Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post

    Jbg postigli smo samo 16 golova - 6 vise od druge najefikasnije reprezentacije u nasoj grupi. A ukupno gledano u svim grupama Evropskih kvala Portugal, Nemacka, Spanija, Italija i Belgija su dali vise od nas. Zamisli svi ostali manje
    Mi smo dali 17

    Comment


    • Ma te price da se Sergej ne uklapa u sistem su smesne. Da je tako mogao je da ga uvede protiv Moldavije zadnjih 10 minuta i pokaze da misli dobro srpskoj reprezentaciji u buduce bio on trener ili ne. Ovako pokazuje da je ocigledna muljavina u pitanju. Drugo moze da bude Back-up Tadicu na klupi itd itd.. Milion primera ima za pozivanje Sergeja. Uostalom sam Sergej moze da igra istu poziciju kao Gudelj i da odgovori defanzivno na istom nivou dok ofanzivno necu ni da pricam. A i sta ce Gudelj pored Matica koji kolac?
      Smesni su izgovori i menadzerisanje je jedini razlog.

      A kakav to sistem gura kad ima punokrvne veznjake Matic-Sergej Tadic-Ljajic-Kostic. Bukvalno imas sve: Defanzivu, Dribling, Sponu, Kreaciju, Brzinu, Kontru.. Sta hoces.

      Menadzerisanje!
      Last edited by Chiwwi; 03-09-17, 15:56.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Mi smo dali 17
        E da, Crnogorce sam zaboravio - sry.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Koji motiv ima Sergeja Milinković da igra za crnogorsku reprezentaciju?

          Svetsko prvenstvo nikada video ne bi. Jel bi mu mi nastupi doneli neku afirmaciju?

          Pa nije on nivo igrača Mirko Ivanić, inače dečku svaka čast ili Volkov.

          Ne vređajte sergejevu elementarnu inteligenciju.

          Da postoji interesovanje Španaca, to bi druga priča bila.

          Naigraće se on u našoj reprezentaciji, možda već u Rusiji ako odemo tamo.

          Mitar pruža u ovim kvalifikacijama realno mnogo više od svojih dometa.
          Igraće za zemlju koja će postati članica EU brzo, i igraće standardno. To mu više znači nego da ne bude medju 22 igrača države van EU sa sličnim rezultatskim dometom.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            I dobro, Ankee ... treba otici na SP, nadamo se svi da hocemo.
            Sta onda ti predlazes, sta vidis kao resenje? Da Mitar zaigra bolje i ostvari svoje potencijale, ili da se nesto menja, formacija, taktika, prvi spic - da bi se postizalo vise golova, jer ce nas tamo cekati ozbiljnije repke.

            Da ne pricam o tome da efikasnost u kvalama nema nikakve veze sa kasnijom efikasnoscu na Svetskom

            Covece, moj prvi post se odnosio samo na proslu utakmicu.
            Sto se tice menjanja taktike i ostalog: Muslin je trener - jeste. On ima neku filozofiju svoju koju niko od nas ne moze da promeni - ima. Da li ce nesto menjati ili ne, to samo on zna.

            To za efikasnost i ja kazem. Ne moze se uporedjivati ovo sad i ono sto ce biti kad prodju najbolji.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • SMS sa duplim povezom na ocima bi protiv Moldavije odigrao 100x bolje nego Gudelj.
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Originally posted by Vlax View Post
                Najgore od svega je sto ce laka grupa zamaskirati to koliko je Muslin tvrodglav i zastareo kao trener. Ali na SP ili, ne daj Boze, eventualnom barazu, ce se to videti. Covek se odrice nasih najvecih talenata (SMS) da bi mu igrali neki koji vec drugu sezonu igraju rekreativni fudbal (Gudelj). A sve pod obrazlozenjem da ne menja tim koji dobro gura. Kako me nerviraju ta praznoverja i tvrdoglavost.
                Muslin ce proci kao i Petkovic onomad. Verovatno cemo otici na SP, krenuce lozenje, prva ozbiljna reprezentacija ce nas ispresavijati da cemo to dugo pamtiti. Nema to toliko veze ni sa Muslinom, mi objektivno imamo jednog vrhunskog igraca, par dobrih i ostalo je goli prosek. Zajebavanje tipa "ne uklapa mi se u koncepciju" nisu nista drugo do lupetanje u prazno, dobar igrac ce se uklopiti u kakav god hoces sistem. Na kraju krajeva, mi nemamo preveliki broj odlicnih igraca da bismo ih se tek tako odricali zato sto se "ne uklapaju u koncepciju".

