Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: MOTO GP

    ''Jorge Lorenzo finished the first day of testing very dissatisfied, always about one second from the team leader. A benefit that at the time, does not make him one of the candidates to victory. There is one explanation: the Mallorcan was attacked during the night from an intestinal infection which also affected two members of his team.

    "I could not be fast today. I was not feeling too well - explained Lorenzo - I think I ate something last night that has hurt me and I felt very weak, which made me very difficult to ride the bike. We had some probema lack of traction and not enough grip which has affected confidence and there have been two times when I almost crashed before doing it effectively. Luckily I have not done anything and now I will try to get a good night's sleep, hoping to be better tomorrow.
    "
    Ahha!!!!Tu smo!!!

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      Ljudi u velikoj sam frci sa vremenom ovih dana, zato sam puno u off modu

      Pro?itajte ovo, prava je vrlina sa toliko malo re?i toliko puno :

      rossi managed to put all the stress to lorenzo..in just a few laps...what a genius
      The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
      As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
      From that stage there is no progress.

      Comment


      • Odg: MOTO GP

        Ne mogu da verujem da je ovaj budjavi Stoner uzeo POLE, bas sam bio siguran da ce Rossi biti prvi.....steta, al bitno je da je Lorenzo daleko iza....
        Dobro jutro svima

        Comment


        • Odg: MOTO GP

          [quote author=iceman link=topic=1368.msg98596#msg98596 date=1255766590]
          Ne mogu da verujem da je ovaj budjavi Stoner uzeo POLE, bas sam bio siguran da ce Rossi biti prvi.....steta, al bitno je da je Lorenzo daleko iza....
          Dobro jutro svima
          [/quote]
          Ja sam juce rekla da ce Stoner verovatno uzeti pole.E,zenska intuicija :o!!!!Sada cutim sve dok se ne zavrsi trka!

          Comment


          • Odg: MOTO GP

            Kvalifikacije su krive sto se javljam tek sad Izuzetno sam zadovoljan onim sto je Rossi prikazao,da nije napravio gresku u zadnjem sektoru prilikom svog najbrzeg kruga bio bi na pol poziciji sigurno,ali za Rossija je najbitnije da se kvalifikuje u top 3,a onon sto me posebno raduje je ritam za trku.Stoner takodjer jednako brz kao i Rossi,ali znamo kako on reaguje kad mu Doktor dise za vratom ;D.Pedrosa je imao pad u toku kvalifikacija,sto je i uticalo na njegov rezultat,mislim da on moze brze,a sto se tice Lorenza on se je popravio dosta u odnosu na FP2,ali to je daleko od onog,sto njemu treba da bi se borio sa Rossijem i Stonerom,pa cak i sa Pedrosom.Moje predikcije za ovu trku su:
            1.Rossi
            2.Stoner
            3.Pedrosa

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              [quote author=ferrari1 link=topic=1368.msg98606#msg98606 date=1255773429]
              Kvalifikacije su krive sto se javljam tek sad Izuzetno sam zadovoljan onim sto je Rossi prikazao,da nije napravio gresku u zadnjem sektoru prilikom svog najbrzeg kruga bio bi na pol poziciji sigurno,ali za Rossija je najbitnije da se kvalifikuje u top 3,a onon sto me posebno raduje je ritam za trku.Stoner takodjer jednako brz kao i Rossi,ali znamo kako on reaguje kad mu Doktor dise za vratom ;D.Pedrosa je imao pad u toku kvalifikacija,sto je i uticalo na njegov rezultat,mislim da on moze brze,a sto se tice Lorenza on se je popravio dosta u odnosu na FP2,ali to je daleko od onog,sto njemu treba da bi se borio sa Rossijem i Stonerom,pa cak i sa Pedrosom.Moje predikcije za ovu trku su:
              1.Rossi
              2.Stoner
              3.Pedrosa

              [/quote]
              +1
              Jedino nisam siguran da li je Rossijev setup za trku kao i Stonerovo, ali se i meni ucinilo da bi Rossi bio barem za 0.1 bolji da nije malo pogresio pred kraj... Cini mi se da je Stoner izuzetno izuzetno brz i bice sjajna trka za prvo mesto izmedju njih dvojice a Lorenzo ce se muciti za trece ili cak cetvrto mesto... mozda se i preforsira, vidjali smo da je to radio ranije kada ne moze da sustigne protivnika, krene da sili... Na zalost po njega to mu je jedino i preostalo ako misli da ostane u trci za titulu... Zelim da vidim DeAngelisa da se iskupi za samoubilacki potez u Mizanu i da se izbori za motor za sledecu godinu...

              Comment


              • Odg: MOTO GP

                Rossi's Stepfather Commits Suicide

                http://www.motomatters.com/news/2009...s_suicide.html

                Comment


                • Odg: MOTO GP

                  [quote author=ferrari1 link=topic=1368.msg98716#msg98716 date=1255797343]
                  Rossi's Stepfather Commits Suicide

                  http://www.motomatters.com/news/2009...s_suicide.html
                  [/quote]
                  Strasno... Koliko vas ce ostati budno i gledati trku? ;D
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • Odg: MOTO GP

                    Grozno!!! Dosao sam veseo kuci, ipak odlucio da odspavam do 7... samo da vidim sta su mi drugari napisali... Odusevio me Gagaj-in avatar... i onda kada sam procitao vest, okrenuo mi se stomak... Sto se Valentina tice, postoji mogucnost da nije bio blizak sa ocuhom (nagadjam) ali ce sigurno uticati na njega... Grozna je stvar da se desi, ok ne poznajemo coveka, pa cu dozvoliti sebi da pricam o trci... Ne bih voleo da ovako nesto utice na smpionat!!!

                    Comment


                    • Odg: MOTO GP

                      Vuce (ili neko drugi) ako budes gledao warm up za sat vremena, molim te napisi po neku rec kako je proslo... Zivo me interesuje a imam utakmicu sutra pa moram da spavam... Hvala

                      Comment


                      • Odg: MOTO GP

                        [quote author=vezara link=topic=1368.msg98924#msg98924 date=1255819151]
                        Vuce (ili neko drugi) ako budes gledao warm up za sat vremena, molim te napisi po neku rec kako je proslo... Zivo me interesuje a imam utakmicu sutra pa moram da spavam... Hvala
                        [/quote]
                        Vazi...
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          [quote author=vuk link=topic=1368.msg98927#msg98927 date=1255819457]
                          [quote author=vezara link=topic=1368.msg98924#msg98924 date=1255819151]
                          Vuce (ili neko drugi) ako budes gledao warm up za sat vremena, molim te napisi po neku rec kako je proslo... Zivo me interesuje a imam utakmicu sutra pa moram da spavam... Hvala
                          [/quote]
                          Vazi...
                          [/quote]
                          Ima NHL... Tako da se najverovatnije ukljucuju za trku u 04.00h
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                            As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                            From that stage there is no progress.

                            Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              ;D Ne bih voleo da mi je sale trener... Dobar je k'o lebac ali je mnogo strog... ;) ;D Pa ti bi Sale zabranio Valentinu da se igra! Samo rad rad rad a posle igra...ako bude ostalo vremena za to... ;) ;D

                              Comment


                              • Odg: MOTO GP

                                Rossi says he rode with points in mind ;)
                                http://www.autosport.com/news/report.php/id/79562

                                Trka je bila solidna,jer je vec na samom startu Lorenzo ispao,pa je i bilo za ocekivati da Rossi nece rizikovati za pobjedu,ali zato u Sepangu konkurencija nece imati sanse ;)

                                Comment

                                Working...
                                X