Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ja se ponadah da nastavljaju sa prenosima ovi sa RTSa, oni samo prenosili zato što nastupao Milanko Petrović, jadno da jadnije ne može biti.

    Comment


    • #62
      Holandjani danas u jednom momentu imali 7 (sedam) live streamova.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • #63
        Zanima me zna li neko kako se zove pjesma koja jae trajala kada su ruski olimpijci izlazili na stadion
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • #64
          Cini mi se da je to bio remix refrena Tattoo- Not gonna get us.Smorilo me je koliko je to trajalo.

          Comment


          • #65
            1.Rusija
            2.Kanada
            3.Amerika
            4.Japan
            5.Italija

            Plasirali su se u finale timskog umetnickog klizanja...veceras startuje dugi program, a sutra imamo jos 3 duga programa i raspodelu medalja sto se timskog takmicenja tice

            Ispali

            6.Francuska
            7.Kina
            8.Nemacka
            9.Ukrajina
            10.Velika Britanija
            sigpic

            Comment


            • #66
              Evo odlicnog snimka cele ceremonije otvaranja OI, intoniranje himne je na 18:40

              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • #67
                I dok svi pratimo desavanja u Sociju, da bacimo malo pogled dokle se stiglo u Riju

                sigpic

                Comment


                • #68
                  Rusi i Ameri očigledno će se ćerati cele ZOI, a ko zna koliko i nakon njih.

                  Američki dizajner Majkl Miler već je napravio majicu kao parodiju na račun otvaranja Zimskih Olimpijskih igara u Sočiju i "nestanka" jednog od pet olimpijskih krugova.
                  Majica je već puštena u prodaju po ceni od 22,95 dolara!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #69
                    u 10 i 15 zenski Snoubord Slopestyle Juce je bilo fantasticno musko takmicenje...nadam se da ce i ovde.

                    Izuzetno atraktivna i uzbudljiva disciplina
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Kako Cehinja Pancochova vozi Za klasu bolja od ostalih devojaka...mogla bi ladno parirati nekim muskarcima od juce
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Kada su na programu ski skokovi? Da navijamo za Dietharta
                        Sve mi nesto vuce da ce lisica stara Aman biti na podijumu.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • #72
                          Cehinja ubedljivo najbolja u prvoj voznji...u drugoj su dve devojke imale bod vise od nje, a Cehinja je potom imala uzasan pad Steta...za sad ima bronzu, videcemo hoce li je uzeti

                          @Indigo imas temu za skokove, tamo pise sve kad su male, kad su velike skakaonice kao i timska takmicenja
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Domacini i dalje bez medalje

                            U trci na 15km clasic + 15km free dva Rusa na 4. i 5. mestu Zlato za Svajcarsku, srebro Svedska i bronza Norveskoj Norveska tako nastavlja dominaciju na igrama

                            Inace Britanija je danas dobila prvu medalju u istoriji na snegu...bronza u snoubord sloapstyl-u, zlato za USA, srebro za Finsku koja ceka zlato na ZOI od 2002
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Vic dana vezan za Olimpijadu:







                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • #75
                                Sablikova

                                Comment

                                Working...
                                X