Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E dobro, hvala, neću dalje da insistiram ali 65% je veoma malo. Mislila sam imaš neku formulu ili već neki sl način za konkretnne procente.
    Srećno u daljem radu i analizama.
    Last edited by miloolja; 22-03-17, 17:12.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • 65% nije bas tako malo kako se cini. To znaci da od 3 meca 2 dobija, za Maua. Igra(o) protiv mladog domaceg igraca, plus Mau je sam vrh u dublu, na to se vise koncentrise, pa i to treba uzeti u obzir. Kad dam 65% racunam. Jedan mec dobija rutinski(danasnji) jedan ide u TB ili 3.set, a u jednom moze da kiksne ako tog dana bude protivnik raspolozen, a on ne.

      Comment


      • Danas mi je samo jedan mec bio kritican. ANderson/Lajovic. Lajovic u dobroj formi za njega, Anderson nije onaj stari. Naravno to ne znaci da nece biti iznenadjenja, ali na svim drugim imam jasnog favorita. Nigde nije ispod 30%razlike.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Danas mi je samo jedan mec bio kritican. ANderson/Lajovic. Lajovic u dobroj formi za njega, Anderson nije onaj stari. Naravno to ne znaci da nece biti iznenadjenja, ali na svim drugim imam jasnog favorita. Nigde nije ispod 30%razlike.
          Samo napred sa pisanjem

          Comment


          • Hvala Nemanja na podrsci puno.

            Comment


            • Još jedno ispadanje u 1. kolu, ima da stignem Younga po broju poraza u nizu.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • Originally posted by Unofficialpage View Post
                Još jedno ispadanje u 1. kolu, ima da stignem Younga po broju poraza u nizu.
                Ček zar ti nisi igrao Troickog kao rezervu? Msm pošto on još nije počeo...
                Ali zato Delbonis razbija
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kakve veze ima rezerva kad je Evans izgubio?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Kakve veze ima rezerva kad je Evans izgubio?
                    Ups
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ček zar ti nisi igrao Troickog kao rezervu? Msm pošto on još nije počeo...
                      Ali zato Delbonis razbija
                      Igrao sam rezervu Chardyja ali svejedno Evans ispao. Ali ima i pozitivna strana, sljedeeće godine ne branim ništa.
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • Originally posted by Unofficialpage View Post
                        Igrao sam rezervu Chardyja ali svejedno Evans ispao. Ali ima i pozitivna strana, sljedeeće godine ne branim ništa.
                        Samo pozitivno... A ja ćurka skontala da je Evans predao
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Samo pozitivno... A ja ćurka skontala da je Evans predao
                          Hahaha i ja bih volio ali nije. Od sad je na crnoj listi.
                          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                          Comment


                          • Steta bas cudan rezultat sa obzirom da Escobedo nikada u karijeri nije pobedio TOP 50 igraca, pritom mu je ovo tek 2. mec na mastersima u karijeri.


                            Majami delimicno opravdava ulogu "omiljene destinacije" rekord ove sezone sa 27 takmicara za sada. Skromno je to u odnosu na 30+ iz proslih. Nadamo se da ce ovosezonski rekord pasti vec u MC-u.

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Trudim se da uzmem faktore u obzir. Mmoh ima par dobrih rezultata(1/2, 1/4) , ali su to slabiji turniri. Mau gubi ove godine 2 meca pa dobije 1. Ima par dobrih "skalpova" i jos uvek je bolji igrac po meni. Nikad nisu igrali. Nijedan ni drugi nemaju uspeha na ovom turniru. Tako da je Mau favorit.
                              Aaa ništa onda.. ja mislio da je to barem procenat od minimum 20 odigranih virtuelnih žrebova
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • hahahaha to prepustam majstorima sa iskustvom.

                                Comment

                                Working...
                                X