Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    1. Rusija
    2. Kanada
    3. SAD
    Last edited by miloolja; 09-02-14, 18:04.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #92
      Feliks Loh zasluzeno do zlata i time je uspeo da odbrani zlato iz Vankuvera.Demcenko mu nije mogao nista, sem u prvoj etapi kada je zavrsio iza njega.Mada Rusima je laknulo kada je bilo sigurno da ce da osvoji medalju, jer nakon sto je svima bilo jasno da ce da osvoji u najmanju ruku srebro usledio je vatromet.Italijan Zogler nastavlja svoj niz medalja koji pocinje od daleke 84 godine.

      Comment


      • #93
        Sutra karling od sest ujutro.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • #94
          Videla sam, prosto sam odusevljena vremenom, najozbiljnije nema boljeg nacina da se pocne dan
          sutra Norvezani u 4 popodne

          ako je neko freak za karling kao ja nek se javi da diskutujemo
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • #95
            meni je karling super, ali ne bas toliko
            ne znam koliko to traje, mozda ti se prikljucim oko 8h, kad dodjem na posao
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #96
              Traje, mec traje i duze od 3 sata. To je jedan od razloga zasto ga volim lepo 3+ sata imas izgovor da zaboravis na spoljasnji svet, socijalizaciju i ljude koji te nerviraju
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • #97
                Ujutro ne znam kako se zovem, tako da cu ispratiti popodnevnu sesiju, pogotovo Kanada - Svajcarska.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • #98
                  Kanadjane volim koliko i Skotlandjane, ali nadam se da ce pokazati Svajcarcima da im je ono na evropskom bila samo slucajnost (Fed izvini )
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Shardonnay View Post
                    Nema sanse, zlato ide za Meril Dejvis i Carlija Vajta...Oni ce biti 6 ili 7

                    edit: ipak ce klizati, odustali su ovo dvoje
                    Ma naravno da neće biti zlatni, nego ja to vidim u budućnost... kakava hemija, samo vrca Fantastični su.
                    Da Ameri ovo uzimaju, a ovi Kanađani mi nisu ništa posebno, samo sjajno uigran i upakovan tim... ne sećam se šta su to tako sjajno uradili pre četiri godine

                    EDIT: Osim domaćeg terena.
                    Last edited by miloolja; 09-02-14, 21:11.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Shardonnay View Post
                      Kanadjane volim koliko i Skotlandjane, ali nadam se da ce pokazati Svajcarcima da im je ono na evropskom bila samo slucajnost (Fed izvini )
                      Bas cu zbog toga i gledati, kako ce Kanada lepo da ih odvali. Malo da ih spusti na zemlju.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Ja cu ipak preskociti jutarnje meceve od 6h...doduse, prikljucujem se od 8h da gledam skijanje, pa mozda uhvatim po koje bacanje karlinga

                        Sto se tice timova, navijam za Norvesku zbog pantalonica, a kod zena za Dansku jer su do sad uvek bile najlepse
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ma naravno da neće biti zlatni, nego ja to vidim u budućnost... kakava hemija, samo vrca Fantastični su.
                          Da Ameri ovo uzimaju, a ovi Kanađani mi nisu ništa posebno, samo sjajno uigran i upakovan tim... ne sećam se šta su to tako sjajno uradili pre četiri godine

                          EDIT: Osim domaćeg terena.
                          ja ne kapiram sta sudije toliko vide u tom severno-americkom stilu klizanja...stvarno se razumem i u bodovanje, i u tehniku, i i dalje mi nije jasno kako program Tese i Skota moze da bude bolji od programa Rusa Kanadjani imaju "ono nesto", stariji su sto mnogo znaci u plesnim parovima, i zbog toga dobijaju visu bazicnu ocenu za skating skills. Pre 4 godine bili su mi savrseni, posebno on a sada mi deluju malo istroseno. A Amerikanci su kao masine...

                          evo male price za Amerikance, Olja mozda ce ti biti interesantno
                          njih dvoje su ovde bili na jednom juniorskom takmicenju 2002. To je za Beograd bila velika stvar, i mi klizaci smo se stvarno potrudili da to bude savrseno organizovano, od doceka na aerodromu, do navijanja u toku samog takmicenja, jer osim nas druge publike nije bilo tada smo se i upoznali sa njihovim roditeljima. Kasnije nam je iz Micigena stiglo pismo, gde su nam napisali da jos nisu sreli tako tople, divne i pozrtvovane osobe, a toliko putuju po svetu i upoznaju razne ljude. Verujem da oni tad nisu ni sanjali da odgajaju buduce Olimpijske prvake
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Curling - Men's Round Robin (10/02)

                            RUS - GBR 4:7

                            SUI - SWE 5:7

                            DEN - CHN 4:7

                            GER - CAN 8:11

                            16:00 USA - NOR

                            16:00 DEN - RUS

                            16:00 CAN - SUI

                            16:00 SWE - GBR
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment




                            • Najlepse na ZOI 2014!
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • gde je stream za Norvezane???
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X