Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shardonnay
    replied
    Kod treceg...katastrofa, ovo nije izvukla do kraja, racunaju joj kao los dvostruki a ne trostruki, bodovi beznacajni, i jos -3 poena na bazicnu ocenu skoka jer ga je ovako lose uradila...
    steta sad mi bas mnogo zao, ovaj skok moze da uradi i zatvorenih ociju, ko zna koliko je njoj tesko sad...
    sta bih dala da se pribere i objasni im sutra neke stvari!!! Karolina je poznati choker, ocekujem da se sutra ne proslavi

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Ne, ne nije kod kombinacije.. to je uradila besprekorno ....kod četvrtog mislim...



    Naravno nema još uvek reputaciju, ali nezasluženo je toliko dole, mislim razlika u odnosnu na prve tri klizačice. Ipak je evropska prvakinja.
    No, dok se led probije.. ma ima vremena devojčica od 15 godina.. a kakve piruete pravi
    Čik nek Karolina uradi nešto slično.

    Leave a comment:


  • Shardonnay
    replied
    Jeste prevelika razlika, ali to je ono...sudije ipak bolje poznaju Kim, Kostner i ostale...zna se kakve ocene one dobijaju za skating skills npr, i sve ostalo sto ulazi u component score...Julija je ipak nova, i bice uzimana sa rezervom jos godinu-dve min... a kad je pala? Na kombinaciji, ko prvog skoka predpostavljam, cim je tolika razlika?

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Ma znam sve to, i ne samo on, dešavalo se mnogo puta da lošije plasirani posle kratkog programa uzmu medalju, ali mi je nešto prevelika razlika.... i nasekiralo se dete.

    Leave a comment:


  • Shardonnay
    replied
    Slobodni sastav je sasvim jedan drugi svet, sve je moguce sutra...i Denis Ten kod muskaraca je bio 10. posle kratkog i na kraju uzeo bronzu

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Peta Julija... boriće se devojčica sutra!

    A pa znam Koreanku... ih ona je zlatna sigurno.... nema veze drugo i treće Ruskinje, recimo.
    Last edited by miloolja; 19-02-14, 19:32.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Ma ko te pita da li voliš gledaj to tamo.. nasekirah se... Julija trenutno peta, a kliza Mao još...

    Da Ruskinja je bila odlična... Koreanke se ne sećam.

    Leave a comment:


  • Shardonnay
    replied
    Ja ne gledam zene, ne volim

    edit: sad sam se ukljucila, Koreanka je "kraljica" Yuna Kim, zlatna iz Vankuvera, ona je nepobediva

    sjajna Sotnikova, ma ruska skola je zakon!!!!!
    Last edited by Shardonnay; 19-02-14, 19:23.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Ne znam kako je prethodna grupa klizala, pogotovu Koreanka koja je skoro 10 poena bolja od Julije a ostale su još 4 klizačice.
    Šardo?

    Leave a comment:


  • Sinisa Kun
    replied
    Crni dan za ruski sport je danas, prvo hokej i ona mala julija pad i tek treca za sada

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Taman na vreme i za Juliju.

    Leave a comment:


  • Zzz
    replied
    Bravo Martina

    Leave a comment:


  • wanderer
    replied
    Originally posted by AleksaVP View Post
    Neka ugase to takmičenje. Pa koji je smisao, kada skoro sve osvajaju Holanđani.
    Od 20 medalja 19 su osvojili u brzom klizanju i trenutno su treća nacija na listi medalja, iza Nemačke 8-3-4 i Norveške 7-4-7. U ovom trnutku imaju i više medalja od USA i Rusije

    Leave a comment:


  • Lord Aleksoni
    replied
    Neka ugase to takmičenje. Pa koji je smisao, kada skoro sve osvajaju Holanđani.

    Leave a comment:


  • wanderer
    replied
    Nove tri medalje za Holandiju Bergsma oborio olimpijski rekord na 10000m

    Leave a comment:

Working...
X