Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Zašto Bojana? Hoću da pormenim svoj glas. Ali da to radi Vladan, Sandu, shminka ili noto... jedan od lajave četvorke.
    Sve oni znaju i niko drugi ništa ne zna.
    Vi nemate pojma, a ja prepisujem..od vas? Mehhh... možete to bolje
    Ali pazi ovo Vladan nije igrao godinu dana, Noto tek poceo ove godine, ja poceo od ovog turnira, shminka igra namerno sto riskantnije moze juri covek titule.
    I ti koja imas lagano pun krug od godinu dana si nasla u ovom trenutku da se poredis sa nama. Pitacu te za godinu dana pred sledeci Madrid. Mada ako ostane javno glasanje - tipovanje, onda ces verovatno i biti u vrhu zajedno sa nama.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • topik PMa: Rim; dan

      sadržaj...tip, otvoriš na kraju dana i ubaciš u tabelu za 5 min sve...nema pisanja ni zamjena, realno, lakše i uzbudljivije

      i poštenije, nema prepisivčine
      Last edited by shminka; 07-05-16, 22:22.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        topik PMa: Rim; dan

        sadržaj...tip, otvoriš na kraju dana i ubaciš u tabelu za 5 min sve...nema pisanja ni zamjena, realno, lakše i uzbudljivije
        Dakle ti preuzimas sve oko igre?

        Sent from my Z3 compact <3
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa shminka će postaviti ko je tipovao na koga, čak će ti i lakše biti nego da čitaš 50 postova. Jasno je zašto se ovi iz vrha najviše žale i zašto su se tamo našli

          Comment


          • Pošto shminka vrlo revnosno radi tabele i tipovanja kada je Bojana negde... možda i hoće, vidiš nisam o tome razmišljala.

            O kakvom poštenju pričaš, majke ti? Kakve veze ima što neko prepisuje.
            Već sam rekla da to ima neke veze svi bi do sada imali brdo titula i gomilu nedelja kao prvi.
            A to uopšte nije tako.
            Ali šta ja znam, prepisujem od sminke i note, jbg, nisam merodavna, kako većina odluči, samo vam kažem da ovo neće zaživeti.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Dakle ti preuzimas sve oko igre?

              Sent from my Z3 compact <3
              ne sve, samo ove dnevne tipove, ti sabiraš po završetku turnira...odnosno mjesec dana po završetku turnira

              Comment


              • Mada ja nemam nista protiv i da ostane javno, meni je Olja sstrasno draga, pa neka je u vrhu sa elitom. Bolje tu da bude nego ko zna gde
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  ne sve, samo ove dnevne tipove, ti sabiraš po završetku turnira...odnosno mjesec dana po završetku turnira
                  Ne, radis sve tabele...
                  Nasli ste da pametujete oko najobicnije igre na forumu, onda pametujte do kraja

                  Sent from my Z3 compact <3
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Teta Olja će se svim silama boriti protiv fer igre. Očekujem da počne potkupljivati kolačima, a ako ne upali organizovaće i proteste na forumu

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ali pazi ovo Vladan nije igrao godinu dana, Noto tek poceo ove godine, ja poceo od ovog turnira, shminka igra namerno sto riskantnije moze juri covek titule.
                      I ti koja imas lagano pun krug od godinu dana si nasla u ovom trenutku da se poredis sa nama. Pitacu te za godinu dana pred sledeci Madrid. Mada ako ostane javno glasanje - tipovanje, onda ces verovatno i biti u vrhu zajedno sa nama.
                      Nervira me taj fazon kao mi sada drugari, oratci, više tela, jedna duša ...šta ti znaš... i te gluposti.

                      Naravno videćemo na kraju.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ne, radis sve tabele...
                        Nasli ste da pametujete oko najobicnije igre na forumu, onda pametujte do kraja

                        Sent from my Z3 compact <3
                        Sto se ljutis, sta fali da bude tajno? Ne znam sta ti to smeta. Pa Olja je prepisivala od tebe, nisi ti od nje
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • uvrijediše se prepisivačice

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Sto se ljutis, sta fali da bude tajno? Ne znam sta ti to smeta. Pa Olja je prepisivala od tebe, nisi ti od nje
                            Zato sto pametujete oko igre na forumu koja sluzi da se ubije vreme...
                            A svako je u nekom trenutku prepisao...

                            Sent from my Z3 compact <3
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Smešan si Sandu, nikada nećeš biti prvi, noto nikada nije bio ispred mene i kada je bio bog zna kako aktivan.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa ako vi prepistujete, ne znači da svi prepisuju, u tome i jeste fazon, ukinuti prepisivanje, da kvalitet može doći do izražaja

                                Comment

                                Working...
                                X