Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Phenom,ne ulogujes li se prije tri sata sutra bices banovan,pa ti gledaj
    Made my day
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Phenom, boli nas kara sto ti imas problema, samo postuj dojavu.









      (zezam se buraz )
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by Dacha View Post
        Pao sam na jebeni Wacker,pogledajte samo kad je primio gol,ma daj jbm ti kladionicu u tri lepe kad izadjem na Ipsvic 4+,Lion x,kec na Utreht i onda oni prime gol u devedesetom,nikad vise kladionica,NIKAD
        To i ja stalno govorim pa i dalje igram,juce sam pukao Nicu za 2400,promasli penal u 95 minutu,znaci ne verujem,igrac sutirao pravo u golmana,a pre penala,u 90 minutu igrac Tuluza postize gol makazicama...

        http://www.golovi.net/506816/Nica_vs..._izvestaj.html
        Last edited by Vule_89; 21-08-11, 06:57.

        Comment


        • Kladionica je kurva,kojoj se stalno vracas! Naravno nisam ovo ja smislio,nego puno obrozovani i pametni ljudi,ovako duboko jos ne mogu
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ma zlo,jbt,Nici jos ponistili gol u 88 minutu zbog ofsajda koji nije bio,jos kazem bratu"videces sada kada Nica primi"ne prodje ni minut,Tuluz daje gol

            Comment


            • Vule,meni je to sumljivo,namjestanja je tu bilo Jbg,desi se.I meni su ovi moji zajebali za oko 2000dinara,Siroki vodi 1-0,imali sansi za povecati prednost,i onda budala iz Borca zabije u 87.minuti gol iz slobodnjaka sa 30.metara,i sta mozes
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Moj brat i ja gledamo poslednjih pet minuta,prvo igrac Tuluza dobija crveni karton u 92 minutu,4 minuta nadoknada bila,ja kazem bratu"gotovo je ovo,nema sanse da daju jos jedan gol"Igrac Tuluza pravi prekrsaj u sesnaestercu,sudija pokazuje na penal,kazem ja bratu"Promasuje penal"on promasuje i ode tiket u kantu za smece,koji sam baksuz.Sva tri para su mi dolazila i samo sam Nicu cekao,bice valjda danas bolje,samo mi da opeljesimo kladionice a ne one nas,sto u vecini slucajeva rade...

                Comment


                • Jbg,desi se ;)
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-6577035-905

                    Valjda cu dobiti danas...

                    Comment


                    • zasto krasnodar 2??


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Zato sto su to Rusi,muljatri teski...

                        Comment


                        • Na sedmicnom jos PSG , a danas :


                          City
                          Ajax
                          Sparta Prag
                          Marseille
                          Celtic
                          Rangers

                          Kvota 10 , ulog 7 km , dobitak 70 km
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Posto vec cetvrti dan uzmam,odigrah danas malo opustenije,kada ide
                            Anderlekt 1 1,35
                            PSG 1 1,55
                            Seltik 1 1,2
                            Kvota:2,5
                            Ulog:40KM
                            Dobitak:100KM
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Gde je ovaj Phenom -.-
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Gde je ovaj Phenom -.-
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X