Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AIRBORNE
    replied
    Srpski olimpijac razočaran: Ostavljam trčanje!

    Nemam komentar osim da smo mi ocajev ocaj!

    Leave a comment:


  • Lord Aleksoni
    replied
    Moćna Zbornaja uzela zlato posle dvoseda i u bobu-četvorosedu. Letoncima srebro a Amerikancima bronza.

    Leave a comment:


  • Lord Aleksoni
    replied
    Ne pratim nešto bob ali vidim da Rusija i Letonija imaju odlične timove i konkurišu za medalju. Možda Rusija doda i ovde zlato posle dvodseda.

    EDIT: Gledam sad snimak od današnjih trka boba, Kanađani se dobro prevrnuli, srećom nije bilo ništa strašno.
    Last edited by Lord Aleksoni; 23-02-14, 00:00.

    Leave a comment:


  • Ricma
    replied
    Cetvorosed Rusa je u prvoj voznji postavio rekord staze, da bi u drugoj Letonci odvozali najbrze od svih sto je opet bilo dosta sporije u odnosu na vremena iz prve voznje.Za sada cemo sutra imati neizvesnu borbu za zlato jer je razlika izmedju Rusa i Letonaca 4 stotinke.Minimalna razlika je izmedju nemacke i americke posade, tako da cemo imati aktivnu borbu i za bronzu.Nakon trece voznje bice jasnije da li ce jos neka posada moci da konkurise za bronzu, posto je u ovom trenutku nezahvalno prognozirati.

    Druga ili treca posada Kanade se prevrnula u drugoj voznji, sve je u redu sa njima i vozice sutra.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Kakva štafeta danas u biatlonu za muškarce 4x7.5km
    Norveška koja je bila veliki favorit i vodila većim delom čak u tri izmene, na kraju četvrta, a Rusi sjajnim finišom Šipulina prvi put osvojila zlato.
    1. Rusija
    2. Nemačka
    3. Austrija

    Leave a comment:


  • wanderer
    replied
    Holanđani zavšrili brzo klizanje kako su i počeli, sa dva zlata. Od 110 ukupno osvojenih medalja na ZOI, 105 su u brzom klizanju

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Svaka čast Ukrajinkama, druge Ruskinje, treće Norvežanke.
    Kako je ovo težak sport, fantastične su devojke bile

    Gleda li ovo neko?

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Ja mislila samo smo mi nenormalni, a ono Hrvati prekidaju finale biatlona u štafeti za žene na 30 minuta zbog regionalnog dnevnika.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Gleda li neko biatlon štafetu za žene? Šta bi ono sa Francuskinjom?
    Leži na stomaku sa licem u snegu i ne mrda.... a ovi oko nje je masiraju
    Last edited by miloolja; 21-02-14, 14:54.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Nevena samo što je startovala kao 35-ta ...ispala... kakav bedak...

    Posle prve vožnje ubedljiva Amerikanka Šifrin ispred Marije -49 i Tine -67

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Slalom, slalom baby...(ž)..

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Japanka je juče baš podbacila. A Koreanka otklizala kao po navici i inerciji, bez emocija, mada Azijati i emocije .... a i ona Karolina, samo skokovi i ništa, bar meni dosadno do zla boga.
    Ma Rusi su zakon

    Leave a comment:


  • Shardonnay
    replied
    Ma bravo, evo vec iskace po netu da je zlato prodato, netacno, pobedilo je najlepse klizanje, Yuna klizala kao da su je puskom naterali na led...
    nego da je Asada sinoc bolje otklizala pobedila bi ih sve

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Sotnikova prvaa!

    Uaaaaau.... Koreanka ipak druga... bravo za Rusiju i malenu Juliju koja je ipak 5. na kraju, ali njeno vreme tek dolazi.
    Last edited by miloolja; 20-02-14, 18:59.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Da, da kod trećeg... to sam mislila... četvrtog nije ni bilo.
    Iskreno očekivala sam da i večeras Karolina čokne, ali može i sutra, veći je pritisak sutra.

    Leave a comment:

Working...
X