
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Videcemo kakve ce cene biti. Kapiram da ce se pojaviti avionska povratna i za oko 100 evra, mozda i manje. Pre 3 godine sam uspeo da kupim povratnu do Letonije za 50 evra. Karte za grupnu fazu su 105 evra, s tim sto je za ruse 20 evra. Da se nesto srediti, mozda ce moci da se kupuju karte od rusa za 50-60 evra. U krajnjem slucaju gurnes tiketaru 50 evra u dzep na ulazu. Stan nadjes na airbnb za nekih 10-15 evra po noci, jer verujem da ce hoteli i hosteli upetostruciti cene.

                        Ako mi agencije ponude nesto bolje i jeftinije, svaka im cast
                        A sta ako nasa grupa nije u Mosvki? Sta mislis koliko ce para trebati za boravak u Rusiji u grupnoj fazi takmicenja za jednog navijaca. Ja sam nesto racunao, tako da bi mi gornja granica prihvatljivog na prvu loptu bilo na nivou 1500 eura. Dakle, boravak, smestaj, avio prevoz, karte za tekmu...

                        Comment


                        • Živeti u Srbiji i planirati ići na SP mi je na nivou fantastike. Ne znam gde ću sutra biti a kamoli za 7-8 meseca. Nažalost.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Živeti u Srbiji i planirati ići na SP mi je na nivou fantastike. Ne znam gde ću sutra biti a kamoli za 7-8 meseca. Nažalost.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Prikljupljamo informacije, koliko bi sve moglo da kosta. Nije na odmet znati, pa ako se poklope kockice poklope se.

                            Comment


                            • Ma naravno. Nije na odmet znati...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ma naravno. Nije na odmet znati...

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Vidis ako je tacno ovo da moze da se nadje smestaj za 10-15 evra po noci onda sigurno sve to putasestvije kosta manje od mojih projektovanih 1500 eura. Meni je mudnijal zanimljiv ako bude grupa u Sociju i eventualno Sanktpetersburgu. (To je ono sto bih voleo). Moskva mi nije interesantna. Zato svi koji imajuiskustva ili neku informaciju vise oko toga gde sta kako je najpovoljnije neka slobodno pisu

                                Comment

                                Working...
                                X