Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: MOTO GP

    mora cu gledati jos jednom ovu trku,cim se zavrsi tenis na SK.

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      ko nije gledao, neka gleda, neka snima! fantasticna trka! Verovatno bolje i od Laguna seke.... Kakvi su to ljudi...

      Comment


      • Odg: MOTO GP

        Uopste nije bitno za koga navijate, ovo je zaista bila pobeda motogp-a!

        Comment


        • Odg: MOTO GP

          fenomenalna trka....ja sam gledao na sportklub hr.....cestitke Rossi-u,ali i Capirexu....odlicno 5 mjesto... 8)

          Comment


          • Odg: MOTO GP

            Au....dovoljno re?i Doktor.

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              Boze... znaci ne verujem kakva trka. Jedna od najboljih trka koje sam gledao. U poslednjem krugu srce pocelo da mi preskace i jako lupa... Kako se tek osecao Rossi. Neverovatna trka, za mene kao navijaca Valea jos bolja. Prosto ko nije gledao, mora da odgleda reprizu.
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • Odg: MOTO GP

                Vozaci motogp-a su jos jednom pokazali koliko srca imaju. Naravno pre svega, danas mislim na Doktor Rossi-a i Lorenza pre svih, ali su tu naravno capirossi, Pedrosa i ostali. Nema tu mnogo kalkulacije, idu do kraja pa sta bude, bude... Ja jesam naravno obozavaoc Rossi-a, ali i da je Lorenzo danas pobedio, skinuo bih mu kapu! Zaista je momak sjajan vozac, ali je Doktor kralj ove ove vestine! Ne zna se koja mu je veca vrlina, da li hrabrost ili inteligencija u voznji... Zahvaljujuci motogp-u danas mi je bio prelep dan! Hvala naravno i sport klubu i molim vas da nam u buduce ne priredjujete ovakve neprijatnosti kakvo je pustanje snimak motogp-a. Ipak je bilo 90,000 ljudi na tom spektaklu i milioni pored malih ekrana...

                Comment


                • Odg: MOTO GP

                  sta reci a ne pomenuti doktora... trka je zaista ulepsala dan obozavaocima GP-a... ono preticanje u zadnjoj krivini stavite u neku spicu, ili najavu za gp ili tako nesto... ;)

                  Comment




                  • Comment


                    • Odg: MOTO GP

                      [quote author=vuk link=topic=1368.msg69745#msg69745 date=1244974505]
                      [quote author=vezara link=topic=1368.msg69677#msg69677 date=1244904138]
                      Pokusao sam da posaljem e-mail urednicima sport kluba ali vam odeljak pod "kontakti" ne radi tj ne mogu da se salju mejlovi! Jako sam razocaran sto ste dali prednost jednom malom turniru koji sluzi za zagrevanje za Wimbledon u odnosu na trku motogp-a!
                      S obzirom da imate ekskluzivna prava za prenos, vama se i zalim jer posle toliko godina uspevanja da gledam trke uzivo, sto na samoj stazi, sto preko malog ekrana, konacno sam sprecen u tome zbog nekog turnira u Hale-u. Ako je u pitanju gledanost, koje razumem ali ne opravdavam, zasto onda ne pustite trku uzivo preko sportklub+, a snimak na vasem glavnom kanalu!
                      Molim Vas da nas, ljubitelja motogp-a udostojite odgovarajuceg odgovora.

                      Sada kada smo to zavrsili mozemo da se vratimo zabavi na stazi. Bice odlicna trka, ali mi se cini ovog puta samo izmedju dva klupska druga, Doktora i Horhea Lorenza. Moj utisak je da je Rossi brzi na gumama za trku a Horhe na meksim gumama koje koriste poslednjih nekoliko krugova kvalifikacija. posto ce prenos kvalifikacija biti tek od 8, necu visew razglabati o istim...
                      Uzivajmo
                      [/quote]
                      Ne mogu trke na SK+ jer je to samo fudbalski kanal... Ni meni se ne svidja da gledam snimak trke, tj da propustim prenos zbog tenisa (OPET). Bice nole na rts-u a moto gp ja nemam gde drugde da gledam. :'(
                      [/quote]
                      Vuce, hvala no informacijama jer me je vise nerviralo to sto je na sportklub+ neki bezveze fudbal a mi propustamo treninge i trke. Sada kada znam da ne mogu da ocekujem prenos na sportklub+ bice mi valjda lakse... ;)

                      Comment


                      • Odg: MOTO GP

                        Uh jedva cekam Assen... 8)

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          Svaka ?ast Rosiju......
                          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                          Comment




                          • Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              jedva cekam Asen,ludilo nas ocekuje.

                              Comment


                              • Odg: MOTO GP

                                I ne zaboravite ljudi. Asen je jedina trka u Moto GP kalendaru koja se vozi subotom.


                                Comment

                                Working...
                                X