Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kum mi sa decom ide u Sankt Petersburg i hoće da odgleda Mondijal dok je tamo, kad mi je rekao cifru zavrtelo mi se u glavi. Ali verujem da će tu biti raznih popusta i svega...

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Kum mi sa decom ide u Sankt Petersburg i hoće da odgleda Mondijal dok je tamo, kad mi je rekao cifru zavrtelo mi se u glavi. Ali verujem da će tu biti raznih popusta i svega...

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Soci bi bio najidealniji, em je predsezona em more, plus sto ima jos par stadiona jako blizu tako da ako repka igra u Sociju i okolini sve tri utakmice eto zanimljivog izazova. Meni je brat od ujaka bio u Sanktbepersburgu tako da znam da nije jeftino, ali hosteli nisu papreni. Moze sve da se nadje.

      Comment


      • Za Srbina je sve skupo [emoji6]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Za Srbina je sve skupo [emoji6]

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Brat od ujaka mi je novi kondicioni KK Partizan, bas cu da ga pitam sve do tancina u nedelju smo na svadbi zajedno u Beogradu pa. Sto se klope tice u Moskvi pricaju da je najjeftinija solucija da odes na pijacu i tamo konzumiras przenu ribu i pljeskavice cene prave beogradske

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Brat od ujaka mi je novi kondicioni KK Partizan, bas cu da ga pitam sve do tancina u nedelju smo na svadbi zajedno u Beogradu pa. Sto se klope tice u Moskvi pricaju da je najjeftinija solucija da odes na pijacu i tamo konzumiras przenu ribu i pljeskavice cene prave beogradske
            Što više infa to bolje.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Kum mi sa decom ide u Sankt Petersburg i hoće da odgleda Mondijal dok je tamo, kad mi je rekao cifru zavrtelo mi se u glavi. Ali verujem da će tu biti raznih popusta i svega...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Ko hoce nadje nacin. Sve rezervisati u decembru/januaru i put sa deset nocenja te nece izaci vise od 300 evra. Evo sutra mozes da rezervises povratni let do Moskve za 150evra, 14.jun-25.jun. Jbga, let traje 13 sati, al mladi smo, nije problem. Registrujes se na sky scanner, trazis cheapest flights od Beograda do Moskve(ili gde vec budemo igrali), i ukljucis email alert da ti javljaju kad padne cena karata za mesec jun. Ja sam nesto cesljao na airbnb, i ima fazon trokrevetnih stanova za 40evra, 3 osobe, za svaku sledecu osobu se dodaje 6 dolara na cenu.

              Samo isplanirati na vreme. Jer ako ti u maju padne na pamet da ides, avionsku kartu bi morao da platis 500 evra, a jedno nocenje 100 jer ce sve jeftino biti bukirano.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Vidis ako je tacno ovo da moze da se nadje smestaj za 10-15 evra po noci onda sigurno sve to putasestvije kosta manje od mojih projektovanih 1500 eura. Meni je mudnijal zanimljiv ako bude grupa u Sociju i eventualno Sanktpetersburgu. (To je ono sto bih voleo). Moskva mi nije interesantna. Zato svi koji imajuiskustva ili neku informaciju vise oko toga gde sta kako je najpovoljnije neka slobodno pisu
                Sve reprezentacije igraju u tri grada. Znaci nece biti grupa u jednom gradu. Tako da moras racunati na transfer izmedju gradova.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Sve reprezentacije igraju u tri grada. Znaci nece biti grupa u jednom gradu. Tako da moras racunati na transfer izmedju gradova.
                  http://stadiumdb.com/tournaments/world_cup/2018 Soci, Rostov, Volgograd, realtivno blizu. Najbolja solucija, najjeftinija. Kakvi su aranzmani FSS-a videcemo. Rostov - Soci malo preko 400 km, Soci - volgograd 677 km. Da li ima niskobudzetnih avio prevoznika.

                  Comment


                  • Ako smo mi recimo ekipa B2 iz grupe B koja igra u sociju, druge dve utakmice igrali bi u kazanju i kaljingradu a to nije ni malo blizu!

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Ako smo mi recimo ekipa B2 iz grupe B koja igra u sociju, druge dve utakmice igrali bi u kazanju i kaljingradu a to nije ni malo blizu!
                      Upravu si. Onda svi na 1/8 finala pa kako nam bog da

                      Comment


                      • Ja kaparisem samo Moskvu i finale.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Rusija je najgora moguca zemlja za odlazak na SP pogotovu za sirotinju poput nas. Sve skupo, razdaljine ogromne... Ali jbg, to je jace od mene!

                          Comment


                          • A Moskva uz London najskuplja prestonica. Radiću 0-24, neću puno trošiti na 'ranu, računi nek pričekaju i možda uspem da skupim...[emoji3]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Kolarov Salo u ljevicu te ljubim.;

                              sledeci Mundijal na evropskom tlu je tek tamo neke 2034 ili 2038.

                              suptil, preporuka da izduplas projektovanu sumu ako bi da kreces preko saveza ili neke njihove agencije;'

                              velika je Rusija, ali ce zato u Kataru sve biti skrcano u precniku od 50km. ;,'

                              Comment


                              • Srbija dobija nacionalni stadion, izgradnja krece 2018-e



                                I bilo je vreme....

                                Comment

                                Working...
                                X