Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvijek su se mijenjala pravila da se razbije dominacija. I to je ok, prihvatam izmjenu pravila jer i ja zelim da mi igra bude izazovnija, ali ovo opet nije dovoljno dobro, pitanje je isplati li se rizik jer polufinale i finale i dalje donose dosta, ocekivao sam vecu razliku u bodovima, titulu nije lako osvojiti, ovako 20ak turnira polufinala i finala, pa to je opet skoro sigurno prvo mjesto.
    sigpic

    Comment


    • Izgleda da je Pako preglasao Bojanu

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        A kako sam osvojio 1300 kad ne igram finale? Znači onaj kome ostane igrač za finale i izgubi dobija isto kao i onaj koji je manje rizikovao i nije mu ostao niko
        Tako nekako ... s tm sto taj koji ima pika u finalu ima sansu da uzme 2000 bodova, a ti nemas.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          A kako sam osvojio 1300 kad ne igram finale? Znači onaj kome ostane igrač za finale i izgubi dobija isto kao i onaj koji je manje rizikovao i nije mu ostao niko
          Mozda bi misteriozno veće moglo da razmotri opciju da dobijas poene za poslednje kolo u kome si učestvovao, tačnije onda kada ostanes bez opcije dalje. To bi u tvom slucaju bilo polufinale.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Losa odluka favorizuje se rizikovanje sa tipom na titulu i onda taj rizik gubi car. Jedina razlika je sto cemo svi imati manje bodova na kraju. Ovako kao sto je bilo, bilo je bolje, jer su igraci (oni retki koji su negde u sredini ni sakupljaci ni samo rizik) mogli da kazu primer "uzeo sam 750 bodova sad mogu da rizikujem i da idem na titulu" a sad ce biti npr. "uh 400 bodova i nije nesto puno daj da odigram jos jedan siguran tip makar mi nista ne ostalo".

            Comment


            • Inace koristicu umjetnicko ime tokom ove sezone, dakle zelim na tabeli da pise, El Vlad.
              sigpic

              Comment


              • Da sumiramo. Svi smo skoro protiv, Bojana je protiv, ali na kraju je preglasana

                Comment


                • Lepo je noto primetio. Ovaj sistem ako je napravljen protiv sakupljaca onda nije posteno da neko ko ina aktivan tip i izgubi (znaci rizikovao da mu ostane tip) dobije isti broj poena kao neko ko je igrao na sigurno i ispucao tipove. Namera je bila dobra kao ideja, ali je tabela potpuno promasila svrhu i odvuci ce cak i vise u suprotnu stranu nego sto je do sada bio slucaj. Ovo cak pomaze sakupljacima jer su razlike po kolima manje sve do titule i onda ce ljudi igrati najjace u pocetku jer nije neka razlika da li si ispao u QF vs SF ili SF vs F.


                  @noto hahaha
                  Last edited by colchonero; 10-01-18, 23:33.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Losa odluka favorizuje se rizikovanje sa tipom na titulu i onda taj rizik gubi car. Jedina razlika je sto cemo svi imati manje bodova na kraju. Ovako kao sto je bilo, bilo je bolje, jer su igraci (oni retki koji su negde u sredini ni sakupljaci ni samo rizik) mogli da kazu primer "uzeo sam 750 bodova sad mogu da rizikujem i da idem na titulu" a sad ce biti npr. "uh 400 bodova i nije nesto puno daj da odigram jos jedan siguran tip makar mi nista ne ostalo".
                    Apsolutno. Nikad nisam video poentu dodatnom komplikovanju bodova.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Da sumiramo. Svi smo skoro protiv, Bojana je protiv, ali na kraju je preglasana
                      Mozda je ucijenjena
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Lepo je noto primetio. Ovaj sistem ako je napravljen protiv sakupljaca onda nije posteno da neko ko ina aktivan tip i izgubi (znaci rizikovao) dobije isti broj poena kao neko ko je igrao na sigurni i ispucao tipove. Namera je bila dobra kao ideja, ali je tabela promasila svrhu i odvuci ce cak i vise u suprotnu stranu nego sto je do sada bio slucaj.


                        @noto hahaha
                        Pa da, sad cu jos lakse do prvog mjesta realno. Jer ko rizikuje ne pobjedjuje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Da sumiramo. Svi smo skoro protiv, Bojana je protiv, ali na kraju je preglasana
                          Jos je ovo trebalo srezati. Polufinale da donese 500 bodova maksimalno. To bi bila prava stvar.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Mozda je ucijenjena
                            Pako odbijao hranu.

                            Comment


                            • A kako tipujemo javno ili tajno?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Inace koristicu umjetnicko ime tokom ove sezone, dakle zelim na tabeli da pise, El Vlad.


                                Znači Pako je kriv za sve.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X