Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ispade vam Tim
    Dobra ti je fora Ipak ćemo gledati Tim-Rafa

    Comment


    • Gasquet, Gasquet crni Gasquet. Što ti je ovo trebalo?
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Bravo za kralja kokaina, strasan mec je odigrao.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ja čekam da tipuje prvo Vladan.... pa da vidim šta ću.

          EDIT: KO će sada da mi veruje da sam htela Congu
          Last edited by miloolja; 13-04-16, 22:45.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Rizikujem sa Zoom, sigurnije bi bilo igrati na Milosa, ali nema veze
            sigpic

            Comment


            • Neću više da igram ovu igricu. Izgubila je smislla sa ovolikim tankovanjem. Crni Gofan, ovo je smešno šta je radio ili bolje reći šta nije radio... zašto ljudi lepo ne predaju pre meča kada neće ili ne mogu da igraju i divno i njima (ne gleda ceo svet njihovu bruku, ne zvižde im..), a lepo i meni
              A što je najgore opet nisam proverila tabelu, a bila sam ubeđena da sam već igrala na Monfu Glupa igrica!!!!!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Neću više da igram ovu igricu. Izgubila je smislla sa ovolikim tankovanjem. Crni Gofan, ovo je smešno šta je radio ili bolje reći šta nije radio... zašto ljudi lepo ne predaju pre meča kada neće ili ne mogu da igraju i divno i njima (ne gleda ceo svet njihovu bruku, ne zvižde im..), a lepo i meni
                A što je najgore opet nisam proverila tabelu, a bila sam ubeđena da sam već igrala na Monfu Glupa igrica!!!!!
                Ovo su samo izgovori Sledeći put bolje pazi , a igrica ti nije ništa kriva Dok ovo za tankovanje pa to ne viđamo prvi put

                Comment


                • Imas ti decko jos klupe da gulis da bi drzao slovo...a videcemo i tebe na delu vrlo brzo. Posto sam preko fona ne mogu da trazim sada te velike uspehe koje si ostvario do sada
                  Last edited by miloolja; 14-04-16, 20:26.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Imas ti decko jos klupe da gulis da bi drzao slovo...a videcemo tebe na delu vrlo brzo. Posto sam preko fona ne mogu da i trazim sada tvoje velike uspehe.
                    Priznaj da si i sama tankovala, cuvas se za Madrid
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • To bi bilo sjajno da moze al ovi mi dahcu za vratom, no i oni se sapleli izgleda
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne umije Olja da igra, ima Congu i Raonica i ona igra na Gofana. Gofan je picopevac iz Harija Potera, dje on da bude siguran pik? Granolers pustio bradu, ima top frizuru, sminka je, sljakas.

                        Da me pratila, pa bi mogla sad na Federera, onda ima Raonica/Nadala/Vavrinku za subotu i sigurnih 600 bodova u dzepu. Nemam cak nista protiv da me Federer proda, ali ljudi ne umiju da igraju igricu. Uvijek se moze do zavrsnice uz ne previse rizika
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Imas ti decko jos klupe da gulis da bi drzao slovo...a videcemo i tebe na delu vrlo brzo. Posto sam preko fona ne mogu da trazim sada te velike uspehe koje si ostvario do sada
                          Ne gulim ništa A ne moraš puno da se trudiš i tražiš odma ću ti reći da mi je ovo prvo takmičenje ovde u tenisu ako te tip interesuje pa ja sam danas prošao

                          Comment


                          • Picopevac ima 180 cm.
                            A ne umem tako sto sam PRVA!!!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sa vrha trona se najlakše pada

                              Comment


                              • DIMI MURR MONF JWT

                                Ovako Olja, nijedan nije bio upitan da li ce doci, dok si ti visila i kod Kuevasa i kod Tima. Juce me sacekas da odigram i onda odigras nesto sasvim drugo, ponese te masa. Mene prati, uvijek.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X