Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Italian completed 31 laps, more than any other rider, and finished over one second clear of Lorenzo.

    Takvu motivaciju ho?u da vidim, to je pravi Valentino Rosi i to je jedini na?in da se poraze ovi mladi konkurenti. Respekt...
    [/quote]

    E da, ako moze mala retropsektiva sta se desavalo jutros na treningu za nas koji ne mozemo da ustanemo pre 10 bio bih veoma zahvalan, pozdrav svima i dobar nam novi MOTO GP dan

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      ne valja tako dugo spavati ledeni......
      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • Odg: MOTO GP

        [quote author=DANIJEL BL link=topic=1368.msg98421#msg98421 date=1255679602]
        ne valja tako dugo spavati ledeni......
        [/quote]

        Hehe otkud ti ovde

        Ma nije ustao sam ja oko pola 10

        Comment




        • Comment


          • Odg: MOTO GP

            Hvala Vuce...
            Sto se tice ne sedenja na motor to u potpunosti podrzavam! Zaista postujem kada neko jednostavno ne zeli da sedne na tu zver jer je najpametnije to ne ciniti! Mnogi bi sada rekli da sam licemer jer se ja ne skidam sa motora... ;) ;D Prosto nisam toliko pametan da tome odolim, odavno sam se navukao, vozim sve na motoru, od sestrica od 2 godine do svojih roditelja od mnooogo vise godina ;) ;D Ali znam i svestan sam toga svaki put kada sednem da utulim zedj, da svakog sekunda postoji opasnost od pogresnog poteza... Zato se trudim da vodim racuna u smislu da STALNO nosim kacigu, vozim umeren motor, jer znam da voziti zujalicu znaci i tesko odoleti gasu...
            A ovim momcima stvarno skidam kapu i zaista zaista zavidim. Nadam se da ce i kod nas biti finansijskih uslova da se napravi staza gde bi svi mi ljubitelji brzine mogli da mastarimo, obucemo se u zastitna odela, izduvamo se na stazi a zatim da mirno vozimo po ulicama... ;D ;D ;D
            Vratimo se motogp-u... Koliko samo znaci povratak Stonera... Rosi bi sada imao ogromnih tri boda vise, ali ce zato u nedelju, dvojac iz Yamahe, tesko dobiti Stonera! Zato oba konkurenta za titulu mogu da ga iskoriste... Postoji ogromna mogucnost da ce Stoner ili dobiti ili stati izmedju Rossija i Horhea sto znaci da ce moci da se naravi veca razlika odnosno smanji razlika. Takodje ako neko od prve dvojice, ne daj Baze, padnu, nije isto ako protivnik uzme 25 ili 20 ako Stoner zavrsi prvi... A tu je naravno i Pedrosa i videli smo kako je sve to islo u prilog Lorenzu u Estorilu....

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              [quote author=iceman link=topic=1368.msg98422#msg98422 date=1255679808]
              [quote author=DANIJEL BL link=topic=1368.msg98421#msg98421 date=1255679602]
              ne valja tako dugo spavati ledeni......
              [/quote]

              Hehe otkud ti ovde

              Ma nije ustao sam ja oko pola 10
              [/quote]
              Ma pratim i ja motori?e ali ne mogu se nositi s vama
              evo u bl velika zima....
              Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

