Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Phenom,stavljaj sjutra dojavu cim dobijes (ako bude od tog lika),da i ja nesto dobijem ;) Nisam dobio neke vece pare na kladzi evo ima par mjeseci
    Last edited by Fedex ba; 20-08-11, 22:51.

    Comment


    • Phenome aj' molim te ostavi sutra dojavu ako uzimas ako ti nije problem, nisam dobio duze vreme

      Comment


      • Videcu vec veceras sa njime...placam mu pare posle meca,preko western uniona,ili na neki ziro racun,lik je iz Makedonije.

        Do sada mi je 2 puta dao kvote 4-6 i 2 puta sam uzimao pare...samo od ovog lika.
        Pre nego sto smo poceli da saradjujemo,rekao mi je da ce neki put i biti pada,ali jako retko..za sada,2 puta,2 dobitka.
        Tako da,kada budem stavio ovde,ne zalecite se.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Cim budes stavio ja kovem 2000, je l' se zna oko koliko sati ces da stavis? Obicno koliko vremena pre utakmice ti posalje?

          Comment


          • Javi samo u koliko sati će biti dojava ili kad ti otprilike javlja da znamo
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ma posalje mi on par sati pre utakmice...problem je u tome sto ja ustanem oko 16-17...pa ako stignem da uplatim,stignem..
              Danas mi je dao free MAX BET Hibernian - St.Mirren 2 @2.85 ali nisam uplatio,pobeda gosta 1:2.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Sutra lepo ustani ranije i sve sto ti posalje nam ostavi, kako tako mozes da das pare za dojavu i prespavas i ne uplatis?

                Comment


                • Phenom pa mi kriziramo sa parama a ti ne ustajes zbog dojave Sutra da dignemo pare ako Bog da
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ma mani me,imam 18 godina i imam problema sa kockom.
                    Rekoh ti,uplacujem mu posle meca pare,znaci odigram,dam pare,ne odigram,ne dam pare.
                    Inace,proslo leto sam pozajmio 200 evra da bih kupio dojavu,150 evra dojava,i 50 evra uplata,puko sam.
                    Morao sam da vratim sve pare...hvala bogu izvuko sam se nekako i vratio pare,od tada ne pozajmljujem vise od 10 evra..proslog jula sam dobar jedno mozda 250 evra...
                    Ali,nije samo kladionica tu,igram i poker i rulet...
                    Verujte mi,zalim dan kada me je drugar odveo da uplatim prvi tiket za 50dinara...

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Kakvi smo baksuzi prespavaće
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Verujemo ti mi, samo ti ustani sutra malo ranije i daj da dobijemo i mi pare ako nije problem

                        Comment


                        • Dobro,poslacu valjda.
                          Ajde odo ja,javili mi preko telefona da imam mestu na stolu,idem da probam da vidim sta cu da uradim

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Phenom,ne ulogujes li se prije tri sata sutra bices banovan,pa ti gledaj
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Ti si bas navucen Phenom Samo ti nemoj dojavu zaboraviti
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Pao sam na jebeni Wacker,pogledajte samo kad je primio gol,ma daj jbm ti kladionicu u tri lepe kad izadjem na Ipsvic 4+,Lion x,kec na Utreht i onda oni prime gol u devedesetom,nikad vise kladionica,NIKAD
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X