                Uzgred, Mitrovic odlicno igra u kvalifikacijama s obzirom na to da skoro uopste ne igra kod onog spanskog foliranta u Njukaslu a i ponasa se neocekivano dobro za svoj karakter. On nije nikakav problem da bi se raspravljalo o njemu, imamo mi nekoliko drugih problema. Na desnom spoljnjem nemamo resenje, Gacinovic to ne moze da igra protiv jacih ekipa, Bane je zavrsio s ozbiljnim fudbalom a tek ne razumem ovu fascinaciju Gudeljom i insistiranjem na jos jednom zadnjem veznom u ovoj formaciji i sa Maticem u timu. Mancester Junajted igra najjace fudbalsko takmicenje na svetu samo sa Maticem a nama protiv Moldavije mora da igra Gudelj jer vajda neki ofanziviniji igrac ne ume da trci pa smo ovog morali da dovlacimo iz Kine.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Baneta nekako i mogu da svarim. Iskustvo u defanzivi mnogo znaci u napetim tekmama. Ali ne ovako u nekoj italijanskoj formaciji koju mi ne mozemo ritmicki da igramo ni 15 minuta. Po bokovima mi nemamo sta da trazimo protiv cvrstih ekipa i to forsiranje ''ofanzivnih'' bekova je smesno.

                  4-2-3-1 mi treba da igramo sa Sergejom i Maticem iza Tadic-Ljajic-Kostic linije..

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    To jaca reprezentacija okacite macku o rep, on Spancima ne treba, a nijedna reprezentacija zainteresovana za njega ne moze nista da mu ponudi sto se osvajanja titula tice, i za repzentaciju se igra za pare, otac mu je Bosanac, rodjen u Spaniji, selektor ga ne zeli, on bijesan sto nije pozvan, menadzer mu Kezman koji je u otvorenom sukobu sa FSS preko deceniju. Ako mu CG plati koliko trazi, a prica se da mu otac trazi izmedju pet i deset miliona eura da potpise, to je to. Ja bih mu dao, od Drincica CG muku muci s tom pozicijom.
                    Ne verujem da ce se to uskoro resiti tacnije u ovoj godini, ukoliko bude igrao za vas to ce tek biti od sledeceg kvalifikacionog ciklusa.

                    Jedan od vasih glavnih aduta ste izgubili, a to su tajnost i neproverene glasine.Cim mediji pisu, raste pritisak na selektora i sada ce ili da ga pozove za meceve u oktobrtu ili ce ga svi socno opsovati.To sto se pise sada ide u korist Srbiji, da ste uspeli da zavrsite posao u tajnosti rekao bih alal vera sto ste odlicno iskoristili situaciju.Na osnovu toga sto vas jos nije prihvatio, vidi se da nije jos zagrejan da obuce crnogorski dres.Kroz nekoliko meseci, mozda promeni misljenje u zavisnosti kakav tretman bude dobio od FSS-a.

                    Kezmana boli uvo, brcka se na Adi Bojani.

                    Comment


                    • Originally posted by Ankee View Post
                      Covece, moj prvi post se odnosio samo na proslu utakmicu.
                      Sto se tice menjanja taktike i ostalog: Muslin je trener - jeste. On ima neku filozofiju svoju koju niko od nas ne moze da promeni - ima. Da li ce nesto menjati ili ne, to samo on zna.

                      To za efikasnost i ja kazem. Ne moze se uporedjivati ovo sad i ono sto ce biti kad prodju najbolji.
                      Devojko, zeno (izvini u napred sto sam oboje stavio iz ciste predostroznosti da ne pogresim ) znam da se tvoj post odnosio na proslu utakmicu, dva puta si to do sada napisala . Nemoj pogresno da me shvatis nemam nista protiv tebe, nego mi samo bespotrebno kritikovanje Mitra islo na zivce
                      A sto se tice Svetskog, daj da se prvo plasiramo - to ce samo po sebi biti ogroman uspeh za nas, jer velikog takmicenja videli nismo od 2010 godine. Onda da vidimo kako cemo sa zrebom proci, pa tek tada mozemo nesto konkretnije pricati-pisati. Na temu da li smo dovoljno dobri i opasni po neciji gol ili nismo. I na sve ostale teme vezane za nastup nase repke na SP - naravno.
                      Sve ovo pod uslovom da uopste odemo. Jer i ako smo tri kola pred kraj u solidnoj poziciji, nista ali bukvalno nista jos nije gotovo.
                      Last edited by Sandugp; 03-09-17, 16:25.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sergej i Vanja su deca "gastarbajtera" i kod njih je kao i kod vecine malo izrazeniji taj "patriotizam" tako da bas neko debelo treba da zasere da on igra za neku drugu zemlju...Problem je sto smo na dobrom putu...Ne mozes takvog igraca da se odreknes na alibi "ne uklapa se u koncepciju"...a uklapaju ti se Gudelj, Milivojevic, Fejsa....Velika sramota saveza ce biti ako izgubimo Sergeja, mislim, nije da ce to njih nesto dotaci...al cisto da konstatujem...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Mislio sam (bio sam uveren) da će Milinković-Savića zvati za ove mečeve posle EP za mlade, te da ga ne miču iz U21 reprezentacije pošto ta reprezentacija bez njega nije ništa specijalno. Sada već mislim da neke dublje stvari ne štimaju, ali ako se Muslu ne uklapa najbolji skakač Serije A u duelima protiv o-ruk reprezentacija iz naše grupe, onda dobro.

