Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Zato sto pametujete oko igre na forumu koja sluzi da se ubije vreme...
    A svako je u nekom trenutku prepisao...

    Sent from my Z3 compact <3
    Ja nisam, a vidis sada sam saznao da ti jesi. Razocarala si me.
    Nema tu sta da se pametuje ili ne. Ako se ne igra fer i posteno, zasto da se uopste igra?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Izdrži shminka
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Igras jedan jedini turnir, da igras od pocetka i da tvrdis da nikad nisi prepisao, rekla bih ti da lazes. Svakom se desilo da nije imao vremena da pogleda lepo parovd, zreb i samo tipuje sto je i vecina tipovala tog dana.
        Jbt.muskarci ste a svi do jednog ste drama queen.

        Sent from my Z3 compact <3
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Smešan si Sandu, nikada nećeš biti prvi, noto nikada nije bio ispred mene i kada je bio bog zna kako aktivan.
          Ahahahah ... kakve teske reci, nisam znao da si kupila kristalnu kuglu pa znas da li cu ja biti prvi ili necu. Nije te valjda pogodila ova dominacija? Ili te mozda jos vise pogodilo sto su se obistinile prognoze velikih majstora? Mislila si da pricamo u prazno i da smo obicni hvalisavci, pa kada su se price obistinile tesko ti to palo. Priznaj mocni smo, nije to toliko tesko.

          Bojana, ako nemam vremena da pogledam imace moj partner pa cu se konsultovati sa njim ili obrnuto. A ako ne mogu da odvojim 10 minuta dnevno da pogledam i prostudiram zreb, onda jbg. Jos treba i meceve gledati ne moze napamet.
          Zamisli kakava je ovo igrica devojka koja nema vremena da proanalizira zreb bude u vrhu igre. Bedna konkurencija.
          Last edited by Sandugp; 07-05-16, 22:34.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sad će ispasti da sam bio aktivan a šprdao se i preskakao uvijek. Od MC krenuo ozbiljno i rezultati se već vide, a osjeti se i nesigurnost i lagana nervoza vodećih koji su tamo došli kako prepisivanjem tako i nepostojanjem neke jače konkurencije Tome je došao kraj i na 2 zadnja turnira ide sve prema očekivanju. Za 12 mjeseci biće veća razlika između nas velikana ove igrice i prepisivača, nego li između Novaka i ostatka

            Comment


            • Naravno da nisam prepisao, bojim se popularnih tipova, ako napraviš analizu, vidjet ćeš da ih izbjegavam u širokom luku

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ahahahah ... kakve teske reci, nisam znao da si kupila kristalnu kuglu pa znas da li cu ja biti prvi ili necu. Nije te valjda pogodila ova dominacija? Ili te mozda jos vise pogodilo sto su se obistinile prognoze velikih majstora? Mislila si da pricamo u prazno i da smo obicni hvalisavci, pa kada su se price obistinile tesko ti to palo. Priznaj mocni smo, nije to toliko tesko.

                Bojana, ako nemam vremena da pogledam imace moj partner pa cu se konsultovati sa njim ili obrnuto. A ako ne mogu da odvojim 10 minuta dnevno da pogledam i prostudiram zreb, onda jbg. Jos treba i meceve gledati ne moze napamet.
                Zamisli kakava je ovo igrica devojka koja nema vremena da proanalizira zreb bude u vrhu igre. Bedna konkurencija.
                Dakle, prepisujes i ti, samo to zoves konsultacijom
                koa sto rekoh, pametujete toliko da ste mi uspesno ogadili igru...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • JEdno je podijeliti sa partnerom tip, drugo je ukrasti ga od nekoga ko ne bi htio da ga dijeli

                  ali tu mogućnost nema, jer je glasanje javno

                  Comment


                  • Meni je svejedno kako će da se glasa, samo me taj podcenjivački stav strašno nervira, kao vi ste neka dominantnija vrsta, a veze nemate, samo lupetate i trudite se da uvredite, što je najgore... nas dve prpisujemo, a Vladan igra strogo sigurice, jer skuplja bodove, ali kada treba da ih odbrani sledeće godine on se povlači, kao prešao igicu...Sandu kao i svaki novajlija širi krilca bez argumenata, nadmeno, Noto koji kada je počeo da gubi još prve godine povukao se i nije igrao, jer nema pojma, nije imao valjda od koga da prepisuje, šta znam, a shminka..posebna priča, pa sad da ne iznosim stvari iz privatnih prespiski...koliko sam puta bila ja u pravu, a koliko on...ali to je lako proveriti... videti tabelu.
                    Last edited by miloolja; 07-05-16, 22:38.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako se tajno tipuje, ja se vise ne igram, iako ce mi biti zao jer mi je simpaticna igra, ali prezivecu. Bolje da ne igram, nego da citam ovakve gluposti koje se pisu.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Admini a prepisuju, ccc.
                        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                        Comment


                        • Originally posted by Unofficialpage View Post
                          Admini a prepisuju, ccc.
                          Adminke

                          Comment


                          • Noto nemoj više da se sprdaš sa mnom.
                            Last edited by miloolja; 07-05-16, 22:43.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Dakle, prepisujes i ti, samo to zoves konsultacijom
                              koa sto rekoh, pametujete toliko da ste mi uspesno ogadili igru...
                              Ne prepisujem, ja mogu da uvazim njegov predlog ili ne. To nije prepisivanje, prepisivanje je kada ti vidis sta je neko napisao pa napises isto tako, a blage veze nemas zasto i kako, vec te povuce uticajna licnost ovde ili vecina.
                              Jer uvek cu imati vremena da proanaliziram zreb. I nece biti potrebe da uletim u neko kolo kao ovca ne znajuci nista i nemajuci predstavu (bilo kakvu i koliku) na sta da igram.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • MA dobro, vi ste pametni, olja i ja smo ovce, nastavite da se igrate sami, bez mene
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X