Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvijek sam za tajno, samo je tu problem što mečevi počinju u različito vrijeme. Jedino da se odredi bar za GS da svi tipuju do početka prvog meča pa se tipovi objave.

    Comment


    • Ja sam da tipujemo tajno i da sve saljemo Bojani, a da ona onda postuje ovdje. To joj realno ne oduzima vrijeme
      sigpic

      Comment


      • Pa ne mora Bojana da ih objavi, moze na kraju da okaci, a posalje svoj tip nekome. . Sta nema ni 40 igraca
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Treba vratiti staro bodovanje, ajmo da glasamo u temi
          sigpic

          Comment


          • Ne mogu nazalost svi da stignu da tipuju do prvog meca(inace bi to bilo kul) zbog obaveza i nepredvidjenih situacija u pravom zivotu, pa im se mora ostaviti makar malo prostora(posebbo kada su komplikovane vremenske zone u pitanju) sa obzirom da se igra svaki dan, a ne kao H2h gde ima vise dana, pa ko kad stigne za to vreme.
            Last edited by colchonero; 10-01-18, 23:39.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Ne mogu nazalost svi da stignu da tipuju do prvog meca(inace bi to bilo kul) zbog obaveza i nepredvidjenih situacija u pravom zivotu, pa im se makar ostaviti malo prostora sa obzirom da se igra svaki dan a ne kao H2h gde ima vise dana pa ko kad stigne za to vreme.
              Da, ali bar AO se može jer prvi mečevi kreću u 1 iza ponoći.

              Comment


              • Pa bar za AO mogu svi da stignu do prvog meča
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ajmo vratiti staro bodovanje!

                  Comment


                  • Za AO bi moglo, u pravu ster, samo mislim da se ovo nece svideti nekima. Ne mislim ni na koga licno, nego na ljude koji zaborave dok ne upale TV ili dok se ne sete da nisu odigrali i tako te stvari, a svima se to desi bar nekad
                    Last edited by colchonero; 10-01-18, 23:43.

                    Comment


                    • Slobodno reci da se neće svidjeti prepisivačima.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne bih se slozio da se na ovaj nacin navode ljudi da igraju odredjenim stilom, jednostavno titule se vise vrednuju - sto je i poenta, jer je neopisivo teze osvojiti neki turnir u odnosu na dogurati do cetvrtfinala-polufinala. Oni koji hoce da igraju na sigurno mogu i dalje to da cine i opet ce sakupiti prilican broj bodova (bice u vrhu generalnog plsmana ako im takva sigurna igra bude prolazila jer realno neko ne ume ni na sigurno da odigra)- samo nece moci da budu u samom vrhu tipa prva tri mesta i slicno, kao u ostalom i u stvarnosti. Da bi bio prvi moras ipak da osvojis nesto ili makar da igras finale velikih turnira. Zar ne?
                        Ali Bojana je sama napisala malopre da je upravo to bio razlog zasto se misteriozno veće odlučilo na ovaj korak. S tim što ona ne misli da će to nešto promeniti dok MV misli
                        Tako da uopšte nije pitanje da li su pokušali da stimulišu igrače da igraju onako kako se njima čini pravednim, dobrim, kako god. Već znamo da jesu, a to da li će biti učinkovito nije ni bitno, gleda se namera

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Pa ne trebaju nam rekreativci, ja se za ovu sezonu spremam vec od kraja Londona, na virtua tenis pogadjam svaki dan 3 puta AO, zavrsnicu

                          Mislim da treba vratiti staro bodovanje
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ma dobro prepisivaci ionako ne zavrse u prvih 5 pogotovo sto se bodovne razlike prave na nekim tippvima gde vecina (pa i prepisivaci ispadnu), a taj neko zaobidje zamkum

                            Comment


                            • Hoćemo naše bodove nazad (uz mojih 10) i tajno tipovanje koje će se teško usvojiti jer nas je dosta ZA.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Pa ne trebaju nam rekreativci, ja se za ovu sezonu spremam vec od kraja Londona, na virtua tenis pogadjam svaki dan 3 puta AO, zavrsnicu

                                Mislim da treba vratiti staro bodovanje
                                Hahahha, bolje se spremi ti za sezonu kladjenja to ti je bitnije, posto znam da neces odoleti, prepusti suicide nama.

                                Slazem se za bodovanje.

                                Comment

                                Working...
                                X