                          Ali ako u celim ovim kvalifikacijama nije uspeo da ga pozove i ubaci jednom - bar na dva minuta i time ga veže za nas - onda je čovek neopevani idiot i tu je tačka. Zasere li do kraja kvalifikacija i ne završimo li u Rusiji, prvi će mu se o glavu obiti Milinković-Savić.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            To jaca reprezentacija okacite macku o rep, on Spancima ne treba, a nijedna reprezentacija zainteresovana za njega ne moze nista da mu ponudi sto se osvajanja titula tice, i za repzentaciju se igra za pare, otac mu je Bosanac, rodjen u Spaniji, selektor ga ne zeli, on bijesan sto nije pozvan, menadzer mu Kezman koji je u otvorenom sukobu sa FSS preko deceniju. Ako mu CG plati koliko trazi, a prica se da mu otac trazi izmedju pet i deset miliona eura da potpise, to je to. Ja bih mu dao, od Drincica CG muku muci s tom pozicijom.
                            Sergej bi morao biti izrazito glup ako bi zbog besa ili kežmanovog sukoba odabrao da igra za reprezentaciju zemlje koja nije njegova.

                            Bes i sukob su trenutni, a to je odluka za koga ćeš igrati u narednih 10-15 godina.

                            Originally posted by Uroš View Post
                            Igraće za zemlju koja će postati članica EU brzo, i igraće standardno. To mu više znači nego da ne bude medju 22 igrača države van EU sa sličnim rezultatskim dometom.
                            Ovo je fudbalska, a ne politička priča. Kakve veze ima što će CG biti u EU, stvarno ne vidim smisao.

                            A to da srpska i CG reprezentacija imaju slične domete nije istina. Razlika u korist Srbije u fudbalskom smislu je kao što je razlika između Srbije i recimo Španije u korist ovih drugih.

                            Originally posted by taliesin View Post
                            Zajebavanje tipa "ne uklapa mi se u koncepciju" nisu nista drugo do lupetanje u prazno, dobar igrac ce se uklopiti u kakav god hoces sistem. Na kraju krajeva, mi nemamo preveliki broj odlicnih igraca da bismo ih se tek tako odricali zato sto se "ne uklapaju u koncepciju
                            Kada nemaš veliki izbor onda prvo gledaš kakve igrače imaš, pa na osnovu toga praviš sistem igre, sve drugo je bismisleno. Muslin se ponaša kao da smo mi Francuska ili Nemačka. Oni imaju taj luksuz, Srbija nema.

                            Svaki igrač koji zna da igra je dragocen i mora mu se naći mesto u ekipi. Znači Matić, Milinković, Tadić, Ljajić moraju uvek biti u 11 i oko njih praviš ekipu. Muslin se na početku odrekao dvojice, kao što je i Mihajlović u svoje vreme, to su meni neverovatne stvari.

                            Imamo bolje rezultate od onoga što prikazujemo na terenu i Muslin se pokriva sa time, ali što kaže Sandu ovo ni blizu nije gotovo, još tri teška meča su pred nama i treba uzeti 5 bodova. Krčag ide na vodu dok se ne razbije i pribojavam se takvog ishoda, a razlog može biti nefudbalski, tako tipičan za naš mentalitet.

                            Mislim da bi prodisali kada bi Sergeja uparili sa Matićem i zamenili spoljne igrače, mislim na Kolarova i Rukavinu. Jedan je loš u odbrani, drugi u napadu, a te pozicije u sistemu koji igramo traže izbalansirane igrače u oba pravca. Mislim da bi nam Basta i Obradović doneli mnogo više od prve dvojice.

                            Comment


                            • Kežman(zvani švorcman) je samo maska.. Drugi ljudi stoje kao "menađeri"..
                              Smešna je ta priča da CG treba Sergeju.. On sada vredi kao 3 reprezentacije CG..

                              Comment


                              • malo pozitive pred večerašnji meč

                                očekujem rezultat 1:2, za nas strelci Mitar i Tadić
                                " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                                Comment

                                Working...
                                X