              Comment


              • Odg: MOTO GP

                Sale, pozdravi kuma od nas forumasa... mogu misliti kako izgleda taj coper, a tek kako zvuci... motori u V prosto imaju neverovatni zvuk, a pogotovo kada imaju 1300ccm. San mi je da jedan dan postanem vlasnik copera ALI sa nekih 45-50 godina! ;) Za sada sam isuvise nestrpljiv i zivahan da bih se zavalio i uzivao u voznji na taj nacin... To je motor za starije dane... Ja za sad vise volim enduro motore za on/off road tip voznje. Nesto sto je moguce voziti kroz grad, da bi mogao da se provlacim, sa pristojnim ubrzanjem, da u isto vreme mogu da sidjem po malo sa puta ali i da mogu da odem na putovanje a da imam duvoljnu zastitu od vetra i da mi nisu noge i ledja skvrcena... U tom smislu san mi je BMW GS1200 (Juan McGregor), do tada uzivam na Hondi Africa Twin 750... ;) ;D
                Dosta o tome... Sto se tice Rossijevog prelaska u Ducati, nisam Italijan, volim Japance pa nisam bas toliko odusevljen... Pravo da vam kazem, zao mi je sto napusta Yamahu! Imao je savrsene uslove, bili su kao porodica, ali ako je to njegov izbor, i ako smatra da je to morao da uradi, onda so be it! Ne vidim kako ce Ducati samo to izvesti... Hoce li imati Desmosedici 2010 i nesto ala M1 u isto vreme???? Takodje ne verujem da ce potpuno napustiti aktuelni nacin razvijanja motora, ali ni ne vidim mogucnost da se Rossi i Burges "naviknu" na sadasnji motor zasnovan na elektronici...
                Practice session: ;) ;D Rossi, cim je zagrejao gume, postavio je najbrze vreme, zatim jos nesto podesio i eto najbrzeg vremena dana... Zatim kada je to zavrsio, krenuo je da trazi setup za trku koja je bila za desetinku ili dve od najbrzeg vremena. I tako non stop vrteo krugove oko 1.31.3 bez prestanka! stoner se i nekako poboljsavao sa nekim zaostatkom od 0.3! ALI faca na Lorenzovom licu je sve govorila... Kao da su se vratili nacisti i ne samo pobili citavu porodicu Lornzo vec citav Spanski narod i sve njegove prijatelje... Nije nikako uspevao da pridje na ispod 1.2 od Doktora... Uzas! Kulmincija svega je bila na kraju kada mu je proklizao, cini mi se zadnji tocak, u onoj najsporijoj krivini... Nije to bio tezak pad nego samo otklizao motor kao Valentinu u Doningtonu, ali je to bio znak da je dao sve od sebe i da jednostavno nije mogao da pridje blize Rossiju! DeAngelis, (Edwards), Pedrosa, Stoner i Rossi su svi bili brzi od njega!!!
                Meni je ovo prosto neverovatno, Rossi u estorilu sa zaostakom od 0.35 na teningu a Horhe sa 1.2 ovde na PI!!! Pitanje za sve ali i za Srdjana i njegovog kolegu (Jel Aleksandar bese, izvini ne mogu da se setim): Cini mi se da je Sale to pitao prosli put... Jesu li svi Yamahini motori koji su zapecaceni, long life motori ili je po neki i onaj klasican? To mi je jedino logicno objasnjenje, citavu sezonu Yamahe funkcionisu perfektno a onda Estoril i Australija... Kao da je Rossi proslu trku vozio long life motor a Lorenzo onaj klasican, a ovog puta obrnuto...
                Dosta od mene za sada... i previse! ;) ;D

                Comment


                • Odg: MOTO GP

                  [quote author=DANIJEL BL link=topic=1368.msg98427#msg98427 date=1255686438]
                  [quote author=iceman link=topic=1368.msg98422#msg98422 date=1255679808]
                  [quote author=DANIJEL BL link=topic=1368.msg98421#msg98421 date=1255679602]
                  ne valja tako dugo spavati ledeni......
                  [/quote]

                  Hehe otkud ti ovde

                  Ma nije ustao sam ja oko pola 10
                  [/quote]
                  Ma pratim i ja motori?e ali ne mogu se nositi s vama
                  evo u bl velika zima....
                  [/quote]
                  Ma Danijel pisi slobodno.. pitaj, neko ce sigurno znati odgovor... Nismo ni mi znali mnogo toga pa smo naucili jedno od drugih... Izuzev feraarija i N_Troopera, ferari ti je enciklopedija a N_Trooperu je cale pratio motore pa je znanje preslo sa kolena na koleno... moram li jos nesto dodati...

                  Comment




                  • Comment


                    • Comment


                      • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          Verovatno mu ne fali nista ali mu je previse Lorenza... ;) ;D

                          Comment


                          • Odg: MOTO GP

                            Jeste vozio 31 krug.Jeste bio najbrzi.JESTE RESEN DA POBEDI LORENZA.I sam je rekao na konferenciji za stampu da je osvajanje titule jedina solucija.To je ozbiljnost koju smo cekali.Psihicki je mnogo jaci od Lorenza i to je i pokazao.
                            Lorenzo-mozda je podlegao pritisku.Ono sto smo svi videli je veliko nezadovoljstvo i nervoza.Sekunda je mnogo!!!!!Pokusao je da vrsi pritisak na Rossija pre trke ali je izazvao veliki kontraefekat.
                            Stoner-veoma jak,veoma brz.Velika mogucnost da uzme poll poziciju.Svi znamo da bi vise voleo da pobedi Lorenzo.Izgleda da decko,i posle vise od godinu dana,ne moze da prezali Laguna Secu.
                            Rossi-Ducati:5.09.posle potpisivanja Lorenza za Yamahu:
                            [i]

                            Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              jadan Stoner....
                              Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                              Comment


                              • second only to six time MotoGP champion Rossi, on 14 million a year). ''
                                Sta mislite,koliko ce Ducati ponuditi Rossiju kada za to dodje vreme?

                                Comment

                                Working...
                                X